Eşkıya Fahri Ölecek mi? Kenan Çoban Eşkıya’dan Ayrılacak mı?

Kenan Çoban Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan Ayrıldı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisinin yeni sezonunda dizi de önemli bir ayrılık yaşandı. Kenan Çoban’ın hayat verdiği Fahri karakteri Eşkıya Dünyaya Hükümdar’dan ölerek ayrıldı. Fahri karakteri ile birlikte 2020 2021 yeni sezonunda Fahri karakterine hayat veren Kenan Çoban ile birlikte dizi de Özlem karakterini canlandıran Selin Işık ve Faruk karakterini canlandıran Mert Öğüt’te Eşkıya dizisinden ayrıldı.

Fahri karakteri geçen sezon Hurşid ile birlikte bir saldırıya uğramış ve ağır yaralanmıştı yeni sezonda ise Fahri artık öldü.

kenan coban eskiyadan ayrildi

Güncelleme 14 Nisan 2020 Eşkıya dizisinin 163. bölümünde yapılan saldırıda 3 kurşun yarası alan Fahri ölmedi ancak başına tek kurşun olan Hurşid öldü. Hurşid karakteri Eşkıya dizisinin tek Karadenizli oyuncusuydu. Hurşid sevilen bir karakterdi ancak Eşkıya dizisinde amatör gibi katledildi. Fahri ise yaralı olarak bu saldıran kurtuldu. 

eikıya Hurşit öldü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 14 nisan salı akşamı 163. bölümü ile ekranlarda olacak. Türkiye’nin en çok sevilen dizilerinden biri olan Eşkıya dizisine son dönemde yaşanan ayrılıklar damga vurdu. Diziden son dönemde Altan karakteri ile Mehmet Çepiç ve Boran karakteri ile Mustafa Üstündağ ayrılmış özellikle de Boran’ın ölmesi Eşkıya izleyicisini çok üzmüştü. Şimdi EDHO  izleyicisinin kafasında Boran’dan sonra Fahri Baba da mı ölecek sorusu var.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fahri Ölecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde dost sandıkları ama baş düşmanları olan Feyyaz’ın hain olduğunu ispat edemeyen Çakırbeyli ailesi büyük tehlikededir. Dahlan’ın ve Bicolar’ın da desteğini alan Feyyaz ekibin beyni olarak gördüğü Alpaslan’ı öldürmek ister. Alpaslan’ın öldürülmesinden önce Çakırbeyli ailesi ve dostlarını tedirgin etmek isteyen Bicolar ilk saldırısını ise Fahriye düzenler. Fahri fidanlıkta hazırlıksız yakalanır ve güvenli bölge olarak adlandırılan yerde Fahri üç kurşun yer daha silahını çıkaramadan.

Eşkıya’da Fahri karakteri ölmeyecek; Eşkıya dizisinni 165. bölüm çekimleri yapılıyor ve Fahri karakteri ile Kenan Çoban sette rolüne ve işine devam ediyor.

Eşkıya gibi dizilerde kimin ölüp kimin kalacağına yenen kurşun karar vermez; Fahri kurşunları vücuduna aldı ancak kafasına da alsaydı yine kesin ölür diyemezdik. Bizim için önemli olan kulis bilgileridir. Bize gelen kulis bilgilerinde şuanda Kenan Çoban’ın yeni diziler ile görüştüğü yönünde bir bilgi gelmedi. Eğer Kenan Çoban Eşkıya’dan ayrılacak olsaydı hemen bir çok yapımcıya ben müsaitim artık yeni projeleri kabul edebilirim mesajı verirdi; şuanda kulislerde kesin olarak böyle bir bilgi yok.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 6. sezonun da çekileceği kesinleşti. Atv Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’e 2020 2021 yeni sezonunda da kanalında görmek istiyor yaşanan maddi sıkıntılara rağmen. Bu nedenle de ben  Fahri Baba’nın ölmeyeceğini son anda kurtarılacağını düşünüyorum.

Eşkıya Fahri Ölecek mi

Kenan Çoban Eşkıya’dan Ayrılacak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi çekimleri İstanbul’da Korona Virüs’e rağmen devam ediyor. Bu çekimlerde biz dizi de Fahri karakterine hayat veren Kenan Çoban’ı defalarca gördük ancak salgın yüzünden çok fazla sete giremediğimiz için sete her zaman girip çıkmak sahneleri izlemek imkansız; hele ki Fahri’nin yaralandığı sahne fidanlık denilen mekanda çekiliyor. Ancak biz Eşkıya’dan Kenan Çoban’ın ayrılmayacağını sizlere bilgi olarak verebilir.

Kenan Çoban 14 nisan 2020 de yayınlanan bölümde ölmeyecek ama 2020 2021 yeni sezonunda da Eşkıya ile yoluna devam edecek mi kesin bilgi yok; zira kulislerde Eşkıya’dan bir başrol oyuncusunun ayrılacağı yönünde bilgiler var. Aksi bir bilgi gelirse siz değerli ziyaretçilerimizi ile paylaşacağız ancak emin olun ki Kenan Çoban Eşkıya’dan ayrılacak olsaydı çoktan haberimiz olurdu. Zira Boran karakterinin öleceğini sizlere yaklaşık iki hafta öncesinden belirtmiştik zira Mustafa Üstündağ’ın menajeri oyuncusunun boşa çıktığını belirtmişti haftalar öncesinden.Kenan Çoban Eşkıyadan Ayrılacak mı

Eşkıya Devam Edecek mi? Korona Virüs Arası Verecek mi?

Bize gelen bilgilere göre Eşkıya dizisi Korona Virüs’e rağmen çekimlere devam ediyor. Alınan sıkı tedbirler ile korkmadan yoluna devam eden Fark Film resmi bir dizi çekme yasağı gelmeden veya ekipten birinde Korona Virüs’ü çıkmadan da çekimleri durdurmamaya kararlı.

Eşkıya Fahri Vuruluyor

Yorum yaz