Survivor 2018 18 Haziran Kim Elendi? Survivor 2018 102. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 18 Haziran akşamı Elenen İsim Belli Oldu

Survivor 2018 18 Haziran akşamı tahminlerin tersine elenen Sema Aydemir oldu.sema elendi 1Survivor 2018 18 Haziran akşamı erkeklerde ödülün sahibi Anıl olurken kadınlarda ise yine Nagihan rakipsiz şekilde ödülü kazandı.  Ödüle giden isimler de Hilmi Cem ve Hakan oldu. 

Survivor 2018 18 haziran akşamı eleme adayları belli oldu. Bilindiği üzere Survivor 2018’de 17 haziran akşamı oynanan bireysel dokunulmazlığı erkeklerde Adem kadınlarda ise Sema kazanmıştı. Survivor 2018 101. bölümde pazar akşamı yapılan konseyde Turabi 9 oyun 5’ini alarak elenme potasına gönderilen yegane ve tek aday olmuştu.

Diğer taraftan Adem’in dokunulmaz olması Turabi’nin de zaten yazılı olması ile Sema Nagihan için tek seçenek kalmıştı. Nagihan da kendi takımından birini yazmadı ve Sema’yı potaya gönderdi.

Adem ise eleme adayını belirleme kararını Sema’yı bırakmıştı. Sema ise takımı iki kişi bırakmamak için bir karar vereceğini açıkladı. Bu da Sema’nın karşı takımdan en az oy alacağını tahmin ettiği adayın ismini verecekti. Sema bu durumda Murat Ceylan’nın ismini verdi ve eleme adayları belli oldu. Murat, Sema ve Turabi.

Sema da Adem de Murat’ı çok sevmektedir; ancak eğer elenen Sema olursa Survivor 2018 zaten kadınlar açısından fiilen bitmiş olacaktı. Adem Murat’ı söylemese elenen Sema olacaktı ve Damla da olmadığı için  Survivor 2018’de Nagihan mücadele edecek bir isim bulamayacaktı.

Survivor 2018 18 Haziran Kim Elenir?

Bu eleme konseyinde Turabi Sema ve Murat’dan direk ayrılıyor zira Survivor 2018’de yapılan son oylama da Turabi ikisinin toplamından den daha fazla oy alacak olan bir isim. Murat Ceylan Survivor 2018’de ne yazık ki yüksek bir sms desteği göremedi. Sema ise sıralama aslında çok üst sıralarda yer alabilecekken kendi bacağına sıktı ve beklenen sms desteğini alamadı. Bence ikisi de benzer sayıda sms almıştır; ancak elenenin Sema olma ihtimali de çok yüksek. Bence Sema Hakan’ı geçebilirdi ama Murat Ceylan gibi bir karakter abidesini geçemez

Survivor 2018 31 Mayıs 2 Haziran Büyük Sms Oylaması Sonuçları ve Anketi için tıklayınız Survivor 2018

Survivor 2018 18 Haziran eleme adayları

Özellikle son dönemde Sema’nın yarışmadan çekilmek ister gibi bilerek isteyerek tekrar parmağını kırmaya çalışması; yakın arkadaşları elendikten sonra veya takım değiştirdikten sonra verdiği demeçler de Sema’nın sms kaybetmesine neden oldu.

Bu durumda  benim tahminim ve yaptığımız geniş katılımlı anket sonuçlarına göre Survivor 2018’e 18 haziran akşamı veda edecek isim Sema Aydemir olacak ve Ünlüler Sema’ı kaybederken Ünlüler 2 kişi yoluna devam edecektir.

Eğer böyle bir sonuç çıkmazda elenen Sema olursa kadınlarda artık yarışacak isim kalmayacak ve Nagihan sürekli kazanan isim olacaktır. Bu durum Acun Ilıcalı ve Survivor 2018 için hiç de istenmedik bir durum olacaktır.

Survivor 2018’de Murat Ceylan’a Oyun Çekildi

Survivor 2018’de dikkatli izleyen izleyiciler de fark etmiştir; Sema’mın dokunulmazlığı kaybetmesi sonrası Murat Ceylan’ı gözüne kestiren Sema ve Adem her ne kadar yakın arkadaş olsa da Murat Ceylan’a acımadı. Sema ve Adem Murat’ı göndermek için elinden geleni yaptı. Murat çok kaliteli insan ve yarışmacıydı hem Hilmi Cem’e hemde Murat’a yazık oldu. Survivor 2018de Murat Ceylan elendi

Survivor 2018 102. Bölüm Fragmanı

 

https://youtube.com/watch?v=YEokX7eRuiIHakan ise her ne kadar yeterli performans gösteremese de Gönüllüler takımında liderliği belli bir süre üstlenmesi; gayreti hırsı ve geçen sezon Panoramada görev alması Hakan’ın Sema karşısında daha fazla oy almasına neden oldu gibi. Özellikle de Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve havuz içeren yarışmalarda Acun’un Hakan’ı destekler şekilde övgüleri de Hakan’a sms gelmesine katkı sağlayan konulardan oldu.