Eşkıya Özlem Ölecek mi? Selin Işık Eşkıya’dan Ayrılacak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeni sezonun ilk bölümünde önemli bir ayrılık yaşanacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Alpaslan’ın sevgilisi Özlem vurulacak. Peki Özlem ölecek mi?

Eşkıya Özlem Ölecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Özlem karakteri ile karşımıza Selin Işık çıkıyordu; aldığımız bilgilere göre Selin Işık yeni sezonda Eşkıya dizisinde yer almayacak. Bu da bize Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bir ayrılık yaşanacağı anlamına geliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Alpaslan’ın sevgilisi Özlem ne yazık ki vurulacak ve ölecek.

Eşkıya dizisinde Özlem ve Alpaslan ne yazık ki pusuya düşüyorlar. Alpaslan tüm gücü ike Özlem’i korumaya çalışıyor ancak Özlem kendini kurşunların önüne atıyor ve vuruluyor. Kalbinden vurulan Özlem ne yazık ki kurtulamıyor ve ölüyor.

Selin Işık Eşkıya’dan Ayrılacak mı?

Selin Işık yeni sezonda ne yazık ki Eşkıya dizisinde yer almayacak. Güzel oyuncu Selin Işık yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer  almayacak.

Selin Işık Eşkıya’dan Neden Ayrıldı?

Selin Işık Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ismini duyurmuş bir oyuncu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizsinde Alpaslan’ın bir evladı da olmuştu; ancak bize gelen bilgilere göre Selin Işık senaryo gereği Eşkıya dizisinden ayrılacak.

Selin Işık Kimdir?

2 sezondur Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alan ve büyük bir çıkış yakalayan Selin Işık Esareti Sensin İsimli dizide İpek karakterine hayta vermesi ile tanınmıştır.  Selin Işık 1987 İzmir doğumludur ve 31 yaşındadır. Radyo ve Televizyon Bölümünde oyunculuk okuyan Selin Işık ilk oyunculuk deneyimini Çılgın Dersane Üniversitede isimli sinema filminde yaşamıştır. Selin Işık 53 kgdır ve 1.69 cm boyundadır. Blacklist ajansın oyuncusudur. Güzelliği ve yeteneği ile dikkat çekmiş ve bir kaç bölüm Eşkıya da oynamayı hak etmiştir.