Savaşçı 97. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? İşte Kesin Bilgi

Savaşçı Dizisi Başrol Oyuncusu Berk Oktay Yaşanan Belirsizlik ile İlgili Bir Açıklama Yaptı

savasci aciklamasi berk oktay

Berk Oktay yaptığı açıklamada biz diziye devam etmek istiyoruz ama yapımcı iflas etti demeye getirdi. Bakalım Limon Film iflasın eşiğinden kurtulup Savaşçı dizisi ile devam edebilecek mi zaman gösterecek.

Savaşçı 97. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Savaşçı dizisi 97. Bölüm 13 eylül pazar akşamı ekranlara gelecek. Savaşçı dizisinin yeni sezon başlama tarihi öncesi Savaşçı dizisi sete çıktı. Savaşçı dizisinin 3 haftalık stok bölümleri var.  Savasci 97. Bolum yeni sezon resimleri

Savaşçı Erken Sezon Finali Kararı Aldı

Savaşçı dizisi için kesin karar çıktı. Limon Film Savaşçı dizisi için kesin kararını açıkladı. 2019 2020 sezonunda Savaşçı dizisi bir daha sete çıkmayacak ve Savaşçı dizisi bu sezon artık bir daha yayınlanmayacak. Savaşçı dizisi 96. bölümü ile 15 mart pazar günü sezon finali yapmış oldu.

Savaşçı dizisinin 150 dakikalık yayınlanmayan stokta bulunan 97, 98 ve 99. bölümleri ise eylül 2020 de 5. sezon olarak ekranlara gelecekti. Normalde mayıs ayı başında alınan kararda Savaşçı’nın stok bölümleri olan 97, 98 ve 99. bölümün mayıs haziran aylarında yayınlanması vardı; ancak plan değişti. Fox Tv reklam gelirleri düşük maliyeti kurtarmıyor diyerek Savaşçı’yı mayıs haziran aylarında yayına almama kararı aldı. Savaşçı dizisinin 97. bölümü 6 eylül 2020 veya 13 eylül 2020 pazar akşamı Fox Tv ekranlarında olacak.

Daha önce Med Yapım da Yasak Elma dizisi için erken sezon finali kararı almıştı. Bir çok yapımcı dizileri için bir daha çekimlere başlayamayacağını düşünüyor ancak her türlü ihtimale karşı da sezon finali kararlarını açıklamıyor; ancak Limon Film Savaşçı dizisi set ekibine daha fazla sigorta yapmamak ve ücret ödememek için Savaşçı dizisinin setinin bittiğini açıkladı. Böylece eylül 2020’ye kadar Savaşçı dizisi çalışanları özgür kalmış oldular.

Dizi sektöründe oyuncular ve set çalışanları ücretlerini haftalık alıyorlar. Hatta oyuncular çektikleri bölüm yayınlandıktan sonra ücretlerini alıyorlar. Savaşçı dizisi seti 17 mart 2020 de Eskişehir’de yapılan çekimlerden sonra durdurulmuş ve oyuncular evlerine gönderilmişti. Limon film önce 2 hafta Savaşçı setine ara verdiğini söylese de sonradan Savaşçı setine verilen ara Korona Virüs tehlikesinin daha artması ile uzatılmıştı. Limon film yetkilileri Korona Virüs tehlikesinin haziran ayına kadar ortadan kalkmayacağını düşündüğü için set ekibine sezon finali açıklaması yaparak hem çalışanları ve oyuncuları bekleme eziyetinden kurtardı hemde set çalışanlarını da özgür bırakmış oldu.Savaşçı 97. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Savaşçı 97. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Savaşçı dizisinin 97. bölümü 6 eylül 2020 veya 13 eylül 2020 pazar akşamı ekranlarda olacak. Son kararı reklam gelirlerine göre Fox Tv karar verecek. Savaşçı dizisi yapımcısı Limon Film Fox TV’ye dizinin 97, 98 ve 99. bölümünü teslim etmişti; ancak Fox Tv yeteri kadar reklam geliri olmadığı için dizinin stok bölümlerini eylül ayında yeni sezon olarak yayınlamaya karar verdi.

Savaşçı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Savaşçı dizisi yeni sezona genelde ekim ayında başlayan bir dizi. Diziler genelde eylül ayında yeni sezona başlarken Savaşçı ekim ayında başlıyor; bunun nedeni ise Savaşçı dizisi çekimleri kış aylarında en zor olan dizilerden biri zira set genelde dağlarda geçiyor. Dağlar da kış çok sert geçtiği için ekip oldukça zorlanıyor bölümü yetiştirmek için.  Savaşçı dizisi geçen sezondan kalan stok bölümleri yayınlayacağı için eylül 2020 de sete çıksa da ilk yapılan bölümler stok olarak saklandığı için Savaşçı dizisi eylül başında yeni sezonu ile yayın hayatına başlayacaktır. Yani Savaşçı dizisinin 2020 2021 yeni sezonunda eylül 2020 de başlaması bekleniyor.

Savaşçı 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Savaşçı dizisinin 5. sezonuna  eylül 2020 de başlamasını bekliyoruz. Bu durumda Savaşçı dizisi 37 . bölümde tahmini olarak 6 eylül 2020 de ekranlarda olacaktır. Benim tahminim bu sezon Korona Virüs korkusu dizilerin geleneklerini değiştirecektir zira yaz ayların da Korona Virüs etkisini kaybederken ekim ayından itibaren Türkiye de ve Avrupa da tekrar hayatı felç edebilir. Bu nedenle dizi ekipleri kış aylarında dizilerini yayınlayabilmek için yaz aylarını sette çalışarak geçirebilir; bu durumda Savaşçı dizisi de eylül ayında diğer diziler ile birlikte başlayabilir. savaşçı yeni sezon 2020

Savaşçı 97. Bölüm Fragmanı

Savaşçı 97. bölüm tanıtım fragmanı şuanda yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Savaşçı 97. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? İşte Kesin Bilgi (3 Yorum)

  1. fox tv savaşcı 97 yeni bölüm 7 haziran ayında pazar günü bekliyorum

    • Şimdi bir bilgi geldi düşük reklam gelirleri nedeniyle yeni sezona kalmış stok bölümler.

  2. Bayram, dost, akraba ve büyüklerimizin ziyaret edildiği, hastaların, kimsesizlerin, yetimlerin ve muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı günlerimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nızı kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.