Ezgi Şenler Çatı Katı Aşk’tan Neden Ayrıldı? Ayşen Neden Değişti?

Çatı Katı Aşk dizisinde çok önemli bir başrol değişikliği yaşandı. Çatı Katı Aşk dizisinde Ayşen Yılmaz karakteri ile yer alan Ezgi Şenler diziden ayrılıyor ve yerine güzel oyuncu Selin Şekerci Ayşen karakteri ile diziye dahil oldu; ancak Ezgi Şenler ile yollarını ayıran diziye Selin Şekerci de çare olamadı. Ezgi Şenler’in Çatı Katı Aşk dizisine ahı tuttu ve Çatı Katı Aşk dizisi için final kararı alındı. Çatı Katı Aşk dizisi 24 ekim cumartesi 16. bölümü ile ekranlara veda edecek. 

Çatı Katı Aşk dizisi Kanal D’nin en düşük reyting alan dizilerinden biriydi. 9 Temmuz perşembe akşamı yayın hayatına başlayan Çatı Katı Aşk dizisi yeni sezonun başlaması ile pazartesi gününe alınmıştı. Pazartesi gününe alınan dizi gün değişikliğinden sonra da istenen reytingleri yakalayamamıştı.

Çatı Katı Aşk dizisi için Kanal D devam etmeme karar aldı. 15 bölüm sözleşmesi olduğu tahmin edilen Çatı Katı Aşk dizisinin sorunları tartışıldı. Çatı Katı Aşk dizisine 15. bölüme kadar şans veren Kanal D yönetimi bu bölüme kadar reytinglerin artmaması durumunda dizi için final kararı alacağını belirtmişti.

Çatı Katı Aşk dizisi yapımcısı Mia Yapım ise dizi de bir şeyleri değiştirerek Kanal D yönetiminden biraz daha zaman kazanmak istiyor. Çatı Katı Aşk dizisine en çok gelen eleştiri başrol oyuncularının uyumsuzluğuydu. Çatı Katı Aşk dizisinde Furkan Andıç ile Ezgi Şenler’in uyumsuz olduğu bir çok eleştirmen tarafından da dillendirilmişti. Ezgi Senler Cati Kati Asktan ayrildi

Ezgi Şenler Çatı Katı Aşk’tan Neden Ayrıldı?

Çatı Katı Aşk dizisine yeni bir nefes kazandırmak isteyen yapımcı Ezgi Şenler ile yolları ayırmaya karar verdi ve Furkan Andıç’ın isteğine kulak asarak Ezgi Şenler yerine Selin Şekerci ile anlaştı. Daha önce Kaçak Gelinler dizisinde partner olan ve çok sevilen ikili şimdi Çatı Katı Aşk dizisinde ikinci kez partner olacak.

Zaten Çatı Katı Aşk dizisi bu şartlarda devam etseydi final yapacaktı ve Ezgi Şenler bir kaç bölüm daha dizide yer alacaktı. Bu nedenle de Ezgi Şenler Çatı Katı Aşk dizisinden ayrılmak ile maddi olarak çok şey kaybetmedi; ancak manevi olarak yıkıldı.

Çatı Katı Aşk dizisinde yaşanan bu başarısızlığın tüm cezası Ezgi Şenler’e kesilmiş oldu. Ezgi Şenler’in diziden ayrılması ile çok yüksek ihtimal ike değişen bir şey olmayacak ancak bu süre içinde olan Ezgi Şenler’in kariyerine olacak.

Çatı Katı Aşk Ayşen Neden Değişti?

Çatı Katı Aşk’ta Ayşen karakterinin değişmesinde etkili olan faktör bizce Furkan Andıç. Furkan Andıç’ın baskısı ile bizce Ayşen karakteri değişti. Furkan Andıç Ezgi Şenler’in yerine yakın arkadaşı Selin Şekerci’nin gelmesini istedi; yapımcı da Furkan Andıç’ın bu isteğini mantıklı buldu.

Çatı Katı Aşk bir yaz dizisiydi zaten dizinin çok uzun bir senaryosu yoktu; başrol oyuncu değişmesi ile dizinin reytinglerinde veya geleceğinde hiç bir şey değişmeyecek ve beklendiği gibi Çatı Katı Aşk dizisi final yaparak ekranlara veda edecek. Peki bunu Mia Yapım bilmiyor mu? Tabi ki biliyor. Çatı Katı Aşk dizisinin devam edebilmesi için bir mucize lazım. selin sekerci Cati Kati Ask

 

Etiketler

Yorum yaz

Ezgi Şenler Çatı Katı Aşk’tan Neden Ayrıldı? Ayşen Neden Değişti? (19 Yorum)

 1. Ayşen karakterini tercih ettim, bu yüzden sevgiye çok az değer veriliyor, bu partner alışverişleri iyi değil.

 2. Dizinin en sevilen en başarılı karekterlerinin başında geliyordu Ayşen.Çok yanlış bir karar olmuş.Bu haksızlığın üzerine bir kere daha bu diziyi seyretmek içimden gelmiyor.

 3. Ve Ezgi şenlere yapılan bu aptalca haksızlıktan sonra diziye ailece elveda diyoruz.Dizinin gerçek yıldızıydı

 4. Ezgi Şenler diziye renk veriyordu zerafet katıyordu ama sinema dünyasının egolu aptal eleştirmenleri tarafından eleştirildi ve diziden ayrılması saglandı.Sinema veya dizi aptal eleştirmenlerin himayesinde olmamalıdır.Furkan Andıçı severim ama bu yeni partneriyle ayağına sıkmış olacak

 5. Filimin kurgusu ayşen ve ataş üzerineydi.Ayşenin filimden ayrılması büyük hatadır.Hatadan geri dönülmezse filimin erken sonu kaçınılmazdır.

 6. Dizinin başlarında takipçisiydik.Sonradan çocuk dizisi tadında olunca izlemeyi bıraktık.Bence sorun senaryonun gidişatındadır.Ayşen karakterine zor alışmıştık.Şimdi yerine giren oyuncu ondan iyi değil bilgilerinize.

 7. Ulan o güzelim kızı diziden çıkardınız. Gayet de uyumlu ve başarılı bir rol oynuyordu. Sanki şimdi reytingler tavan yapacak. Tıııırşşşıkler

 8. Ya Ayşen’i geri getirin yada reytink den 1- ben Ateş’le Ayşen’in aşkına bayılıyordum.Şimdi dizinin final olamayacağını mı? Sanıyorsun.Furkan saçların lüle lüle çatı katı aşk sana güle güle.

 9. Neden Ayşen karakterini diziden çıkardınız biz karekteri benimsemiştir o diziye ailecek bakıyorduk başka kanallarda diziler olmasına rağmen hoş olmadı

 10. reyting düşüklüğünü ezgi şenlere kesmişsiniz. ayıp olmuş. bende artık seyretmem

 11. Çok güzeldi yerine gelen selin şekerci çok itici biri sevemedim gitti bu diziyide bıraktırdılar

 12. bence komedi tadında çok güzel bir dizi oyuncular da çok başarılı, ezginin çıkması da olmamış gözler ona alışmıştı. ama gelen oyuncuda çok başarılı bence dizi komedi tarzında devam etmeli

 13. ne sacma isler yaa guzelim kizi cikardiniz.yeni bir tip sokunca dizinin reytingimi articak. tirtt isler🤨

   • Başlarda dizinin takipçisiydik.Sonradan sıkıcı olmaya başlamıştı zaten.Çocuk dizisi tadında olunca izlemedik.Senaryo kötü bence.