Elimi Bırakma Mert Kimdir? (Yiğit Kaan Yazıcı)

Elimi Bırakma dizisi 2018 yaz aylarına damga vurmaya hazırlanan en büyük yapımlardan biri. Elimi Bırakma dizisinde oyunculuğu ve performansı en çok merak edilenden biri de dizi de otizmli bir çocuğa hayat verecek olan Yiğit Kaan Yazıcı’nın performansı.

Yiğit Kaan Yazıcı Beni Bırakma dizisinde Mert karakterine hayat verecek. Yiğit Kaan Yazıc kimdir? İşte detaylar

Elimi Bırakma Mert fotoğrafları

Yiğit Kaan Yazıcı Kimdir?

Ankara doğumlu olan Yiğit Kaan Yazıcı 11 yaşındadır. 2007 yılın dünyaya gözlerini açan Yiğit Kaan Yazıcı’nın en büyük hayali sinemacı olarak devam edebilme. İlk olarak Aşkların En Güzeli dizisinde Aliş karakterine hayat vermiş ve ilk oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Yiğit Kaan Yazıc Son olarak yine Payitaht Abdülhamid dizisinde Şehzade Abdülkadir karakterine hayat vermiştir.

Aslında Yiğit Kaan Yazıcı’nın aklında oyuncu olmak gibi bir düşünce yokmuş ama annesi Yiğit Kaan Yazıcı’nın çok yakışıklı ve becerikli olduğunu fark edince seni oyuncu yapmamı ister misin diye sormuş ve oyunculuk macerası başlamış. Yiğit Kaan Yazıcı lifecasting ajansına yazılmış ve ilk oyunculuk teklifinin gelmesini beklemiş.

Elimi Bırakma Mert resimleri

Yiğit Kaan Yazıcı uzun süren çekim saatlerine rağmen yönetmen ve yapımcıların eğitimine saygı duyması ile hem okulu hemde setleri zevk alarak ilerletebiliyor ve artık sadece dizi projeleri değil film projelerinden de tekliflere açık.

Elimi Bırakma dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Oyuncu KadrosuYiğit Kaan Yazıcı fotoğrafları

Elimi Bırakma Mert Kimdir?

Mert karakteri otistik bir çocuktur. Mert aynı zamanda da müzik konusunda da yeteneklidir. Mert ve Azra arasında çok iyi bir frekans yakalanır ve Azra bir daha Mert’i yalnız bırakmak istemez. Mert ve Azra Azra eğitim almaya Amerika’ya gitmiştir. Azra gidince Mert ile uzak kalmıştır. Mert artık Azra’nın sıcak kolları altındadır.elimi bırakma mert 1

Yiğit Kaan Yazıcı’nın bilinen bir sosyal medya adresi yoktur.

Elimi Bırakma Tanıtım Fragmanı

 

Elimi Bırakma Mert Kimdir? (Yiğit Kaan Yazıcı) (1 Yorum)