Mila Kasarcı Kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey Lüle Kim?

Çocuk oyuncu Mila Kasarcı  Evlilik Hakkında Her Şey oyuncu kadrosuna dahil oldu. Dizi de Vural karakterine hayat veren Fırat Altunmeşe’nin kızı olarak izleyicisi ile buluşacak Mila Kasarcı Evlilik Hakkında her şey setinin adeta neşe kaynağı

Mf yapım Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Mila karakterini çok önemsedi ve Mila karakterinin gerçekten hakkını verebilecek hem yetenekli hem de tatlı bir kız oyuncu arandı. Deneme çekimlerine katılan Mila Kasarcı’nın enerjisi de çok beğenilince Mila Kasarcı Evlilik Hakkında Her Şey oyuncu kadrosuna katıldı. Peki Mila Kasarcı kimdir?

Mila Kasarcı Kimdir 6 yaşında çocuk oyuncudur

Mila Kasarcı Kimdir?

Mila Kasarcı 2015 İstanbul doğumludur ve 6 yaşının içindedir. Hem anaokuluna devam eden Mila Kasarcı 4 yaşından beri de aktif olarak kamera karşısına geçmektedir. Bir dönem çocuk model olarak kamera karşısına geçen ve podyuma çıkan Mila Kasarcı 2020 de ise KEfaret dizisinde başarı ile yer almıştır. 110 cm boy ve 20 kg ağırlıkta olan Mila Kasarcu IMC ajansa kayıtlı olarak dizilerde yer almaktadır. Mila Kasarcı ayrıca Trendyol, Best Kids ve Lcw markalarının da katologlarında yer almıştır.  Mila Kasarcı Kimdir sorusuna cevap vermeye devam ediyoruz

Üstün bir oyunculık yeteneğine sahip olan Mila Kasarcı  Evlilik Hakkında Her Şey  dizisinde bir çok sahne de yaptığı komiklikler ile oyuncuları ve set çalışanlarını kırıp geçirmektedir.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Lüle Vural'ın kızıdır

Evlilik Hakkında Her Şey Lüle Kim?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Lüle Şarkıcı Vural’ın öz kızıdır. Astek ismi ile sosyal medyada çokça tanınan ve ünlenen Vural eşinden ayrılmıştır. Hakimler Lüle’yi annesine verse de Lüle her zaman babası ile kalmak istemektedir. Astek de tüm mal varlığını kızı ile mutlu bir hayat için feda edebilecek bir babadır, Kendine yeni bir avukat tutan Vural yeni avukatı Sanem’e aşık olacaktır. Sanem ile Lülü ise başta hiç anlaşamasa da ilerleyen dönemde araları iyi olacaktır.