Emre Dinler Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kilosu Sevgilisi (Söz Tahir)

Söz dizisinde Tahir karakteri ile ilk defa dizi setlerine inen yakışıklı manken Emre Dinler’i sizler için yakından tanıtacağız. Söz dizisinde Üsteğmen Yavuz Karasu’nun özel hareket timine yeni katılan ve Söz dizisinde Tahir karakterine hayat veren Emre Dinler Ajans Ronesans’ın oyuncusudur.

190 cm boyunda olan Emre Dinler’in vücut ölçüleri 100-86-98’dır ve tam bir mankendir. 45 numara ayakkabı giyen Emre Dineler Siyah saçlı Yeşil Gözlü ve buğday tenlidir. Emre Dinler 2013 yılında yapılan Miss&Mr Model of Turkey 2013’ün 3.sü olarak mankenlik hayatına başlamıştır. Emre Dinler fotoğrafları 3

Tahir karakteri ile Söz gibi Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlarından birine dahil olan Emre Dinler için dizi sektörüne çok büyük bir başlangıç yaptı denebilir. Yani daha önce hiç bir kamera ve çekim deneyimi yaşamayan Emre Dinler’in Söz dizisinde time girmesi büyük başarı denebilir. Emre Dinler’e Söz dizisi yapımcısı Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’dan büyük destek geldi.

Tahir karakteri timde önemli bir göreve çıktı. Çaylak’ın yaralandığı operasyonda Çaylak’ı kurtarmaya giden timde de yer alan Tahir karakterinin sesi izleyicinin çok hoşuna gitmese de oyunculuğu ve silah kullanma tarzı izleyiciden beğeni topladı.

Tahir karakterinin önümüzde ki hafta biraz daha ön planda olması ve Tahir’in gelmesi ile timden bir oyuncu ile yolların ayrılacağı konuşuluyor; ayrıca basına sızan bir bilgide de Söz dizisinin finalinin senaryosunun açığa çıktığı. Söz dizisi finalinde bir operasyon sırasında tüm timin öldüğü sadece Yavuz KARASU’nun sağ çıktığı sonrasında ise Yavuz Karasu’nun timin şehit olmasından kendisini sorumlu tuttuğu bu nedenle intihar ettiği şeklinde olduEmre Dinler fotoğrafları 4

Emre Dinler Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kilosu Sevgilisi (Söz Tahir) (17 Yorum)

  1. Emre Dinler diziye çok yakıştın ya sen ne yakışıklısın sana bayılıyorum.?

  2. Ay ne komik ver lan ver hadi yorum olsun diye yorum yapmayın mb.lere yazık zavallılar sevebilirler hemen dalga geçmelisiniz zaten Allah’ım sen aklı kıt insanlardan bizi koru. AMİN!!