Doğduğun Ev Kaderindir Benal Kimdir? Mehdi’nin Sevgilisi

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi kadrosunda daha önce yer alan İncinur Sevimli’nin hangi karaktere hayat vereceği belli oldu. Doğduğun Ev Kaderindir  dizisinde İncinur Sevimli Benal karakterine hayat verecek. İncinur Sevimli’nin hayat vereceği Benal karakteri Mehdi’nin bilinmeyen eski sevgilisi olacak. İşte detaylar.

Bilindiği üzere Doğduğun Ev Kaderindir  dizisine Mehdi ile Zeynep evlenmiş ancak bir türlü karı koca olmayı başaramamışlardı hatta aynı evde bile yaşamayı istemeyen Mehdi ile Zeynep Kibrit’in ailesiz kalması sebebi ile tekrar bir araya gelmişler ve Kibrit’i evlatlık alarak Kibrit’i kurtarmaya karar vermişlerdi. İşte tam da bu dönemde öğrendik ki Mehdi’nin Annesi Zeliha’nın komşusu olan Benal ile Mehdi’nin eskiden gelen bir gönül ilişkisi varmış. 

Doğduğun Ev Kaderindir Benal Kimdir?

Benal yıllardır Mehdi’ye aşıkmış Mehdi de ona karşı boş değilmiş; ancak Mehdi Benal ile evlenmek yerine ondan kaçmış. Aslında Mehdi baştan beri Benal’e seninle gönül eğlendiriyorum seninle asla evlenmem demiş; Benal de Mehdi ile ilişkiye başlarken bu durumu kabul etmiş. Bu nedenle de Mehdi evlendikten sonra Benal’i bırakmak istemiş ama bir gerçek ortaya çıktı ki Benal Mehdi’den hamile

Benal Mehdi’nin kendisini kabul etmediği gibi doğacak çocuğunu da kabul etmeyeceğini düşünerek bebeği aldırmak ister ancak Zeynep Benal’e destek olur ve Benal’in çocuğu aldırmaması ister. Benal ise bir türlü Zeynep’e senin kocan Mehdi’den bu çocuk diyemez.

Doğduğun Ev Kaderindir Benal İle Mehdi Evlenecek mi?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi dediğim dedik biri. Mehdi bu ilişkiye başlarken Benal ile bir anlaşma yapmış ve evlenmeyeceğini söylemiş. Tahminlerimize göre Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi ile Benal asla evlenemeyecektir.

İncinur Sevimli Kimdir?

İncinur Sevimli son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol almıştı. Sonrasında ise Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile anlaştı. İncinur Sevimli’nin en büyük şansı dizi de hayat vereceği Benal karakteri oldu. Daha önce İncinur Sevimli bu kadar kendini gösterebileceği bir dizi de yer almamıştı. 1985 İstanbul doğumlu olan  İncinur Sevimli İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. 35 yaşında olan güzel oyuncu daha önce Bana Artık Hicran De dizisinde Dilber karakteri ile yer almış ve dikkat çekmişti. İncinur Sevimli son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ayşen karakteri ile izleyicinin gönlünü kazanmıştır.

İncinur Sevimli Kaç Yaşında?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Benal karakteri ile yer alacak İncinur Sevimli 35 yaşının içindedir ve  1985 doğumludur.

Doğduğun Ev Kaderindir Benal Kimdir? Mehdi’nin Sevgilisi (1 Yorum)