Çukur Songül Kimdir? Akın’ın Sevgilisi (Alara Turan)

Bir çok internet sitesinde Çukur dizisine son olarak Aşk Ağlatır dizisinde rol alan Hafsanur Sancaktutan’ın dahil olduğu açıklansa da Çukur dizisinde Songül karakteri ile dahil olan oyuncunun son olarak Kardeş Çocukları Dizisinde Hayal Karakterini hayat veren Alara Turan olduğu açıklandı.

Alara Turan Çukur dizisinde Akın Koçovalı’nın eski sevgilisi Songül olarak  dahil olacak. Akın Koçovalı’nın geçmişine sürekli Flash Back sahneleri ile dönülecek. Zaten Akın Koçovalı’yı sevmeyen Çukur izleyicisi bir de son haftalarda sevdikleri oyuncular diziden ayrılırken yerlerine yeni karakterlerin gelmesini çokça eleştirdi. Yine sosyal medyada bir çok izleyici de Alara Turan ile Burak Dadak’ı hiç yakıştırmadı. ukur Songül Kimdir

Çukur Songül Kimdir?

Songül ve Akın çocukluk dönemlerinde bir birlerini çok sevmişler ancak kavuşamamışlardır Akın’ın hapse girince Songül ve Akın ayrılmışlardır; ancak Akın bir türlü Songül’ü unutamamış ve onun acısı ile yaşamıştır. İlerleyen bölümlerde Akın ile Songül yeniden bir araya gelecek ve iyi bir ikili olacaklar.

Alara Turan Kimdir?

Alara Turan son olarak Kardeş Çocukları dizisinde Hayal karakteri ile başrolde yer almıştı. Alara Turan çok fazla ekran deneyimi olan bir isim değil; ancak yeteneği ile Kardeşi Çocukları dizisinde büyülemeyi başarıdı. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde öğrenci olarak hayatına devam eden Alara Turan’ın dizi çekimleri nedeniyle çok sevdiği okulundan ve tiyatrodan biraz uzak kalmıştır. Alara Turan’ın kendini yönetmen Faruk Teber’e ispat ettiği tiyatro oyunu se A. Çehov’un Martı isimli tiyatro oyunu olmuştur.

Alara Turan Kaç Yaşında

14 eylül 1995 doğumlu olan Alara Turan başak burcudur ve 25 yaşındadır.

Alara Turan Sevgilisi Var mı?

Alara Turan’ın basına açıkladığı bir sevgilisi yoktur. Sosyal medyada birlikte fotoğraflar paylaştığı yakışıklı çocuk Yiğit Yapıcı da kendisi gibi konservatuvar öğrencisidir ve yakın arkadaşıdır. alara turan resimleri 2020