Damla Tombak Kimdir? (Beni Affet Burçin)

Beni Affet dizisi yep yeni bir sezona daha adım atmaya hazırlanırken Beni Affet dizisi tarihinin en büyük dönüşümünü 8. sezonun başında yapmıştır. Daha önce bir iki oyuncu ile yollarını ayıran dizi şimdi koca bir Kozan ailesini siliyor yani Beni Affet’in üzerine kurulduğu temel olan Kozanlar diziden çıkarılıyor; Kozanların yerine ise Beni Affet’e yeni hikayeler yeni aileler geliyor. 

Beni Affet dizisinde Sabri ve Selva’nın kızları olarak dizimizi çıkacak Burçin aslında dizide yeni kadın başrol olacak Müjgan’ın kız kardeşidir. Burçin’in ablası Kayacanların torunudur. Beni Affet severler bilir. Beni Affet’de Kader Kayacanların kızı olmadığını öğrenmiş ve gerçek anne babasını aramaya başlamıştı. Tabi ki Kader anne ve babasını ararken Sevgi de öz kızını aramaya başlar. Sevgi’nin kızı olarak karşımıza Selva karakteri çıkacak. Selva’nın iki kızından biri de Burçin olacak.

Beni Affet dizisine yeni gelen oyuncu listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Damla Tombak Kimdir?

Beni Affet dizisinde Burçin karakteri ile karşımıza çıkacak genç bir tiyatrocudur Damla Tombak. Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro mezunudur.  Esaretim Sensin dizisinde 31 ve 55. bölümler arasında yer almıştır. Başkent Üniversitesi kısa tanıtım filminde oynamıştır.

Damla Tombak her ne kadar daha önce Esaretim Sensin dizisinde 24 bölüm yer alsa da Burçin karakteri onun için çok önemli bir rol olacaktır. Burçin karakteri Beni Affet dizisinde oldukça önemli bir roldür aşkı olacak kendi hikayesi olacaktır. 

Damla Tombak Kimdir? (Beni Affet Burçin) (2 Yorum)

  1. Hayırlı Akşamlar Diziseti Tv Yorumcuları ❤️BENİ AFFET❤️DİZİSİ ❤️❤️❤️❤️ÇÜNEYT FERİDE KAMAL BAHAR❤️❤️OLMADAN OLMAZ ZATEN BENİ AFFETİN BİR MENASI OLMAS AŞK ONLARA AİD