Barbaroslar Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Sezon Yayınlanacak?

Trt 1 yönetimi bir dizisi için daha yeni sezon onayını verdi. Her ne kadar Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi yüksek maliyetleri ve düşük reytingleri ile kanalın tepkisini çekse de 2022 2023 yeni sezonunda Bir Zamanlar Çukurova gibi bir rakibin olmayacak olması Trt 1 yönetimini ümitlendirdi.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi oldukça yüksek maliyetli bir dizi bu nedenle de gün birincisi olamazsa kanalına çok kar ettirmiyor. Total de hem Camdaki Kız hem de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin gerisinde kalan Barbaroslar dizisi 2022 2023 yeni sezonunda bütçesi düşen dizilerden olacak. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinden en yüksek maliyetli oyuncu olan Engin Altan Düzyatan ayrılacak. Bu da daha düşük bütçe anlamına geliyor.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’na Şartlı Yeni Sezon Onayı

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi 2. sezon onayını aldı; ancak 2022 2023 yeni sezonunda Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin işi oldukça zor. Bu nedenle de Barbaroslar dizisi için 2. sezonda önemli değişiklikler yaşanacak. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde hem senaryo hem de görüntü yönetmenliği adına değişikliklere gidilebilir; çünkü bir çok tarihi dizi sever Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisini kalitesiz görüntüler nedeniyle eleştiriyor.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 2. sezonda ekranlarda olacak.

Es Filmin yeni dizisi Barbaroslar ne zaman final yapacak ve Barbaroslar kaç sezon yayınlanacak sorularının cevabı belli oldu. Barbaroslar dizisinde planlar en az 3 sezon ekranlarda kalmak olduğu öğrenildi. Haziran 2022 de sezon finali yaparak ekranlara veda edecek Barbaroslar dizisi şimdiden izleyiciden tam not almayı başardı.

Barbaroslar Kaç Sezon Yayınlanacak?

Hem oyuncu kadrosunun yüksek maliyeti hem de çekimlerin yapıldığı mekanlara harcanan para Barbaroslar dizisini son yılların en maliyetli dizilerinden biri haline getirdi. Her ne kadar Barbaroslar dizisi yayınlandığı her bölümde gün birincisi olsa da Es Film Barbaroslar dizisinden kar edebilmek için en az 2 sezon diziyi çekmek zorunda.

Barbaroslar Kaç Sezon en az 3 sezon yayına kalmak zorunda kar etmek için

Barbaroslar Ne Zaman Final Yapacak?

Barbaroslar dizisi yapımcısı ES Film zaten oyuncular ile 1 sezonluk sözleşme yaptı. Yaptığı yatırımların büyüklüğü nedeniyle oyunculardan bir ayrılık olmasın diye başrol oyuncuları ile uzun süreli sözleşmeler yapan Es Film Trt 1 yönetimi ile de 2022  haziran ayına kadar sözleşme yaptı. Barbaroslar Ne Zaman Final Yapacak? sorusunu cevaplamaya devam ediyoruz

Barbaroslar dizisi her hafta reytinglerini yükseltiyor; zaten dizi için şuanda herhangi bir final korkusu yok ancak dizi de işler beklenmedik şekilde kötü gitseydi bile yapılan sözleşmeler ve garanti ücretler gereği dizi haziran 2022’ye kadar yayında kalacaktı.

Barbaroslar Ne Zaman Final Yapacak dizi en az haziran ayına kadar yayında kalacak

Barbaroslar dizisinin bir çok sahnesinde gerçek bir deniz ve gemi olmaması; dizinin çekimlerinin İstanbul’da bir film stüdyosunda çekiliyor olması izleyici de bir hayal kırıklığı yaratsa da yine de bir çok deniz ve gemi sahnesinde izleyici bu yapaylığı hissetmedi ve Barbaroslar dizisine bağlandı.

Barbaroslar dizisinin güçlü hikayesi en büyük şansı. Eğer iyi bir senaryo olmasaydı; ne kadar büyük yatırım yapıp tarihi dizi çekerseniz çekin hangi oyuncuları oynatırsanız oynatın dizi izlenmez. Bu nedenle de Barbaroslar hikayesini yazan ekip (Mustafa Burak Doğu İbrahim Ethem Arslan Tuba Kaya) gerçekten güzel bir senaryo hazırlamış.

Barbaroslar Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Barbaroslar dizisinde sezon finalinin 33. bölümde gerçekleşmesi planlanıyor; sezon ortasında bir kaç hafta yayına ara verecek Barbaroslar dizisi 2 haziran 2022 perşembe akşamı sezon finali yapabilir.

Barbaroslar Reytingleri Nasıl?

Barbaroslar dizisi perşembe akşamları yayınlanıyor; geçen sezonun en zor akşamlarından biri olan perşembe akşamı Barbaroslar dizisi liderliği Bir Zamanlar Çukurova’dan aldı. Geçen sezonun flaş dizisi Camdaki Kız’ı da geçen Barbaroslar dizisi sektörün en yüksek saniye başı reklam ücreti istediği perşembe akşamlarında pastanın büyük payının sahibi oldu. Barbaroslar dizisi her ne kadar 7.62 reyting alarak total de birinci olsa da yerinin çok sağlam olmadığı görülüyor zira AB ve ABC1 reyting alanlarında Barbaroslar dizisi Camdaki Kız’ın gerisinde kalıyor. Eğer ilerleyen haftalarda Camdaki Kız Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisini geçerse bu durumda Barbaroslar dizisi yapımcısı ES Film ciddi bir maddi kriz ile karşı karşıya kalır. Barbaroslar dizisinde her şeyin yolunda gitmesi için dizinin perşembe akşamlarının en azından Total de lideri olması şart.

Barbaroslar Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Sezon Yayınlanacak? (2 Yorum)

  1. Barbaroslar dizisi final olmasın 5sezon gitsin final olmasın sezon finali olsun o dizi çok güzel final yapmayın abi