Kızım

Kızım Demir Öldü mü? Buğra Gülsoy Kızım’dan Ayrıldı mı?
Kızım dizisinde herkes Demir’in öldüğünü düşünürken Demir’in ölmediği Arif’in Demir’e bir can borcu olduğu için Demir’i öldürmelerine izin vermediği ortaya çıktı. Demir’in tüm yakınları Demir’in bir kaza da yanarak öldüğünü..
Kızım Neden Final Yapıyor? İşte Finalin Gerçek Nedeni
Med Yapım’dan Fatih Aksoy’un sevilen dizisi Kızım’dan kötü haber geldi. 19 Eylül 2018 de yayın hayatına başlayan Kızım dizisi için 31 mayıs 2019 da final yapmasına karar verildi. Böylece Kızım..
Kızım Öykü’nün Annesi Asu Kimdir? Yaşıyor mu?
Kızım dizisi kadrosundan Selin Şekeci ayrıldı. Selin Şekerci Kızım dizisi kadrosundan senaryo gereği ayrıldı. Asu senaryo gereği yurt dışına gitti ve diziden ayrılmış oldu.  Kızım dizisi yapımcısı Faruk Turgut sonunda..
Kızım Dizisi Öykü İyileşebilecek mi? Öykü Ölecek mi? Kızım Nasıl Bitecek?
Kızım Dizisi bir Kore uyarlaması. Bu nedenle şuanda biz size Kızım dizisinin finalini anlatamayız ama dizinin uyarlandığı Oh My Geum-bi dizisinin final bölümüne doğru neler yaşandığını anlatabiliriz. Tabi ki Kızım dizisini..
Kızım Öykü’nün Hastalığı ne? Neden unutuyor? Kızım Dizisi Gerçek Bir Hikaye mi?
Kızım dizisi Tv8 ekranlarında fırtınalar koparmaya geliyor. OH MY GEUM BI  İngilizce adı ile My Fair Lady dizisinden uyarlama olarak ekranlara gelecek Kızım dizisinde en kritik karakter Beren Gökyıldız’ın hayat vereceği Öykü karakteri..
Kızım Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri(Tüm Oyuncular)
Med Yapım’ın Tv8 için hazırladığı Kızım dizisi için 27 ağustos pazartesi günü sete çıkmıştı. Kızım Dizisinin ilk bölümü ile 19 Eylül Çarşamba günü Tv8 ekranlarında olacak. My Fair Lady isimli..