Sev Yeter Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Sev Yeter dizisi Ye Hai Mohabbatein ismi ile hala Hindistan’da günlük olarak yayınlanmaya devam etmektedir; ancak Ye Hai Mohabbatein dizisi Hindistan’da 25’er dakika şeklinde yayınlanırken Türkiye’de 4 bölüm bir arada bazen de 3 bölüm bir arada yayınlanacaktır.

Şuan Hindistan’ın Hostar kanalında Ye Hai Mohabbatein dizisi 1503. bölüm ve 43. sezon olarak yayınlanmaktadır. Aslında 3 Aralık 2013 tarihinde yayınlanan Ye Hai Mohabbatein  dizisi bizim sezon mantığımıza göre 6 sezonda olması gerekir ama Hindistan’da sezon mantığı biraz farklı işlenen konular bitip yeni konu girdiğinde sezon finali oluyor. Bu durumda aslında Sev Beni dizisinde 43 farklı konu aynı hikayede ve tek bir dizide buluşacak. Sev Beni dizisi bu yönü ile izleyicilerin hepsini hitap edebilecek bir içeriğe de sahip.

Ye Hai Mohabbatein dizisinin 42 sezonu Kanal 7 tarafından alınmış olmalı. Kanal 7 her gün ekranlara getireceği Sev Beni dizisi ie 437 gün sonra eğer devam ederse Hindistan’da ki orijinali olan Ye Hai Mohabbatein  dizisinbe yetişecektir. Eğer Kördüğüm, Yalancı Bahar veya Ah Kalbim gibi Sev Beni dizisinin de reyting sorunu olmaz ve izleyici Sev Beni dizisini de çok severse bu durumda Sev Beni dizisi 420 gün sonra yani 14 ay sonra eylül 2019’da ekranlara veda edecektir.

Aşağıda ki fotoğraf Ye Hai Mohabbatein dizisinin 1503. bölümünden alınmıştır; şuanda Sev Yeter dizisi için Hindistan’da her hangi bir planlanmış final durumu yoktur. Ye Hai Mohabbatein dizisi aldığı reytingler ile gelecek sezonunda garantilemiştir. 

Sev Yeter Ne Zaman Bitecek?

Sev Yeter dizisinin final tarihi tarafımızca eylül 2019 olarak hesaplanmıştır. Sev Yeter dizisi reyting sorunu yaşamaması durumunda en az 14 ay ekranlarda olabilecek kadar uzun bir dizidir. Sev Yeter dizisi için en uzun Hint dizisi de denebilir.

Sev Yeter  Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Sev Yeter’in çevirileri devam etmekte. Çeviri denilen şey bir saatte olsa da seslendirme işi oldukça uzun sürmekte bu nedenle Sev Yeter dizisi yayınlanmaya devam etse de çeviri ekibi Sev Yeter Ye Hai Mohabbatein dizisinin 2019’da yayınlanacak bölümlerinden yetiştirdiği kadarını çevirecek ve Kanal 7’ye teslim edecektir. Bu nedenle de en faza 1600 bölüm izleyebiliriz Ye Hai Mohabbatein dizisinden.

Sev Yeter dizisinin aralık 2o17’den sonra çok büyük bir değişim yaşadığını biliyoruz. Başrol oyuncularının öldüğü bu bölümden sonra Sev Yeter  dizisini Türk izleyici takip etmeyi bırakabilir. Yada Kanal 7 Sev Yeter  dizisini o sezondan itibaren kesebilir.

Sev Yeter dizisi oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız https://diziseti.tv/kanal-7-sev-yeter-oyunculari-karakterleri/

Sev Yeter Son Bölüm Fragmanı

Sev Yeter Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (2 Yorum)

  1. Yuh be 43 sezonda ne aman Allahim biz ah kalbim izleyerek yaslandik bu dizide bizi gomer artiqin of ya boyle uzun dizileri neden yayinliyor kanal 7 en iysi hind dizileri bitsin ya yeminle bikdik artik ayni konular adam kotu oluyor kizda onu sevgisiyle iyi adama donusduruyor yeter ama ya cok basit diziler