Diriliş Ertuğrul Aybars Kimdir? Bamsı’nın Oğlu (Enes Göçmen)

Diriliş Ertuğrul dizisi 2018 2019 yeni sezonuna yine en geç başlayan dizi oldu. Diriliş Ertuğrul yeni sezona bir başladı pir başladı. Yeni sezona en az %60 oyuncu kadrosunda değişiklik yaparak giren Diriliş Ertuğrul dizisinde sadece oyuncular da değil baştan aşağı oba da plato da değişmiş. Yeni sezona bomba gibi hazırlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde yeni gelen oyunculardan en çok dikkat çeken çocuk oyuncular oldu.

Diriliş Ertuğrul dizisi yapımcısı Tekden Film gerçekten çok yetenekli çocuk oyuncuları dizinin kadrosuna katmış. Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncu kadrosunda en çok dizi de Osman beye hayat veren Emre Üçtepe ve Bamsı Alp’in oğluna hayat veren Enes Göçmen merak edildi.

Diriliş Ertuğrul dizisinde Bamsı Alp bilindiği üzere alp başı olmuş ve geçen sezon Helena isminde bir tekfur kızına aşık olmuş ve onu Müsliman yaparak evlenmişti. Bamsı Alp evlendikten sonra iki çocğu olur. bunlardan ilki kız olur ikincis ise erkek. Erkek olana ise Aybars ismini koyar.

Aybars sarışın ve yakışıklı bir çocuktur. Alp başının oğlu olduğu içinde Bamsı Alp ona kılıç kullanmayı öğretmen ister zira Alp Başının oğlu çok iyi kılıç kullanmalı babasının göğsünü kabartmalıdır; ancak Aybars kılıç değil kalem tutmak ister. bu nedenle de babasına kılıç senin kalem benim olsun demektedir.

Diriliş Ertuğrul dizisinde Aybars bey ilerleyen zamanlarda devlet yönetiminde yer alan bir bilgin olarak karşımıza çıkabilir.

Diriliş Ertuğrul dizisinde Aybars karakterine hayat veren Enes Göçmen Kimdir?

Kalbimin Sultanı dizisinde Şehzade Abdülmecid rolü ile karşımıza Enes Göçmen çıkmıştır. Enes Göçmen’i ise Güldür Güldür Show programı ile tanıdık. Şuanda 11 yaşındadır Enes Göçme Elif ve Kalp Ateışı gibi bir çok dizi de yer almıştır.

Diriliş Ertuğrul dizisine 2018 2019 yeni sezonda yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular