İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin Ne Zaman Final Yapacak? İşte Açıklanan Final Tarihi
Türkiye’nin dizi tarihine adını altın harfler ile yazdıran İstanbullu Gelin efsanesinde artık sona gelindi. 03 Mart 2017’de yayın hayatına başlayan İstanbullu Gelin  efsanesi 31 Mayıs 2019 Cuma akşamı 3. sezonun..
Eylül Su Sapan Kimdir? Sevgilisi Kim? (İstanbullu Gelin Özgür)
Eylül Su Sapan bir kez daha kendini göstermek için İstanbullu Gelin dizisi kadrosuna dahil oldu. İstanbullu Gelin dizisine konuk oyuncu olarak dahil olacak Eylül Su Sapan güzelliği ile İstanbullu Gelin 30 kasım akşamı ekranlara..
İstanbullu Gelin Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor? Devam Edecek mi?
İstanbullu Gelin  dizisi kesin olarak 87. bölümüyle 31 Mayıs 2019 Cuma akşamı final yaparak ekranlara veda edecek. 3 sezon ve 87 bölüm boyunca izleyicisine harika bir şölen sunan İstanbullu Gelin dizisinin..
İstanbullu Gelin Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular 2018 2019
Bomba gibi bir üçüncü sezona hazırlanan İstanbullu Gelin dizisinde transferler ve ayrılıklar bitmiyor. İki sezondur Star Tv’nin en çok izlenen yapımlarından olan İstanbullu Gelin dizisinde 3. sezonda senaryoda ve oyuncu kadrosunda çok..
İstanbullu Gelin Faruk ve Süreyya’nın Kızı Yaz Kimdir? Ahsen Eroğlu Kimdir? Sevgilisi Kim?
İstanbullu Gelin dizisi 2017 2018 sezonuna 53. bölümü ile ara vermiş ve sezon finali yapmıştı. İstanbullu Gelin dizisinin sezon finaline damga vuran olay ise Boranların eski zengin imparatorluklarının bir anda çökmesi..
İstanbullu Gelin Gözde Kimdir ? (Didem İnselel) Nereli Evli Mi
Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı İstanbullu Gelin dizisine sürpriz bir isim daha dahil oluyor. Star TV nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin 11 Mayıs Cuma günü yayınlanacak olan bölümüne..
İstanbullu Gelin 4. Sezonda Devam Edecek mi? 2019 Yeni Sezon
İstanbullu Gelin  dizisi kesin olarak 87. bölümüyle 31 Mayıs 2019 Cuma akşamı final yaparak ekranlara veda edecek. 3 sezon boyunca izleyicisine harika bir şölen sunan İstanbullu Gelin dizisinin finali ne yazık..
İstanbullu Gelin 16 Şubatta Çalan Şarkı 37. bölüm
İstanbullu Gelin dizisinin 16 şubat cuma akşamı ekranlara gelen 37. bölümünde çok özel bir şarkı çaldı. İstanbullu Gelin dizisinin 37. bölümünde çalan Sen Vaktinden Çok Sonra Gelen Sevdalı bir Yağmur Gibisin şarkısı İstanbullu..