Eşkıya Devam Edecek mi? EDHO 5. Sezon Olacak mı? 2019 2020 İşte Detaylar

Güncelleme 12 Eylül 2019

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona başlıyor. Eşkıya dizisi 8 ekim 2019 salı günü Atv ekranlarında olacak. Atv Eşkıya yeni sezona başlamadan önce eski bölümlerden oluşan bir kolaj bölümü ile 1 ekim 2019 salı gününe yayında olmayı planlıyor.

Güncelleme 23 Temmuz 2019 Eşkıya dizisi 5. Sezon çekimlerinin 20 Ağustos 2019 salı günü başlaması planlanıyor. Böylelikle dizi de 2 bölüm stok çekilmiş olacak. Eşkıya dizisi yapımcısı dizinin 140. bölümünü 24 eylül 2019’dan önce Atv’ye yayınlaması için vermesi planlanıyor; ancak Atv diziyi istediği tarihte yayına alacak. Eğer Atv yetkilileri dizinin ilk bölümü için yeterli izleyicinin ekran karşısına geçeceğini düşünürse 1 Ekim dizi yayınlanacak; yoksa Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonu 8 Ekim 2019’a kalabilir.

Diğer taraftan Atv’nin 2019 2020 yeni sezon tanıtımı filmi için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekibi bir araya geldi ve tanıtım filmi çekimlerinden sonra yeni sezon çekimlerine start verildi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeni sezon bilmecesi devam ediyor. Daha önce yapımcısı tarafından 4 sezon olarak planlandığı açıklanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 4. sezonun sonuna gelindi; ancak yapılan 4. sez0n final açıklamalarının altından çok su aktı.

EDHO dizisi yapımcısı Raci Şaşmaz Fark Filmi batırınca EDHO dizisi Atv’nin kendi medya şirketi Turkuaz Medya tarafından devralındı ve artık Fark Film ile bağlantısı kalmadı. Eşkıya dizisi 4. sezonunda 8 ile 10 reyting arasında beklendiği gibi reytingler almaya devam edince Eşkıya dizisi için Atv’den 5. sezon onayı geldi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5. Sezonda Devam Edecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yüksek reytingler alan bir dizi; bu nedenle de hiç kimse için böyle bir para kaynağına final kararı almak kolay karar değil. Şuanda maddi sıkıntılar içinde bulunan Atv’de onbinlerce dolar verip devraldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisini bitirmek istemez, tabi senaryo konusu başka.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar 2019 2020 ‘de Devam Edecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisi için reyting sorunu yok dedik ama Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisinden önemli bir kaç başrol oyuncusu değişikliği yaşanacağı da gelen kulis bilgileri arasında. 5 sezon devam eden biri dizi de muhakkak ayrılıklar olacaktır; ancak bu ayrılıklar Hızır Çakırbeyli karakterine hayat veren Oktay Kaynarca veya Alpaslan Çakırbeyli karakterine hayat veren Yunus Emre Yıldırımer yada İlyas Çakırbeyli karakteri ile çok sevilen Ozan Akbaba düzeyinde olursa bu Eşkıya dizisine çok yüksek reyting kaybettirecektir.

Bu nedenle de Turkuaz Medya da şimdiden 5. sezonda Eşkıya oyuncularını bağlamak için oyuncular ile yeni sezon sözleşmesi yapmak istiyor. Bakalım hangi oyuncular kendisini bir sezon daha Eşkıya’ya bağlayacak sözleşmeye imza atacak.

Eşkıya Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Bir çok yapımcı haziran ayında yani Ramazan Bayramı sonrasında çok fazla izleyici kalacağını düşünmediği için dizilerini yayınlamayı düşünmüyor. Eşkıya’da bu dizilerden biri olacak ve bu sezon 2 hafta sezona geç başlamıştı; 2 hafta da yıl başı tatili yaptı 1 haftada erken sezon finali yapacak ve toplamda 5 bölüm eksik yayınlanmış olacak eski sezonlara göre

Bu durumda Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisinin 139. bölümü ile 28 mayıs 2019 salı akşamı ekranlara kısa süreliğine veda etmesi bekleniyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisinin 5. sezonu tahminlerimize göre diğer dizilerden 2 hafta sonra ekim ayında başlayacaktır; zira Kadın ve Eşkıya dizisi büyük reytingli diziler olduğu için düşük reyting ile başlamak istemiyorlar ve ekim ayını bekliyorlar

Tahminlerimize göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar 140. bölüm yeni sezon 1 ekim 2o19 salı günü başlayacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Yeni Sezon Tanıtımı

Eşkıya Devam Edecek mi? EDHO 5. Sezon Olacak mı? 2019 2020 İşte Detaylar (7 Yorum)

  1. Kimsesiz yaşar gelsin ve artık lütfen aşk sahneleri azalsın bu dizi mafya dizisi insanlar bu diziye onun için izliyor.inanın ilk üçe girersiniz

  2. Ben Maksat! Turkmenistanliyim! Bu diziyi cok seciyorum! Aksam gorup, bir daha tekrarlayip sabahta izliyorum! Oyunculara tessekkur ederim! Saygilarla Maksat!

  3. Kesinlikle Meryem geri dönmeli.Bu sezon finaline çok yakışacak.Dizi reytingleri kesinlikle artacsktır ve Hızır ile çok yakışıyorlar.

  4. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz bitirmeyin 5’çıktı sezonda devam Oktay Kaynarca,Ozan akbaba,Yunus Emre Yıldırımer,Hüseyin Avni Danyal,Mustafa Üstündağ bu oyuncu ayrılmamalı yoksa atv’yi izlemem

  5. Edo asla ama asla bitmemeli..oyuncuların hepsi super.asla oyu cuşaeda değişiklik olmamalı. salı günü misafir kabul etmiyor ve kimseyle görüşmüyoruz.bu sizi salo akşamları ayaklarımızı kelepçe ile Bagşıyor
    kesinlikle ilyas oktay ve alpaslan dıger karşı tarafın adamları ile devam etmeli.. biterse asla tv izlemem.