Yemin 223. Bölüm 224. Bölüm 225. Bölüm Özeti 8 Nisan 9 Nisan 10 Nisan

Yemin 225. Bölüm Özeti

Kemal ise psikologun Masal ile Narin iyi bir şekilde ayrılmalı yoksa bu sessizlik çok uzun sürer demesine rağmen Narin ile Masal’ı bir araya getirmek istemez. Narin ise Masal’ın kötü durumunu Şehriye abladan öğrenir ve hemen Masal’ın yanına girer ancak Kemal’in kesinlikle izni yoktur Narin’in Masal ile görüşmesine bu nedenle de Kemal Narin’i kolundan tutar ve dışarı atar. Narin çok kötü bir durumdayken Kemal hem kendisi için hemde Masal için doğru yaptığını düşünmektedir. Peki Oya’nın yaşananlardan sonra hiç mi vicdanı sızlamamaktadır? Oya ne karar verecektir. Masal’ın sessiz çığlıklarına sessiz mi kalacak yoksa gerçekleri mi söyleyecektir.

Diğer taraftan Talaz da Cemre’nin peşindedir. Cemre’nin kendisini uyutup plan yaptığını anlayan Talaz Reyhan’ın hayatını kurtarabilecek midir? Cemre ile Reyhan’ın hesaplaşmasında neler yaşanacaktır?Yemin 225. Bölüm Özet resimleri reyhanın bebeği olur

Yemin 225. Bölüm Fragmanı

Yemin 224. Bölüm Özeti

İntikam almak için sonunda harekete geçen Cemre’nin ilk hedefi hamile olan Reyhan’dır. Reyhan’ı ve bebeğini öldürerek hem Emir’den hemde Reyhan’dan intikam almak isteyen Cemre bu konuda Yonca’dan yardım ister. Yonca Cemre’ye yardım edemeyeceğini söylese de Cemre yine de harekete geçer ve gece konağa gizlice girer. Cemre yatakta uyuyan Reyhan’ın yanına kadar sokulmayı başarır. Peki Cemre Reyhan’ı boğacak mı? Reyhan kurtulabilecek mi?

Masal’ı Narin’den uzaklaştırmak isteyen Kemal bu konuda sert tedbirler alır ve Masal’ın Narin’den uzaklaşması için Masal ile Narin’i görüştürmek istemeyen Kemal kapıya kadar gelen Narin’i içeri Almaz. Kapıda bekleyip de Masal’ı görememek Narin’i çok üzer ama en doğrusu da budur; ancak Kemal’in hesaba katmadığı bir şey vardır o da Masal içine kapanmıştır ve artık kimseyle konuşmamaktadır. Yemin 224. Bölüm resimleri

Yemin 224. Bölüm Fragmanı

Yemin 223. Bölüm Resmi Özeti

Reyhan ile Emir’in mutlulukları sürmektedir. Emir karısına sürprizler hazırlayıp mutluluğuna mutluluk katmak isterken Reyhan ve Emir’in mutlululuklarını gören Cavidan’ın öfkesi daha da artar. Reyhan’a karşı büyük bir kin besleyen ve hain planını devreye sokmak için her yolu deneyen Cavidan ne yapacaktır? Reyhan’ı bekleyen büyük tehlike nedir? Öte yandan Kemal ve Narin’in ayrılığına engel olamayan Masal’ın babasına olan tepkisi devam etmektedir. Narin için sıra Masal’la vedalaşmaya gelmiştir. Narin Masal’ı bırakıp gidebilecek midir?

Yemin 8 Nisan Özeti

Cavidan sd karttan kurtulduğunu öğrenince rahat bir nefes alır ve Reyhan’dan kurtulmak için hemen yeni planlar yapar. Cavidan’ın yeni planı ise Reyhan’ı kimyasal kalıntılar olan bir depoya kitlemek ve onu kimyasallara mahkum bırakarak bebeğini düşürtmektir. Reyhan ve Emir ise merakla bebeklerinin cinsiyetini merak etmekte ve bebeklerinin geleceği ile ilgili planlar yapmaktadır. Emir bebeğinin iki dil bilen bir bakıcı ile büyümesini ve doğar doğmaz iki dil öğrenmesini ister. Reyhan ise asla bebeğini bir bakıcıya bırakmayacaktır. Cemre ise artık harekete geçmek ister ilk hedefi Cavidan olsa da Reyhan ve bebeğinden de intikam alacaktır.

