Erkenci Kuş Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Erkenci Kuş dizisi yen sezonda salı akşamları izleyicisi karşısına çıkmaya salı akşamları devam edecek. Yaz sezonun parlayan yıldızı olan Erkenci Kuş 2018 2019 yeni sezonunda da yıldız olabilmek için kadrosunu her geçen gün büyütmeye ve geliştirmeye çalışıyor.

Erkenci Kuş dizisi oyuncu kadrosuna son olarak Baki Çiftçi, Özgür Özberk ve Ayşe Akın gibi önemli isimler dahil oldu. Gold Film Erkenci Kuşun yeni sezonunda da kadrosuna yeni oyuncular dahil etmek için çalışamlara devam ediyor; ancak Erkenci Kuş’a yeni gelen oyuncular genelde konuk oyuncu olarak dizinin kadrosuna katılıyor.

Erkenci Kuş Yeni Gelen Oyuncular

Başak Güroz (Ayça )

1991 yılında Antalya’da doğan Başak Güröz, Akademi 35 Buçuk’ta Oyunculuk Eğitimi aldı. Son olarak Kanıt: Ateş Üstünde” dizisinde Asya karakterine hayat verdi. Başak Güröz son olarak Bizim Hikaye dizisinde Hülya karakteri ile yer almıştır.

Ayça Ayça Can Divit’le ortak proje yapacak olan bir iş kadını olarak ekranlarda yer alacak. 

Başak Güroz Erkenci kuş yeni gelen oyuncular 1 1

Sevinç Erbulak

Süper Baba dizisinde ki abla rolü ile kendisin sevdiren Sevinç Erbulak’ın şansı yaver gitmiştir ve son dönemde No 309 ve Avrupa yakası gibi yapımlarda yer almayı başarmıştır. Son olarak Darısı Başımıza dizisinde karşımıza Ferrin olarak çıkmıştır.

Sevinç Erbulak ise Can ve Emre’nin babası Aziz Divit’in aşık olacağı kadın olarak Erkenci Kuş’ta yer alacak.

Sevinç Erbulak darısı başımıza oyuncusu

Ahmet Somers(Aziz)

1959 doğumlu olan Ahmet Somers 60 yaşındadır. 9 Eylül oyunculuk bölümü mezunudur. Payitaht Abdulhamid ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizileri ile tanınmıştır.  Son Olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde Selim olarak yerini almış ve çok sevilmiştir.

Bir Litre Gözyaşı Selim

Aliye Uzunatağan(Ramide)

Aliye Uzunatağan Aralık 1951 Çanakkale doğumludur ve 68 yaşındadır. İstanbul Şehir Tiyatroları sanatçısı olan Aliye Uzunatağan Müjdat Gezen Sanat Merkezinde de çalışmıştır. Aliye Uzunatağan oyuncu Ayşecan Tatari’nin annesidir.  Aliye Uzunatağan seslendirme sanatçısı ve program sunucusudur. Son olarak Yüksek Sosyete dizisinde ve Vurgun dizisinde Nezahat karakterine hayat vermiştir ve çok sevilmiştir.

Vurgun nezahat

Ahmet Olgun Sünear

Ahmet Olgun Sünear 1982 İstanbul doğumlu ve 37 yaşında yakışıklı bir oyuncudur. Modellik ile kariyerine başlayan Ahmet Olgun Sünear daha sonra oyuncu olarak devam etmiş ve Maral dizisinde başrol oynayarak çok sevilmiştir. Bilgi Üniversitesi Sahne sanatları mezunu olan Ahmet Sunear 2015 de Mayıs Kraliçesi dizisinde Oğuz karkaterine hayat vererek büyük üne kavuşmuştur. ahmet Olgun Sunear Erkenci Kuş oyuncu

Başak Gümülcinelioğlu

Başak Gümülcinelioğlu 1 yıl Amerika da lisans eğitimi almıştır. Amerika’da Müzikal Tiyatro eğitimi alan güzel oyuncu Türkiye’ye döndüğünde Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık eğitimi almıştır. Daha sonra tiyatronun kendine göre olduğunda emin olan güzel oyuncu İstanbul Halk Tiyatrosu’nda ve BKM’de oynamıştır. Tiyatrocu Başak Gümülcinelioğlu son olarak 8. Gün dizisinde Genç Şehnaz olarak ekranlarda yer almıştır.

Başak Gümülcinelioğlu Sanem’in yakın arkadaşını oynayacak.

Başak Gümülcinelioğlu erkenci kui yeni gelen oyuncu

Taylan Erler (Sanem’in Amcası)

Taylan Erler 1966 İstanbul doğumlu deneyimli tiyatro ve sinema oyuncusudur. Sektöre Trt radyoları ile giren Taylan Erler 2015 de Küçük Gelin dizisinde Seyfi karakteri ile yer almış ve çok beğenilmiştir. Yine dönemin ünlü STV dizileri olan Kollama ve Beşinci Boyut’ta da yer almıştır.taylan erler erkenci Kuş

Utku ATEŞ(Yiğit)

Utku ATEŞ 1990 İstanbul doğumludur. Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon mezunudur. 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura dizisi ile başladığı oyunculuk kariyerine Poyraz Karayel ve Çilek Kokusu dizileri ile devam etmiştir. Hayat Sırları dizisinde Murat karakteri ile yükseliş yaşamıştır.Utku Ateş Erkenci Kuş oyuncusu

