Siyah At Oyuncuları Vizyon Tarihi

Lara 1 Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Siyah At oyuncuları belli oldu. Nur Fettahoğlu ve Şerif Sezer Siyah At oyuncu kadrosunda yer alacak.  üstlendiği filmin Sİyah At filminin yönetmenliğini Emre Kavuk üstlenirken Yelda Gürkan ise dizi de cast direktörü olarak yer alacak.

Siyah At  filminin etkileyici senaryosunu ise Gökçe Tezdoğan’ın yazacak. Siyah At dizisinde tek erkek oyuncu Şerif Sezer olacak. Psikolojik dram türünde ekranlara gelecek Siyah At filminin çekimleri ise 14 ekim 2021 de başlayacak. Siyah At filminin vizyon tarihi ise 2022 başı olarak planlanıyor.

Siyah At Oyuncuları

  • Nur Fettahoğlu (Sümral)
  • Şerif Sezer (Nurgül)

Siyah At Oyuncu Kadrosu

Nur Fettahoğlu (Sümral)

Nur Fettahoğlu Siyah At filminde Sümral karakteri ile yer alacak. Güzel oyuncu Nur Fettahoğlu daha önce Kağıt Ev dizisinde yer almış ancak bir türlü başarıyı yakalayamamıştı. Aşk-ı Memnu dizisinde hayat verdiği Peyker karakteri ile çok sevilen Nur Fettahoğlu 12 Kasım 1980 Almanya  doğumludur ve 41  yaşındadır. Haliç Üniversitesinde Moda Tasarım eğitimi alan güzel oyuncu önce spikerlik yapmış sonradan oyunculuğa geçmiştir. Siyah At oyuncuları arasında yer alan Nur Fettahoğlu 2013 yılında Levent Veziroğlu ile evlenmiştir ve bir çocuk annesidir. Nut Fettahoğlu 1.69 metre boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır. Siyah At oyuncusu olacak nur fettahoğlu dizi de sümral karakteri ile yer alacak

Şerif Sezer (Nurgül)

Şerif Sezer Siyah At filminde Nurgül karakteri ile yer alacak. Şerif Sezer Siyah At filminde hayat vereceği Nurgül’ün zorlu hikâyesinden çok etkilenmiş. 1943 Bursa doğumlu olan Şerif Sezer 78 yaşının içindedir. Son olarak Benim Adım Melek dizisinde yer alan Şerif Sezer daha önce de  Dila Hanım, Yer Gök Aşk ve Karagül gibi dizilerde yer almıştır. Siyah At oyuncu kadrosunda yer alacak olan Şerif Sezer tiyatro aşığı bir sanatçıdır.

Siyah At oyuncuları arasında şerif sezer de yer alacak