Derin Deniz Görgülü Kimdir? Maria İle Mustafa Zeyno Kim?

Derin Deniz Görgülü NTC Medya’nın Maria İle Mustafa dizisi seçmelerini kazanan bir başka amatör oyuncu. Aslında bir çok  deneyimli oyuncunun; önce kendisini tiyatro sahnelerinde geliştirmesini bekleriz ancak yeni nesil oyuncular rol yeteneği ve güzelliklerine göre oyuncu seçmelerine girip nemli dizilerde önemli rollerde yer alabiliyorlar. Derin Deniz Görgülü’de anestezi tenikeridir ve NTC Medya’nın açtığı seçmeleri kazanarak Maria İle Mustafa dizisinde Şahin’in kızı Zeyno karakterine hayat verme hakkı kazanmıştır.

Şahin Kudret Candaroğlu’nun büyük oğludur ve İclal ile evlidir. İclal ve Şahin’in evliliğinden sadece Zeyno dünyaya gelmiştir ama Kudret dede bir de erkek torun istemektedir.

Derin Deniz Görgülü Kimdir?

Derin Deniz Görgülü 1997 Bursa doğumludur ve 23 yaşındadır. 2007 Miss Turkey yarışmasında dereceye girerek dikkat çeken Derin Deniz Görgülü Acıbadem Üniversitesi Anestezi bölümü mezunudur. Derin Deniz Görgülü’nin ilk oyunculuk deneyimi Maria İle Mustafa dizisi olacaktır.

Derin Deniz GÖRGÜLÜ anestezi teknikerliği eğitimi alırken bir taraftan da Human Atölyede temel oyunculuk eğitimi almıştır. Setleri ameliyathanelerden daha çok seven Derin Deniz GÖRGÜLÜ kayırlı olduğu ajans Famelog Academide de kamera önü oyunculuk eğitim almıştır.

Derin Deniz Görgülü’nün Boyu Kaç

Derin Deniz Görgülü 1,73 m boyundadır.

Derin Deniz Görgülü Kaç Kilo?

Derin Deniz Görgülü tahmini 50 kg’dır.

Maria İle Mustafa Zeyno Kim?

Maria İle Mustafa dizisinde Zeyno Şahin ve İclal’in biricik kızlarıdır. Candemir ailesinin tek torunu olan Zeyno 17 yaşındadır ve lise son sınıf öğrencisidir. Hayat dolu bir kız olan Zeyno annesi İclal tarafından yönlendirilmektedir.  Annesi Zeyno’nun yurt dışında üniversite eğitimi almasını ister. Zeyno halası Nisan ile aynı yaşta ve aynı okuldadır. Çoğu zaman Nisa’ya hala diyerek onu kızdırır. Zeyno ilerleyen günlerde Yalçınoğlu ailesinin oğlu Rüzgar’a aşık olacaktır. 

Zeyno dedesi Kudret’in değerlisidir; ancak Zeyno dedesini pek sevmez çünkü dedesi erkek torun düşkünüdür.

 

Zeyno Nevşehirde doğmuş ve büyümüştür. Zeyno güzelliği ile Ürgüp’lu gençleri peşinde koşturmaktadır; ancak Zeyno’nun gönlünde yatanı ise kimse bilmez. Zeyno güzelliğini kullanarak her işinde başarılı olmayı bilir.

blank