Yiğit gelir gelmez Sanem ve Can arasındaki dengeleri değiştirecek ve Can’ı kıskançlık krizlerine sokacaktır. Londra’dan İstanbul’a gelen Yiğit’in kafasında  yeni bir yayın evi açmak vardır. Yiğit ve Sanem’in tesadüfi olarak karşılaşır, Yiğit yayın aevi açacağından bahsedince Sanem de kendi kitabını çıkarmanın en büyük hayalli olduğunu söyler ve aralarında bir yakınlaşma başlar.erkenci kuş yiğit

İpek Tenolcay(Hüma)

Hüma Can ve Emre’nin annesidir. Hüma yurt dışında yaşamıştır; ikinci bir evlilik yapan Hüma yaptığı ikinci evliliğin bitmesiyle yeniden Türkiye’ye dönecek.pek Tenolcay Erkenci Kuş Hüma

Dilek Serbest (Erkenci Kuş Ayça)

Dilek Serbest 1981 doğumludur ve 38 yaşındadır. Aslen İzmir’li olan Dilek Serbest kendini Ulan İstanbul dizisi ile tanıtmıştı. Aslında Dilek Serbest daha önce Kara Para Aşk ve Diriliş Ertuğtul dizilerinde de yer almış ama bir türlü tanınmamıştı.

Ayça Reklam ve Pazarlama Müdürüdür. Erkenci Kuş Ayça

Aslı Melisa Uzun (Erkenci Kuş Gamze)

Aslı Melisa Uzun 1997 yılı doğumludur ve 21 yaşındadır. Arkadaşlar İyidir dizisi yer aldığı önemli projelerdendir. Tescilli bir güzeldir.

Gamze Can’ın eski arkadaşlarındandır. Can’ı çok beğenen bir kızdır. erkenci kuş gamze

Baki Çiftçi(Erkenci Kuş Levent)

Baki Çiftçi Beni Affet dizisinde Ateş karakterine hayat vermekteydi; muhtemelen konuk oyuncu olarak Erkenci Kuş dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu.  Baki Çiftçi 1988 İstanbul doğumludur ve 30 yaşındadır. Şeref Meselesi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Muhteşem Yüzyıl yer aldığı önemli projelerdendir. Beni Affet dizisinde ateş karakterine hayta vererek ünlenmiştir.

Baki Çiftçi Erkenci Kuş’a Levent karakteri ile dahil olacak. Levent Erkenci Kuş dizisinde yakışıklılığı ile Sanem’in aklını çelebilecek mi? Sanem için bir alternatif mi olacak; izleyip gireceğiz; ancak Can Divit’in yakın arkadaşı olarak diziye konuk oyuncu şeklinde dahil olacaktır. baki çiftiçi erkenci kuş yeni gelen oyuncu

Özgür Özberk(Fabri)

1974 yılında İstanbul’da doğan Özgür Özberk 2015 yılında Benzemez Kimse sana yarışması ile ekranlara ilk defa çıktı. dizi oyuncusu, senarist ve yönetmendir. Özge Öberk’in kardeşidir.  Elektronik Mühendisliği bölümü mezunudur. Son olarak Aşkın Bedeli dizisinde Yaman karakterine hayat vermiştir.

Fabri Erkenci Kuş  dizisinde şirketi devralmak için gelen İtalyan  bir patron olarak karşımıza çıkacak. Ne yazık ki Özgür Özberk de Erkenci Kuş kadrosunda sadece iki bölüm yer alacak ve sonrasında rolü bitince diziden ayrılacak. erkenci kuş fabri

Ayşe Akın(Erkenci Kuş Arzu Taş)

Ayşe Akın 1993 de Belçika’da dünyaya gelmiştir ve 25 yaşındadır. Ayşe Akın son olarak İnsanlık Suçu dizisinde rol almıştır. Ayşe Akın’ın tanınması ise Güllerin Savaşı dizisinda hayat verdiği Duygu karakateri ile olmuştur. Ayşe Akın Küçük Kadınlar dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. Ayşe Akın Craft Atölyesi’nde oyunculuk ve diksiyon eğitimi almıştır.

Arzu Taş başarılı bir mankendir ve şirket Arzu Taş ile bir projede anlaşmak ister ama Arzu Taş Can’a aşık olur. Sanem ise Arzu Taş’a yapmadığı eziyeti bırakmaz. Ayşe Akın sadece bir bölüm Erkenci Kuş’ta yer alacaktır.

ayşe akın Erkenci Kuş dizisi

Erkenci Kuştan Ayrılan Oyuncular

Ali Yağcı(Osman)

Erkenci Kuş’un Osman’ı Ali Yağcı Erkenci Kuş dizisinden ayrılıyor. Erkenci Kuş dizisinin yaz boyunca devam edecek olması sebebi ile tahminimizce yeni projeleri olan Ali Yağcı kendisini Osman karakterine bağlamak istemedi ve Erkenci Kuş dizisinden ayrılmak istedi. ali yagcı Erkenci Kus dizisi

Özgür Özberk(Fabri)

Dönem dönem Fabri karakteri ile Erkenci Kuş dizisinde dahil olan Özgür Özberk Erkenci Kuş dizisinden ayrılarak yeni dizisi Yaralı Kuşlar ile sözleşme imzaladı.

zgür Özberk Erkenci Kuştan Ayrılan Oyuncular

Sevcan Yaşar(Aylin)

Erkenci Kuş dizisinden ilk ayrılan Sevcan Yaşar oldu. Aylin karakteri ile 29 bölüm Erkenci Kuş’ta yer alan Sevcan Yaşar senaryoda Aylin karakterinin artık yer verilmemesi nedeniyle diziden ayrılacak. Erkenci Kuştan Ayrılan Oyuncular Sevcan Yaşar

Erkenci Kuş Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular (2 Yorum)

  1. Hercai biterse atv izlenmez.miran ve reyyanın aşkı çok duygusal. Her bölüm ağlıyorum.