Evlilik Hakkında Her Şey Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ne yazık ki beklendiği gibi yüksek reytingler ile başlayamayınca bir çok izleyici Evlilik Hakkında Her Şey Ne Zaman Final Yapacak sorunu sormaya başladı. Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yapımcısı MF Yapım ise dizisine çok güveniyor.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ilk bölümü ile 21 eylül salı akşamı izleyicisi ile buluştu. Daha Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi geçen sezonun gün birincisi dizisi olmadan bile ne yazık ki Masumlar Apartmanı dizisinin de gerisinde kalarak 7. sırada yer aldı ve totalde 3.75 reyting alabildi. Ab de 4.53 ve ABC1 de ise 4.78 reyting alan dizi Total de başarısız görünse bile AB ve Abc 1 reyting ölçümlerinde kötü sonuçlar elde etmedi.

Evlilik Hakkında Her Şey Ne Zaman Final Yapacak?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin aralık 2021 sonuna kadar Fox TV yönetimi ile sözleşmesi olduğu tahmin ediliyor; eğer Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde işler yolunda gitmez ve dizi 3 reytingin de altına gerilerse bu durumda 21 aralık 2021 salı günü 13. bölümü ile veya 28 aralık salı akşamı 14. bölümü ile ekranlara veda edecektir. Evlilik Hakkında Her Şey yapımcısı dizisi eğer aralık ayına kadar Fox TV’nin beklediği sonuçları alırsa bu durumda haziran 2022’ye kadar yeni bir ek sözleşme kapacak ve yoluna devam edecektir.

Evlilik HakEvlilik Hakkında Her Şey Ne Zaman Final Yapacak diye soranlar var dizi sezon sonunda final yapabilir

Oyuncu kadrosunda Sumru Yavrucuk, Yiğit Kirazcı Gökçe Bahadır ve Gökçe Eyüboğlu gibi isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin sezon başında 1 sezon olarak planlandığı eğer dizi tutarsa o zaman 2. sezon için planlama yapılacağı söylentileri vardı. Oyuncularda bu durumu bilerek diziye imza attı.

Evlilik Hakkında Her Şey Devam Edecek mi?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin devam edip etmeyeceğine izleyici karar verecek. Şuanda Fox TV’nin elinde Yasak Elma, Kanunsuz Topraklar, Yalancı ve Mumları, El Kızı Son Yaz, Elbet Bir Gün ve Uzak Şehrin Masalı gibi diziler var. Haftanın 7 günü dizi yayınlasa bile Fox TV’nin elinde 1 tane dizi fazlası var. Bu durumda eğer Evlilik Hakkında Her Şey’den önce bu dizilerden biri final yaparsa Evlilik Hakkında Her Şey dizisi rahatlayacaktır; yok en zayıf halka Evlilik Hakkında Her Şey olursa o zaman Fox TV Evlilik Hakkında Her Şey dizisi için final kararı verecektir.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi sosyal medyada çok beğenildi. Özellikle üniversite eğitimi almış gençlerin büyük destek verdiği dizi bence 5 reytinglere çıkarak salı akşamları Eşkıya ve Masumlar Apartmanı dizilerinin en büyük rakibi olacaktır. Bu manada ben Evlilik Hakkında Her Şey dizisine güveniyorum.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin ilk bölümü hem oyuncu seçimleri ve oyuncu performansları anlamında çok beğenilirken hemde senaryo anlamında beğenildi. Evlilik Hakkında Her Şey senaryosu bu kalite de devam edebilirse bence 2. sezonu bile görmesi muhtemel dizinin. Evlilik Hakkında Her Şey Ne Zaman Final Yapacak sorusuna ilerleyen haftalarda her şey daha netleştiğinde daha net cevaplar vermeye çalışacağız.