Eşkıya Boran Kimdir? Ne İş Yapar? Boran Ne Zaman Ölecek? (Mustafa Üstündağ)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni bir emekçi geldi. Emekçi dediysek öyle parasız emekçilerden değil; Boran Türkiye’nin önde gelen silah tüccarlarından biridir. Boran silahı alır ve Ortadoğu’da satar. Boran elleri ile kazıyarak buraya gelmiştir. Adeta sıfırdan başlamış ve ülkenin en önemli iş adamları arasında yer almıştır. Boran teröriste silah satmaz uyuşturucu ile işi yoktur. Boran’ın işi temizdir.

Eşkıya Boran Kimdir?

Boran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da 4. sezon masaya gelecek Boran ortalığı hem karıştıracak hemde Hızır ve İlyas’ın en büyük yardımcısı olacak. Boran korkusuz bir adamdır ölmek ve öldürmek Boran’ın en sevdiği iştir. İlyas ile ortak iş yapacaktır. Eşkıya dizisinde Boran Almanya’dan gelmiştir orada sürüne sürüne yaşamıştır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Boran Ne İş YaparEşkıya boran

Boran mallarını bavulda satar. Sahte para işi de Boran’ın işidir, Silah işi de. Boran artık gelecek sezonlarda Hızır Reis ve İlyas’ın bir numaralı adamıdır. Geçen sezon Kimsesiz Yaşar’dı Kimsesiz Yaşar’ın yerine Boran geldi. Rolleri ve Hızır Reis’e yakınlıkları neredeyse benzer; ancak Boran’ın sahneleri daha çok İlyas ile olacak başlarda.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Boran Ne Zaman Ölecek?

Boran karakteri Hızır Reis’in yanında bir karakter olduğu için Mustafa Üstündağ Eşkıya Dünyaya  Hükümdar Olmaz dizisine konuk oyuncu olarak gelmemiştir. Boran karakteri artık Eşkıya  dizisinin temel karakterlerinden biri olarak kalacaktır.

Boran’ın yanında bulunan Tekin ile adeta bir kardeşlikleri vardır. Boran bol bol felsefik konuşur ve yapılan saygısızlık ve hadsizliklere dayanamaz. Boran yeri geldiğinde masasının lideri Hızır Reis için ölmeyi bile göze alır. Peki Eşkıya dizisinde Boran karakterine hayat veren Mustafa Üstündağ kimdir?Mustafa Üstündağ eşkıya

Mustafa Üstündağ Kimdir?

Mustafa Üstündağ sinema, dizi ve tiyatro oyuncusudur. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği Muro karakteri ile ünlenmiştir. Mustafa Üstündağ 11 Şubat 1977 de sanılanın aksine Mersin’de dünyaya gelmiştir ve 41 yaşındadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro ve oyunculuk eğitimini almıştır. . Pervasız Tiyatro’da yıllarca oyuncu olarak yer almıştır. Kurtlar Vadisinden sonra Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine isimli bir sinema filmi çekmiş ve çok beğenilmiştir.  Son olarak  2018 de Tehlikeli Karım  2017 de Çukur 2016 da Bana Sevmeyi Anlat ve Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinde yer almıştır.

Eşkiya 2018 2019 Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncu listesi için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Eşkıya Boran Kimdir? Ne İş Yapar? Boran Ne Zaman Ölecek? (Mustafa Üstündağ) (1 Yorum)

  1. BORAN OBRAZIN OYUNCUSU MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ÇOK GÖZEL DİZİLERİN OBRAZLARIN DAŞIYIR AŞKA SÜRGÜN KURTLAR VADİSİ DİZİSİNDEDE ROL ALMIŞDI BU DİZİLER ÇOK SEVİLİR