Yemin 261. 262. Bölüm Özeti 28 29 eylül Fragmanı

Yemin 262. Bölüm Özeti

Feride Emir’e Reşit’e karşı kendisini koruduğu için teşekkür eder. Emir de konağın dışındaki hayatının kendisini ilgilendirmediğini söyler. Hala Reşit ile aralarında bir duygu ilişkisi olduğunu düşünmektedir Emir.

Kemal Narin ile konuşarak raporu Kumru’nun bulup Narin’e okuduğunu öğrenir ve Kumru ile konuşarak bir daha Narin’i üzmemesini üzerse çok farklı konuşacağını söyler. Oya, Feride ile Emir’in aralarında bir aşk ilişkisi olma ihtimaline karşı Feride’yi uyarır. Ve konağın asi bekâr erkeği ile bir bakıcının aşkı gerçek hayatta değil sadece filmlerde olur der. Bakalım filmlerde olan bu filmde de olacak mı? Ki bunun olmasını Reyhan ile Emir aşkını gören seyirci isteyecek mi?Yemin 262. Bolum resimleri

Yemin 262. Bölüm Fragmanı 

Yemin 261. Bölümde Neler Oldu?

Reşit konağın önüne gelerek Feride ile konuşmak isterken Emir gelir ve ne işi olduğunu sorar. Reşit de Feride’m için geldim der. Emir Reşit’i Feride’nin sevgilisi zanneder ve demediğini bırakmaz. Feride gitmeğe karar verir eşyalarını toplar ama sonra bebek için vazgeçer.

Cavidan Hanım konağı arar Melike abla gizlice konuşurken Emir duyar ve çok kızar, kırar döker Feride de görür Emir’in o halini ve çok korkar. Hikmet bey oğlu ile konuşarak Melike’yi ben gönderdim hayatımızdan çıksın diye der. Reşit Feride’yi hapisteki resimleri ve kağıt ile tehdit eder.

Kumru kötülüklerini yapmaya devam eder. Annesi ablasının saçlarını tararken Şehriye abla tarıyor zannederken Kumru annesinin olduğunu söyleyerek Narin’in üzülmesine sebep olur. Kumru Kemal2in telefonda Emir ile konuşmasını duyar ve Narin’in artık görmeyeceğini öğrenir. Doktorun hazırladığı raporu bulur ve Narin ile Kemal’ e akşam yemeğinde baş başa olmaları için yemek hazırlar. Niyeti iyi görünmek olan Kumru’nun asıl niyeti Narin’e artık göremeyeceğini söylemek ve akşamlarını mahvetmektir. İstediğini elde eder. Önce yemekleri hazırlar sonra da Narin’i yemeğe indirmek üzere yanına gelince raporu bir şekilde buldum diyerek okur ve Narin artık görmeyeceğini öğrenir ve Kemal ile yiyecekleri yemek masasında bunu sorar. Kemal de nerden bulduğunu sorar. Kumru’nun da keyfi yerindedir. Bir kere daha ablası Narin’i üzmeyi başarmıştır.

Reşit konağa gezi bileti gönderir ama Feride ye konağa kurye ile hapishanede çekilmiş resmini, tahliye kâğıdını göndereceğini söylemişti. Feride de çok korkar Emir’in gerçeği öğrenmesini istemez. Reşit konağın önüne gelir yine Feride’yi arayarak tehdit eder. Feride dışarı çıkar. Emir görür peşinden gider. Reşit zorla götürecekken Feride’yi götürmesine engel olur. Para fırlatır suratına.

Yemin 28 Eylül Özeti

Yemin Dizisinde 3. Sezonda bir haftayı daha geride bıraktık. Yemin 261. Bölümü ile yeni bir haftaya yeni bir başlangıç yapacak. Bu yeni başlangıçta Emir’in Feride’yi azarladığını, Feride’nin konaktan gitme kararı aldığını, Emir’in ise Feride yi Reşit’in elinden kurtardığını göreceğiz. Bütün bunlar Emir’in artık Feride’yi kabullendiğini ve sahiplendiğini koruduğunu gösteriyor. Çocuğu için en iyi bakıcının Feride olduğunun farkındadır Emir. Reyhan dan dolayı kendisine yalan söylenilmesinden ve bir şeyler saklanılmasından hoşlanmamaktadır.. Feride’nin de kendisinden bir şeyler sakladığını fark etmesi Emir’i çok kızdırır.

Emir Feride’nin Reşit’i tanıdığı için kendisinden bunu sakladığı için ona çok kızar. Ağır sözler söyler, hatta Reşit’i Feride’nin sevgilisi olarak görür. Feride için ise Reşit sevgili değildir. Feride Reşit’i sevmemektedir. Reşit sevdiğini söyleyerek Emir’in kafasını karıştırmaya çalışsa da Emir Feride’nin hal ve hareketlerinden kendisine doğruyu söylediğini, Reşit ile gitmek istemediğini anlar. Reşit bu hemen pes edip vaz geçmeyecektir. Emir ile Feride’nin arasını bozmak için elinden geleni yapar. Hatta Feride’nin hapiste yattığını bile söylemek ister. Bakalım Emir bu gerçeği Feride’nin hapiste yatıp çıktığını ne zaman öğrenecek?

