Ege’nin Hamsisi

Ege’nin Hamsisi Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor? İşte Nedeni?
Köprü Film tarafından 16 Temmuz 2018 Pazartesi gününden itibaren Trt 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Ege’nin Hamsisi dizisi için final kararı alındı. Trt 1 ekranlarında her pazartesi akşamı izleyiciyi gülme krizine sokan..
Ege’nin Hamsisi 30 Temmuz’da Çalan Şarkı Ateş Böceği (Ozan Cura)
Ege’nin Hamsisi dizisinde Ozan Cura’dan çok özel bir şarkı çaldı ve klip olarak Ege’nin Hamsisi  3. bölümde çaldı. Ege’nin Hamsisi dizisi için özel olarak bestelenen Ateş Böceği şarkısı dizi de Ömer Gerginoğlu karakterine hayat..
Ege’nin Hamsisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Ege’nin Hamsisi dizisi 2018 2019 yeni sezonunda izleyicisi karşısında pazartesi akşamları çıkmaya devam etti; ancak Ege’nin Hamsisi dizisi pazartesi akşamları yaz aylarında aldığı yüksek reytingleri Söz, Yasak Elma ve Çukur dizileri..
Ege’nin Hamsisi Ne Zaman Final Yapacak? Ege’nin Hamsisi Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?
Ege’nin Hamsisi dizisi için beklenen final kararı alındı. Trt yetkilileri ile Ege’nin Hamsisi dizisi yapımcısı Köprü Film Ege’nin Hamsisi dizisinin müthiş bir final ile ekranlara veda etmesine karar verdi. Ege’nin Hamsisi dizisi..
Mustafa Şen Kimdir? (Egenin Hamsi İbo Kimdir?)
Mustafa Şen Kimdir? 1976 yılında Manisa’nın Soma ilçesinde dünyaya gelen Mustafa Şen 42 yaşındadır. Asıl mesleği tiyatro oyunculu olan Mustafa Şen Egenin Hamsi  dizisi ile son dönemlerin aranan dizi oyuncuları arasına..
Ozan Cura Kimdir? (Ege’nin Hamsisi Kerem ÜZÜM)
Ozan Cura Kimdir? 2 Mart 2000 de İzmir’de dünyaya gelen genç sanatçı ve oyuncu Ozan Cura 18 yaşındadır. Rising Star Türkiye’de 26 ağustos 2016 çarşamba günü sahneye çıkmış ve inci tanem..
Ege’nin Hamsisi Çekimleri Nerede Yapılıyor? Karadeniz’de Hangi Köyde Çekiliyor? Ege’de Nerede Çekiliyor
Ege’nin Hamsisi dizisi için Sığacıkta iki restoran açıldı Enginal Kalbi restoran Sığacık halkının hizmetine açıldı hemde Ege’nin Hamsisi dizisi çekimleri de bu restoranda devam edecek. Enginar Kalbi restoranın karşısına ise..
Ege’nin Hamsisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri(Tam Liste)
Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmenliğini yapacağı Ege’nin Hamsisi dizisi 16 temmuz pazartesi günü 20:00 da Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Trt’nin Ege usulu yaz dizisi olacak Ege’nin Hamsisi dizisi tam bir ..