EDHO 17 Nisan var mı yok mu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99 Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Güncelleme: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99 Bölüm 17 nisan akşamı yayınlanacak. Türkiye Kupası maçları ise 18 nisan ve 19 nisan günleri yayınlanacak. TFF’nin aldığı bu karar ile EDHO 17 Nisan’da yayınlanacak. 

Türkiye Kupası’nda 18 nisan çarşamba akşamı Galatasaray Akhisar Belediye ile 19 nisan perşembe akşamı ise Fenerbahçe Beşiktaş ile oynayacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17 nisan

Atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan sevenlerine bir kötü haber daha. Daha önce de yıl başı, futbol maçı derken defalarca yayınlanmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 17 nisan 2018 salı günü de ekranlarda olamayacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 17 nisan salı günü ekranlara gelecek 99 bölümü Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçı nedeniyle ekranlarda olamayacak. Açıklanan Ziraat Türkiye Kupası 2017/2018 yarı final fixtürüne göre hem Galatasaray – TM Akhisarspor maçı hemde  Fenerbahçe Beşiktaş maçı 17 nisan salı akşamı ekranlarda olacak. Eğer fixtürde çok önemli bir değişiklik olmazsa EDHO dizisi 17 Nisan akşamı ekranlarda olamayacaktır. Açıklanan Ziraat Türkiye Kupası finalinin de Eskişehir’de değil Diyarbakır’da oynanmasına karar verildi. Ziraat Türkiye Kupası ülkemizin güney doğusunda hiç bir sıkıntı olmadığını göstermek için yani dünyaya mesaj vermek için Diyarbakır’da oynanacak.EDHO 17 Nisan resimleri

Sizlere biraz da futboldan bilgi verelim Ziraat Türkiye Kupası 2017/2018 yarı final ilk maçı sonuçları TM Akhisarspor 1 – 2Galatasaray ve Beşiktaş 2 – 2Fenerbahçe şeklinde oldu. Bakalım Ziraat Türkiye Kupası finalini hangi iki takım oynayacak. Galatasaray hem kupada hemde ligde gerçekten iyi gidiyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi set çalışanları bir hafta verilen arada muhtemelen bir dinlenme arası verilecek. Sonrasında is çekimlere son hız devam edilecek.

Edho’nun yeni bölümlerinde artık Hızır Reis ve ekibi Amerikalılar ile mücadele edecek. Amerikalı meselesi ile Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın reytingleri artsa da bence Edho böyle ara verdikçe yeni bölüme izleyici kaybedecektir. Özellikle Kadın ve Ufak Tefek Cinayetler Edho karşısında canlanacaktır.

EDHO 17 Nisan Fragmanı

EDHO 17 Nisan var mı yok mu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99 Bölüm Neden Yayınlanmıyor? (1 Yorum)