Kumru, ablası Narin’in yerine geçmek istediği için onu üzmek için elinden geleni yapar. Artık görmeyeceğini bunun raporunu okuyarak Narin’i bilgilendiren Kumru Narin’in gerçekle yüzleşmesini sağlar. Kemal Narin’e umudunu kaybetmemesini hep yanında destekçisi olarak yanında olacağını söyler.  Narin artık görmeyeceği için kendisine acımamasını ister.

Reşit Feride den vazgeçmeyecek ve Emir’e karşı iyice kinlenen Reşit Feride’yi bir gün bir şekilde konaktan kaçırmayı bile düşünecektir. Reşit Feride’yi kaçırmayı başaracak mı? Emir Feride yi Reşit’in elinden nasıl kurtaracak hep birlikte izleyip göreceğiz.

Yemin 261. Bölüm Özeti

Emir Feride ye çok öfkelidir. Reşit’i tanıdığı halde bunu kendisine neden söylemediğini sorar. Emir öyle çıldırır ki kendisine akıl vermek isteyen halası Yonca ya ve Melike ablasına çok öfkelenerek yemek masasında ne varsa kırar döker. Sandalye kırar ve bana akıl vermeyin diye bağırır.

Emir Feride ile konuşurken Feride ye ağır sözler söyler, Feride kaldıramaz ve bebeğe veda ederek konaktan ayrılma kararı alır. Narin gidecekken Reşit çıkar karşısına ve zorla götürmek ister. Feride karşı koyar. Emir gelir ve Reşit’i durdurarak gücün yetiyorsa götür diyerek Feride’yi götürmesine engel olur.Yemin 261. Bolum resimlers

Kumru yine yapar yapacağını ve Narin’in sonucunu Narin’e okur. Görme kaybının tedavi edilmesi mümkün değildir. Narin bunu duyunca çok üzülür ve Kemal’e bunu kendisinden sakladığı için kızar.

Yemin 261. Bölüm Fragmanı 28  Eylül

Yemin 260. Bölüm Özeti Neler Oldu?

Narin evin içinde kendisi için kurulan düzenekle dolaşırken, farkında olmadan havuza düşer ve Kemal fark eder hemen havuza atlayarak Narin’i boğulmaktan kurtarır. Kumru ya da ablasını neden yalnız bıraktığını sorar. Kumru da bundan sonra gözüm üzerinde olacak der. Kemal Narin için doktorlarla görüşür ve ameliyat için bir doktorla anlaşır. Sonra da dışarı çıkıp dolaşırlar. Sahile giderler. Kemal manzarayı anlatır narin dinler.

Doktor online görüşme ister ve saat verir. Kemal Narin’i eve bırakır ve şirkete geçerek doktorla görüşür. Doktor testlerin hepsine baktığını Narin hanımın sinirleri çok hasar almış ameliyatla iyileşmesi mümkün değil. Narin hanım artık göremeyecek der. Kemal yıkılır ve geçmiş güzel günleri, ilk tanıştıkları andan itibaren hatırlar.

Münevver hanım dışardayken olay olduğu için Kumru mesajla haber verir. Münevver hanım ağlayarak eve gelir. Şehriye abla ile dertleşirler. Kumru annesini ağlarken, Narin için ağladığını gördükçe iyice kinlenir.

Feride küpesinin tekini kaybettiğini fark eder arar bulamaz. Emir’e söyler herkesten önce bulmalıyım der. Oya Narin den önce küpeyi Emir’in odasına bulur ve Feride ye açık açık sorar, Emir’in yatağında ne işin var der. Feride ne cevap vereceğini bilemezken Emir çalışma odasında küpe vardı senin mi o küpe diye gelir ve halasının elindeki küpeyi alır. Feride de o küpe benim der ve bu küpe konusu bu şekilde kapanır ancak Oya bir kere şüphelenmiştir ve gözü hep Feride’nin üzerindedir.

Feride telefonda bir tanıdığı ile abisi hakkında konuşurken Emir duyar ve Feride’nin bir abisi olabileceğini düşünür ve Feridun abisi kafes dövüşünü ayarlayan abisini arar bir kere daha sorunca, abisi Emir’e taktın mı takıyorsun, belki öz abisi değildir ama abi gibi gördüğü birisidir der. Emir’in aklı Feride’dir. Bu konuyu bir şekilde açığa çıkarmak ister.

Emir, Feridun abisi ile konuşarak Reşit’in adresini not eder. Feride duyar ve Emir’in Reşit ile buluşmasını engellemek için üzerine su döker. Sonra da telefonla Reşit’i arar buluşmak ister. Reşit konağın önüne gelir. Feride yakasından düşmesini, şikâyet etmeyeceğini, geçen olaydan kimseye bahsetmeyeceğini söyler. Reşit de evdekiler senin hapisten çıktığını biliyorlar mı der.

Emir konak kapısının önünde Feride’yi Reşit ile konuşurken görür ve hemen koşarak Reşit’e yumruk atar ve yere serer ne işin var evimin önünde diye sorar. Reşit de senin için gelmedim ben Feride’m için geldim der.