Elimi Bırakma Cenk ve Azra Evlenecek mi? Alina Boz ve Alp Navruz Yakışıyor mu?

Elimi Bırakma dizisinin temmuz ayı sonunda Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacağı tahmin ediliyor. Elimi Bırakma  dizisi Trt 1’in modern gençlik dizisi olacak. Bu tarz dizileri daha önce Star Tv ve Show Tv yapmaktaydı ancak Trt 1 de bu kategoride ilk denemesini yapacak.

Bilindiği üzere Trt 1 ekranlarında temmuz ayı başlarına kadar 2018 Dünya Kupası heyecanı yaşanacak. Hal böyle olunca Trt 1 elinde yazın devam ettireceği hazır dizileri bile sezon finali yaptırdı. Temmuz ayı sonunda ise Elimi Bırakma dizisinin ekranlarda olacağını var sayarsak yazlık dizi modunda olan Elimi Bırakma dizisi zaten dizi olmayan yaz aylarında Trt 1’i çok rahat idare eder ama eylül ayı geldiğinde Elimi Bırakma  dizisinin iyi reytingler alması için çok şey lazım. Bunlardan ilki de başrollerin bir birine uyumlu olması ve yakıştırılması. Elimi Bırakma Cenk ve Azra aşkı

Elimi Bırakma dizisinin başrollerini son yılların önemli genç oyuncularından  Alina Boz ve Alp Navruz üstlenecek. Bu iki isim daha önce aynı projede hiç yer almadı. Hal böyle olunda bir birinden uzak iki karakter gibi de görünüyor.

Bilindiği üzere Alina Boz 1998 doğumlu ve 20 yaşında. Alp Navruz ise 1992 doğumlu ve 26 yaşında. Yaş farkları oldukça iyi. Her ne kadar biz Alina Boz’u Paramparça’dan hala çocuk sansak da o artık yetişkin bir insan. Ben Alina Boz ve Alp Navruz’un uyumlu iki çift olacağını inanıyorum. İzleyici sever ve Cenk Azra çiftini destekler mi orası bilinmez.

Alina Boz ve Alp Navruz’un hayat vereceği Cenk Çelen ve Azra Güneş karakterleri ikisi de zengin ailelerin çocukları yani klasik zengin kız fakir oğlan yada fakir kız zengin oğlan durumları yok ancak Cenk ve Azra’nın önünde de çok büyük ailesel engeller de çıkacak. Hal böyle olunca insanlar Cenk ve Azra evlenecek mi sorusunu gündeme getirecek.

Seray Gözler^’im hayat verdiği ÇELEN holdingin sahibi Feride hanım torunu Cenk’i evlendirmek istiyor; ama istediği bir kızla. Bakalım Cenk Azra’nın elini bırakacak mı? Benim şahsi görüşüm Azra ve Cenk’in evliliğini zor görürüz ama sonunda evlenirlerse de şaşırmam.Elimi Bırakma Alina Boz ve Alp Navruz

Elimi Bırakma dizisinde Azra sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeder ve bu zorlu süreçte yolları Azra isimli güzel bir kızla kesişir. Aslında Azra ve Alp aynı kaderi paylaşmaktadır ve ikili bir birlerinin yaralarına derman olur ve yaralarını iyileştirir. Azra ve Cenk ilişkisi başlangıçta tatlı atışmalarla başlayan ikilinin ilişkisi bir süre sonra beklenmedik bir oyunla büyük bir savaşa dönüşür.

2018 Yazına #AzCen damga vuracak

Elimi Bırakma Cenk ve Azra Evlenecek mi? Alina Boz ve Alp Navruz Yakışıyor mu? (2 Yorum)

  1. Azra cenk çok yakışıyorlar evlensinler artık ya sıkmaya başladı artık klasik diger diziler gibi

  2. Boyle resimden bakinca yakistiramadim fakat dizide uyumlu olurlarmi bilemem oglanin oyunculugunu hic izlemedim daha once o yuzden bilemem ama kizin oyunculugu izlemisdim ve sevmemisdim soguk tavri var ondan