Turabi Survivor 2018’e Devam Edebilecek mi? İşte Son Açıklama Metin Kuş’un Kararı Ne?

Turabi Survivor 2018’e Devam Edecek ancak oyun oynayamayacak

Survivor 2018 doktoru Metin Kuş’tan Turabi’nin Sakatlığı ile ilgili resmi açıklama. Türkiye’de ki Doktorların da ortak kararı oyun oynayamaz

İşte ol açıklama

 

Survivor 2018 de Kıbrıs’da bulunulan dönemin sonlarına yaklaşırken şans eseri sakatlıklarda artmaya başladı. Mustafa Kemal’in de elenmesi ile adalar birleşti ve takımlardan bireysele dönüldü. Bireysele dönüldü ancak Survivor 2018’e 12 haziran salı akşamı oynanacak dokunulmazlık oyununda 10 oyuncudan 3’ü yer almayacak nedeni ise yaşanan sakatlıklar.

Survivor 2018’de Damla Can’ın durumu düşünülenden de ciddi. Bu nedenle biraz daha sahalardan uzak kalacak. Damla Can tedavi görüyor ve durumu kritik.

Survivor 2018’de Turabi zaten 8 haziranda sakatlanmış ve aradan 3 gün geçmesine rağmen hala kendine gelememişti. Survivor 2018’de 11 haziran akşamı Acun Ilıcalı Turabi’nin sakatlığını değerlendirdi ve senin Survivor 2018’e devam etmen veya Survivor 2018’de oyun oynaman mümkün değil gibi dedi.

Turabi bu açıklama üzerine büyük bir üzüntü yaşadı ve devam etmek istediğini belirtti ancak bu sağlık meselesiydi ve bireysel hırslara bırakılabilecek kadar basit bir konu değildi.

Son olarak da Survivor 2018 de 12 haziran akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda yine beli üstüne düşen Hakan Hatipoğlu da sakatlandı. Böylece 3 isim 13 haziranda oynanacak dokunulmazlık oyunlarında olmayacak.

Bu üç sakat isim de yapılacak konseylerde aday olarak gösterilebilecek.

Survivor 2018 doktoru Metin Kuş’un Turabi konusunda her hangi bir çalışmasının olmadığı. Metin Kuş’un Survivor 2018 de değil İstanbul’da olduğu çok önemli ameliyatlarını yaptıktan sonra Survivor 2018’e yani Dominik’e dönüp Turabi Çamkıran hakkında ki son kararı vereceğini açıkladı; ancak Survivor 2018’de Turabi dönemi kapanmış gibi görünüyor.

Turabi Survivor 2018’e Devam Edecek mi?

Survivor 2018’de Turabi’nin sms  yolu ile elenme şansı yok zira Survivor 2018’de son yapılan büyük sms oylamasında olukça yüksek bir sms aldı. Bu durumda Acun Ilıcalı Turabi’nin 30 günlük bir dönem içinde oyuna çıkıp çıkamayacağına göre karar verecek.

Turabi Survivor 2018’den Diskalifiye Edilecek mi?

Bu noktadan sonra kimse sağlık durumu iyi değil diye elenmez. İzleyici elemek isterse eler şampiyon görmek isterse görebilir de. Zira Turabi de 5 aylık savaşında Survivor olmayı bir kez daha hak eden bir isim. Survivor 2018 Turabi devam edecek mi

Turabi Survivor 2018’de Oyunlara Dönebilecek mi?

Turabi’ye kalsa o oynayabileceğini iddia ediyor ama Turabi’nin belinde ki kemik sakatlığı oldukça ciddi. Düşünülmeden sinirle ve ya hırsla alınabilecek bir yanlış karar Turabi’nin ömür boyu yürüyememesine yol açabilir. Bu nedenle Turabi’nin Survivor 2018’de oyunlara çıkabilmesi çok mümkün görünmüyor.

Turabi Survivor 2018’e Devam Edebilecek mi? İşte Son Açıklama Metin Kuş’un Kararı Ne? (4 Yorum)

  1. Bundan sonra gitmez zaten aday gösterilsede kıbrısa gidebilecek ama her oyunda aday gösterilecek. Bu satten sonra cun elemez

  2. İnşallah sema gitmez bence çok hak ediyor Kıbrıs’ı bireysele dönünce gönüllulerden kendine güvenen tek hilmicemi gördüm digerleri hep şok oldu

  3. İnşallah hakan gider oda ne yaptığını bilmiyor simdide mervenin ustune oynuyor mustafayla kafga eti merveye bulasti zaten insanları tahrik etmeyi çok seviyo

  4. damla can hemen oyuna dönsün o bunu hak etmiyor umarım en kısa zamanda aramıza döner ve parkurlarda onu görürüz çünkü o bir şapiyon allah hem damlaya hemde turabiye şifalar dilerim onlar çook güçlü damlammmm benim o benim canımmm….