Kızım Dizisi Öykü İyileşebilecek mi? Öykü Ölecek mi? Kızım Nasıl Bitecek?

Kızım Dizisi bir Kore uyarlaması. Bu nedenle şuanda biz size Kızım dizisinin finalini anlatamayız ama dizinin uyarlandığı Oh My Geum-bi dizisinin final bölümüne doğru neler yaşandığını anlatabiliriz. Tabi ki Kızım dizisini uyarlayan senaristler diziye farklı bir final de yazabilirler.

My Fair Lady Nasıl Bitiyor?

Öykü çok bilge bir kız bazen 10 yaşında bir çocuk bunları nasıl düşünür diye insan kendini sorguluyor. Çok derin sorgulamaları var ve hiç bir zaman ümitsizliğe kapılıp hastalığından ağlamıyor.  Öykü’nün hastalığı 9 10 yaşları arasında başlıyor sonradan aldığı pahalı ilaçlara rağmen hızlı ilerliyor. Öykü bu hastalığın nadir görüldüğü çocuklardan biri. Hastalık Öykü’de daha hızlı ilerleme gösteriyor. Öykü bir an konulabilirken bir an herkesi unutabiliyor. Öykü sonradan biyolojik annesinin de peşine düşüyor ve buluyor. Annesi de Öykü’nün yanına geliyor. Öykü çok kötüleşmeden annesin kalbine de sözleri ile dokunuyor ve Öykü annesini de değiştiriyor.  Kızım Dizisi Öykü İyileşebilecek mi

Öykü’nün durumunu fark edip Öykü’nün babasına aşık olan kadın da hep Öykü’nün yanında yer alıyor ve en zor zamanlarda Öykü ve Demir’i yalnız bırakmıyor. Demir ve bu kadın evleniyor ve bir de çocukları oluyor. İki tane doktor var. Bu doktorlar Öykü’ye umut veriyor ama tedavisi yok bu hastalığın. Öykü günden güne daha da kötü oluyor. Öykü iyileşemeyeceğini hissediyor ama hatırladığı zamanlarda da şuan hatırladıklarını bir deftere yazıyor. Öykü son dönemlerinde bazen her şeyi hatırlıyor ama uyuyup uyandığı zaman beyni sıfırlanıyor ve yaşadığı her şeyi unutuyor. Babası onu geçmişte güzel günler geçirdikleri yerlere götürüyor; bazen o güzel anılar onu kendini getiriyor ve her şeyi hatırlamaya başlıyor ancak uyuyunca her şey gidiyor. O hasta halinde uyumamak için neler yapıyor ama nafile. Son dönemlerinde kendine geldiğinde kendini bile unutuyor ve babası ona ayna getiriyor ve yeniden kendini tanıtıyor. Artık hatırladığı anlar azalıyor boş boş baktığı anlar çoğalıyor.

Öykü o kadar unutkanlık yaşıyor ki bir ara uzun süre hiç bir şey hatırlamıyor. Doktorlar artık geri dönüşün olmadığını beynin içinin tamamen boşaldığını söyleyip onu bu hastalığın çaresini araştırmak üzere ailesinde almak istiyor. Bu arada Öykü bir kalp krizi geçiriyor ve yenide hatırlamaya başlıyor. Öykü bu dönemde babasından eğer 17 yaşına gelebilirse o anın fotoğrafını çekmesini istiyor. Sonrasında 7 yıl zaman atlaması yaşanıyor ve finalde fotoğraf çekiliyor çünkü Öykü artık 17 yaşındadır ve aile büyümüştür. Annesi babası başka insanlarla evlidir ikisinin de çocuğu vardır ve mutludurlar Öykü fark etmese de başta öz babası ve annesi olmak üzere bir çok insanı değiştirmeyi ve düzeltmeyi başarmıştır.

Finalde gördüğüm kadarı ile Öykü’nün doktoru da orada belkide o doktor bir mucize çözüm buldu ama biz bunu göremeyiz zira o sahnede final yaptı dizi. kızım dizisi finali