Işığın Prensesi

Işığın Prensesi 49. ve 50. Bölüm Son Bölüm Özeti Finalde Neler Olacak
Işığın Prensesi dizisinde Jin Hükümdarı Joseun’a askeri müdahalede bulunacaktır. Onları Başkan Kang kullanmaktadır. Jin Hükümdarı onlara bir gün süre vermiş, yeni tahta çıkan veliaht prensin azledilmesi halinde işgalden vazgeçeceğini bildirmiştir...
Işığın Prensesi 47. ve 48. Bölüm Özeti 5-6 Haziran Fragmanı Kral Öldü Ülke Zor Durumda
Işığın Prensesi dizisinde işler yoluna girmiş gibi gözüküyor. Prensesin üstün zekası ve ikna kabiliyeti kralı etkilemeye yetmiştir. Kral veliaht prens olarak Bokrim’i atamıştır. Onun bu hamlesi Jom ve Başkan Kang’ı..
Işığın Prensesi 45. ve 46. Bölüm Özeti 3-4 Haziran Fragmanı Zafer Prensesin
Işığın Prensesi dizisinde dramatik sahneler artmaya başladı. Veliaht prens ülkedeki yolsuzlukları ortaya çıkarmak için mücadele ederken güç sahipleri onu engellemek için kralı etkilemeye çalışmışlar ve bunda da başarılı olmuşlardı. Başkan..
Işığın Prensesi 43. ve 44. Bölüm Özeti 30-31 Mayıs Fragmanı Veliaht Prens Öldürüldü
Işığın Prensesi dizisinde son bölümlere yaklaştıkça heyecan da artıyor. Jin İmparatorluğu Joseun’u teslim almıştır. Kral, daha fazla asker ve halkının ölmemesi ve krallığının tamamen yok olmaması için anlaşma yoluna gitmiştir...
Işığın Prensesi 42. Bölüm Özeti 29 Mayıs Fragmanı Joseun Teslim Oldu 8 Yıl Sonra
Işığın Prensesi dizisinde Jin orduları harekete geçmiştir. Kral ve veliaht prens savunma yapmak için Namhan kalesinde kalmaya karar vermişler. Kadınlar ve çocuklarını Prenses ve büyük prens eşliğinde Gwagha’ya göndermişlerdi. Ancak..
Işığın Prensesi 40. ve 41. Bölüm Özeti 27-28 Mayıs Fragmanı Jin Ülkeyi Ele Geçirdi
Işığın Prensesi dizisinde Jin hanedanlığı krallığını kabul etmesi için Joseun’a ferman göndermiştir. Kral ve avanesi bu duruma çok sinirlense de yapacak çok fazla bir şey yoktur. Jin hanedanlığı bir grup..
Işığın Prensesi 38. ve 39. Bölüm Özeti 23-24 Mayıs Fragmanı 10 Yıl Sonra
Işığın Prensesi dizisinde In Woo ile Jo Won birlikte hareket etmeye karar vermişlerdi. Kraliyet askerlerini komutan eden general darbecilerle savaşmak isterken Jo Won darbeci askerlerin elit askerlerden oluştuğunu ve onları..
Işığın Prensesi 37. Bölüm Özeti 22 Mayıs Fragmanı İki Yürekli İnsan Birlik Oluyor
Işığın Prensesi dizisinde Polis Bürosunun eski şefi Le Gwal isyana kalkışmıştır. Sınırdaki elit birliklerle darbe gerçekleştiren Le Geal başkent Hanyang’a doğru ilerlerken kral ve korkak yandaşları değerli eşyaları ile şehri..
Işığın Prensesi 36. Bölüm Özeti 21 Mayıs Fragmanı Ülke Düştü Kral Ülkeyi Terketti
Işığın Prensesi dizisinde kral tam da prensesin yanında yer almaya karar vermiştir ki askeri darbe yapıldığını öğrenir. Prensesin düğün günü olan askeri darbeyi polis şefi düzenlemiştir. Sınırı koruyan elit askerlerle..
Işığın Prensesi 35. Bölüm Özeti 20 Mayıs Fragmanı Bir Yanda Düğün Diğer Yanda Darbe
Işığın Prensesi dizisinde Prenses kral ile görüşmeye karar vermişti. Prensesin zaferi Jom ve Hizmetçi Jo’yu tedirgin etmiş prensesin sıradaki hamlesini merak ediyorlardır. Prenses kralın karşısına geçer ve daha önceki konuşmalarını..