Narin ise son kez konağa gelmiştir. Boşanma işinin bitmesinden sonra bir daha görüşmeyeceğini düşünen Kemal ve Narin Masal için tekrar bir araya gelmek zorunda kalır. Masal yemekten içmekten kesilmiştir. Kemal ise Narin’den masal ile görüşmesini rica etmiştir. Reyhan ise Masal’a ihtiyacın olduğu her anda yanında olacağım diye söz verir. Masal varken Kemal ile Narin’in bağının kopmayacağını anlayan Oya yeniden harekete geçer. Yemin 8 Nisan Özeti resimleri

Yemin 223. Bölüm Fragmanı

Yemin 223. bölüm özeti basın ile paylaşılmadı. Yemin 8 nisan özeti yayınlanır yayınlanmaz sayfalarımızda bulabileceksiniz. Reyhan ve Emir her geçen gün bebeklerini kucaklarına almak için biraz daha sabırsızlanmaktadır; Reyhan bebeğini görünce ona karşı olan sorumluluklarını da hatırlamış ve artık hayatına bir çeki düzen vermesi gerektiğini anlamıştır. Gülsüm’ü kaybettikten sonra yaşadığı yas sürecini atlatamayan Reyhan artık hayatına kaldığı yerden devam etmek ister bunun için de önce Emir’i affedebilmelidir. Artık Emir ile Reyhan eski güzel günlerine dönmüşlerdir. Doğruyu söylemek gerekirse Reyhan’ın Emir’e reva gördüğü bu davranışlar Yemin izleyicisini çileden çıkarmıştı.

Yemin 223. Bölüm Tahmini Özeti Başlıyor

Reyhan Emir’i affetmiştir ve artık aralarında ki sürç normalleşmiştir; ancak Cavidan Reyhan’ın bebeğini düşürmek için yeni bir plan yapar. Cavidan kolyenin mezara gömülmesi ile rahat bir nefer alır ve yeni kötülükleri için cesaret alır. Cavidan tekrardan Emir ve Reyhan’ın arasını bozmak için harekete geçer. Emir ise Gülsüm meselesinin peşini bırakmamaya kararlıdır. Emir önce Cemre’yi sonra da Talaz’ı bulmak için çalışmalarını hızlandırır. Talaz ise fark etmeden Cemre’ye aşık olduğunu fark eder. Emir’in Cemre’yi aradığını öğrenen Cavidan ise Emir’in Cemre’yi asla bulamayacağını düşünmektedir; ancak Cavidan’ın aklına gelmeyen başına gelecektir.

Hakimin boşadığı Narin ile Kemal ayrıldıkları için çok üzülürler. İkisi de uzun süre bu yaşadıklarının etkisinden kurtulamayacaktır. Oya ise Narin meselesinin artık kapandığı için çok mutludur. Oya Kemal’in kalbinde ki Narin aşkın bilmediği için şimdilik bir zafer kazandığını düşünmektedir. Peki Narin’in Oya yüzünden boşanmak istediğini öğrenecek olan Kemal ise kendisine ve kızına bu kötü günleri yaşatan Oya’yı asla affetmeyecektir.

Yemin 223. Bölüm resimleri

Yemin 8 Nisan Özeti Tahmini Devam Ediyor

Kemal’in şimdi ki önceliği ise Masal’dır. Masal yemek yememekte ve hiç konuşmamaktadır. Oya Masal’ın bozulan psikolojisi ile ilgili Masal’ı mahkemeye getiren Şehriye ve Dursun’u suçlamaktadır. Masal’ın bu kadar çok etkilenmesinin nedenlerinden birinin onun mahkemeye kadar gelmesi olduğunu düşünür. Kemal ise Şehriye ve Dursun’un iyi niyetle böyle bir hata yaptığını düşünür.

Cavidan’dan destek olan Cemre bir kez daha Reyhan’ı bir depoya çekmeyi başarır bu sefer Cemre ile iş birliği yapan Yonca olacaktır. Yonca Reyhan’ı arayarak Emir beyin konağa bir araba yönlendirdiğini söyler; Reyhan’ın aklına kötü bir şey gelmez ve arabaya biner ancak o araba doğruca Reyhan’ı Cemre’nin eline düşürmektedir. Reyhan depoya girer ve kafasına sopayı yiyerek bayılır. Sonunda Cemre intikamını almak için fırsat yakalamıştır. Peki Emir Reyhan’ı kurtarabilecek midir? Cemre her ne kadar aklı başındaymış gibi görünse de önemli bir psikolojik rahatsızlığı vardır. Bu nedenle de Reyhan’ın ve bebeğin hayatı tehlikededir.

 

Yorum yaz