Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Feyyaz Meftun Kimdir? Nasıl Bir Karakter?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonu 1 ekim 2019 salı günü başlayacak.  Yeni sezona kadrosuna dahil ettiği bir çok yeni isim ile başlayacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeni bir hikaye de başlayacak.

Salı günlerinin tartışmasız lideri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da 4. sezon en çok dikkat çeke isim  ise ünlü oyuncu Burak Sergen olacak. Daha önce sayısız projede yer almış olan usta isim Eşkıya dizisinin yeni sezonunda Feyyaz Meftun karakteri ile izleyicisi karşısına çıkacak. Burak Sergen Feyyaz Meftun karakteri ile fark yaratacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin daha önce ki sezonlarında masaya bir çok isim silah tüccarı ile katılmış ve her isim diziye değer katmıştı. Özellikle  Turgut Tunçalp’ın hayat verdiği Façalı Haşmet, Hüseyin Avni Danyal’ın hayat verdiği Tufan ve Olgun Şimşek’in hayat verdiği Kimsesiz Yaşar karakterleri Eşkıya dizisine yeni sezon öncesi katılmış ve değer katmışlardı. İşte bu üç karakter gibi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna Burak Sergen de Feyyaz Meftun karakteri ile girecek ve girer girmez Meftun ailesi olarak masaya kabul edilecekler. Eşkıya Feyyaz meftun resimleri

Eşkıya Feyyaz Meftun Kimdir?

Meftun ailesi büyük bir aile özellikle dört oğul sahibi olan Feyyaz Meftun büyük bir mafya babası ve silah tüccarı. Aynı zaman da İstanbul’un en büyük iş adamlarından biri. Gözü kara bir adam olan Feyyaz aslında güvenilir biri ama masaya pek güvenmiyor. Bakalım önce Çakırbeyli ailesi ile düşman olan Meftun ailesi sonradan birlikteliği sağlayabilecek mi? Özellikle Feyyaz Meftun’un küçük oğlu Dinçer Çakırbeyli ailesine zarar verebilecek bir karakter.

Meftun ailesinin kızı Hızır Çakırbeyli ile evlenmek isteyecek; ancak Feyyaz kardeşi ile Hızır’ın evlenmesine karşı çıkacak.

Burak Sergen Kimdir?

Burak Sergen 9 Şubat 1961 de Ankara’da hayata gözlerini açmıştır Şuanda 58 yaşının içinde olan deneyimli oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Hali hazırda Ankara Devlet tiyatrosundan da emekli olmuştur. Yıllarca Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarında öğretim üyesi olarak çalışmıştır. Bir çok projede yer alsa da  Kara Sevda dizisi ile tanınmıştır. Burak Sergen denilince tüm dünya onu 2017 de Çukur dizisi kadrosunda Baykal Bey olarak yer alması ile tanımaktadır.  Burak Sergen son olarak Halka dizisi kadrosunda İlhan Tepeli karakteri ile yer almıştır.

Burak Sergen Kaç Yaşında?

Burak Sergen 2019 yılı itibari ile 58 yaşındadır.  9 Şubat 1961 Ankara doğumludur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı Feyyaz Meftun Geliyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Feyyaz Meftun Kimdir? Nasıl Bir Karakter? (1 Yorum)