Ege’nin Hamsisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri(Tam Liste)

Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmenliğini yapacağı^Ege’nin Hamsisi dizisi çok yakında Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Trt’nin Ege usulu yaz dizisi olacak Ege’nin Hamsisi dizisi tam bir  komedi dizisi olacak ve izleyiciye ailesi ile birlikte izleyebileceği bir standart Trt dizisi sunacak.

Ege’nin Hamsisi dizisi çekimlerine ise kısa süre içinde başlanacak ve dizinin ilk bölümünün temmuz ayında ekranlarda olması bekleniyor.

Ege’nin Hamsisi dizisi Konusu

Ege’nin Hamsisi dizisinde Karadenizli ve Egeli iki ailenin renkli hikayesi ekranlara getirilecek. Bakalım iki farklı kültürün çatışmasında kim galip gelecek Karadeniz inadı mı Ege inadı mı?

Ege’nin Hamsisi Oyuncu Kadrosu

Uraz Kaygılaroğlu (Ege’nin Hamsisi Deniz)

Uraz Kaygılaroğlu 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Son dönemlerin en önemli ve en başarılı dizi oyuncularında olan Uraz Kaygılaroğlu son olarak Klavye Delikanlılarında başrol olarak yer almıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu olan Uraz Kaygılaroğlu Pis Yedili dizisi ile asıl ününe kavuşmuş ve sevilmiştir. En Son Babalar duyar dizi ile adeta her kesin dilinde olan Uraz Kaygılaroğlu  Masum Değiliz isimli dizide Mert karakterine hayat verse de dizi tutmamış ve final yapmıştır. 

Bestemsu Özdemir (Ege’nin Hamsisi  Zeynep)

Bestemsu Özdemir 1992 yılında İzmir’de doğmuş ve 26 yaşında olan bir İzmir güzelidir. Trt 1 de yayınlanan bir asker dizi olan Sakarya Fırat dizisi ile başladığı sanat hayatında zirveye gelmiş bu gün dünyanın tanıdığı bir sanatçı olmuştur. Bestemsu Özdemir’in asıl ünü ise Kara Para Aşk dizisi ile olmuştur. Analar ve Anneler ve Kırlangıç Fırtınası dizilerinde başrole yakın rollerde yer alsa da diziler tutmamış ve Bestemsu Özdemir büyük hayal kırıklığı yaşamıştır. 

İclal Aydın (Ege’nin Hamsisi Melahat)

1971 yılında Nevşehir de dünyaya gelen İclal Aydın 47 yaşındadır. İclal Aydın aslen gazetecidir. Sonradan yazar ve oyuncu olmuş ve bu yönleri ile de çok beğenilmiştir. Son olarak O Hayat Benim dizisinde Hasret karakteri ile dillere destan bir performans sergileyen İclal Aydın’ın babası Çerkez annesi Kürt’tür. İclal Aydın Çerkez güzelidr. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünde okumuştur. Almanya’ya taşındıkları için orada da oyunculuk yaptı 6 yıl. Son yıllarda İclal Aydın’la Yeniden isimli programı yapan İclal Aydın daha önce İki aile dizisinde Emre Kınay ile oynamış ve çok ün kazanmıştı.

 Uğur Çavuşoğlu (Ege’nin Hamsisi Şevket)

1967 yılında Artvin’de dünyaya gelen  Uğur Çavuşoğlu 51 yaşındadır. Sonradan ünü yakalayabilmiş olan  Uğur Çavuşoğlu Osmanlı Tokat’ı dizisinde gösterdiği performans ile sevilmiş sonrasında Hayat Güzeldir dizisinde ün kazanmış son olarak Meryem dizisi ile dünyaya açılmış ve adeta yıldız olmuştur. 

Asuman Dabak (Ege’nin Hamsisi Fikret)

1970 yılında Manisa’da dünyaya gelen Asuman Dabak 48 yaşındadır. Son olarak Leyla ile Mecnun, Pis Yedili, Ezra, Acı Aşk ve Günebakan dizilerinde yer alan Asuman Dabak 2006’da kurduğu Asuman Dabak Tiyatrosu’nun sahibidir. Dizi oyunculuğundan önce seslendir menlik ve tiyatroculuk yapmıştır.

Buse Meral (Ege’nin Hamsisi Derya)

Buse Meral 2003 yılında dünyaya gelmiştir ve 15 yaşındadır. 1.65 cm boyunda olan Buse Meral 45 km’dır. Teni Buğday rengi olan Buse Meral saçları Kumral  göz rengi Ela’dır. Ege’nin Hamsisi  dizisi ilk dizisidir. Buse Meral ilk defa bir dizide yer alacak genç bir çocuk sanatçıdır. 

Eser Eyüboğlu (Ege’nin Hamsisi Dursun)

1984 yılında Bursa’da doğan Eser Eyüboğlu 34 yaşındadır. Bilkent Üniversitesi mezunu olan Eser Eyüboğlu Şevkat Yerimdar isimli dizide Müfit karakterine hayat vermesi ile büyük beğeni toplamıştır. Sektöre ilk girişi bir program ile olmuştur. Benzemez Kimse Sana” programına yarışmacı olarak katılmıştır ve başarılı performansı ile kendini göstermiştir  Doksanlar dizisindeki Necmettin karakteri de kariyerinin önemli işlerindendir. Oflu Hoca’nın Şifresi filmlerinin de Kadir’idir. 

Hakan Bilgin(Nuri)

Nuri karakterini Ege’nin Hamsisi dizisinde Hazım Körmükçü’nün hayat vermesi bekleniyordu ancak eşi ile kavga eden Hazım Körmükçü diziden ayrıldı ve Nuri karakterine Hakan Bilgin hayat verecek.

Ege Engin Çıray(

Ege’nin Hamsisi Tanıtım Fragman

Ege’nin Hamsisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri(Tam Liste) (4 Yorum)

  1. Uraz en son babalar duyarda mi oynadı yani ne güzel sıkmışsınız bilmiyosan yazma be kardeşim ya da az arastir. BABA CANDIR olacak o

  2. ay yasasin uraz kaykilaroglu cok sevindim ya canim o benim geliyooooooor gozlerim trt1 sabirsizlikla bekliyorum.
    komik ya tabi trt1 hep komik diziler veriri kalk gidelim aslan ailem yalaza yada kahraman dizileri mehmetcik dirilis yani favori kanalim benim.TRT1 HARIKASAIN

  3. Aslinda kadro cok guzel degerli oyuncular insallah tez zamanda final yapilmaz.
    Bu arada eser bey sevkat yerimdar da ismail rolundeydi. Bilgi yanlisligi olmasin