Şahin Tepesi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular)

Bize gelen son bilgilere göre Şahin Tepesi  dizisi için Kaan Yıldırım, Boran Kuzum ve Metin Akdülger ile görüşülüyormuş. Bu oyunculardan en az birinin Şahin Tepesi  dizisi başrol oyuncusu olması bekleniyor. 

Ay Yapım’ın yeni dizisi  Şahinler Tepesi  için cast çalışmalarına devam ediyor. 80’lerin unutulmaz yabancı dizisi Falcon Cerst’den uyarlanacak olan dizi de bir çok dikkat çekici oyuncu yer alacak. Türkiye de Falcon Cerst dizisi Şahin Tepesi ismi ile yayınlanmış ve izlenme rekorları kırmıştı. Şahinler Tepesi  dizisini yönetmesi için Hilal Saral ile anlaşma tamamlanırken dizinin seanryosnu ise Melek Gençoğlu ve ekibi kaleme alacak.

Şahin Tepesi Dizisi Konusu

Şahin Tepesi dizisinde bir ailenin aşk ve entrikalarla örülmüş hayatı ekranlara taşınacak. 

Şahin Tepesi Oyuncuları

Esra Dermancıoğlu

1968 de İstanbul’da doğan Esra Dermancıoğlu Pierre Loti lisesi mezunudur. İsviçre’de oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Esra Dermancıoğlu Türkiye’ye döndüğünde Gülse Birsel’in oyunculuk teklifi ile ilk olarak Avrupa Yakası dizisinde rol almıştır. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde hayat verdiği mukaddes karkateri ile çok açılmış ve dünyada ismini duyurmuştur.  Son olarak Kırgın Çiçekler de bir sezon Zehra karakterine hayat vermiştir. 90’lar dizisinde Şükran annesidir. Eşinden ayrılmasının tek nedeni ise einin oyuncu olmasını istememesidir. 

Zerrin Tekindor

1964 de Balıkesir’de doğan Zerrin Tekindor 54 yaşındadır. Ressam ve dizi ve tiyatro oyuncusudur. Çetin Tekindor ile evlidir ve Hira isminde bir kızı vardır. Hacettepe Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Devlet Tiyatrosu oyunculuğu ile mesleğe başlamıştır. Aşk-ı Memnu dizisinde Deniz de Courton olarak karşımıza çıkmış ve çok sevilerek tiyatrodan dizi oyunculuğuna kaymıştır. Yılların deneyimli tiyatro oyuncusudur. Daha sonra ki yıllarda Kara Sevda dizisinde Leyla karakterine hayat vermiş ve Kuzey Güney dizisinde anne olarak karşımıza çıkmıştır. 

Ebru Özkan

1978 Ankara doğumlu olan güze oyuncu 40 yaşındadır. Oyuncu Ertan Saban ile evlidir. Biricik adında bir kızı vardır. İzleyici onu Paramparça dizisinde hayat verdiği Dilara karkateri ile tanımıştır. Not Defteri dizisinde de Suna olarka karşımıza çıkmış ve çok sevilmiştir.

Şahin Tepesi  Dizisi için Görüşülen İsimler

Yurdaer Okur

1974 yılında muhtemelen Samsun’da dünyaya gelen Yurdaer Okur 44 yaşındadır. Hacettepe Üniversite Devlet Konservatuarı Tiyatro mezunudur. Alıja Dizisinde İzzetbegovic olarak karşımıza çıkmıştır. Yeter dizisinin Doktor Yekta’sı olarak tanınır. Kıbrısta bir uyuşturucu yakalattığı için gözden düşmüş bir isimdir. 

Afra Saraçoğlu

1997 de dünaya gelen Afra Saraçoğlu 21 yaşında. Muhtemelen de Eskişehir’dendir. Türkiye’nin en güzel kızlarından biridir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunu olan Afra Saraçoğlu hem model hem dizi ve sinema oyuncusu olarak hayatını kazanmaktadır. Afra Saraçoğlu ilk ekran deneyimini İkinci Şans filmi ile yakalamıştır. Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinde hayat verdiği Ece karakteri ile 2017 2018 sezonuna damga urmuş ve oyunculuğu ile sadece Türkiye’yi değil Dünyayı kendine hayran bırakmıştır. Daha önce Ünlü oyuncu Tolfa Sarıtaş’la da Kötü Çocuk filminde baş rolü paylaşmıştır. Son olarak İyi Oyun filminde Ada olarak karşımıza çıkmıştır.