Kördüğüm (Uttaran)

Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 7 Eylül Fragmanı Mutlu Son
Kördüğüm dizisinde son bölüme geldik. Dizide beyin yakan bölümler olsa da milyonlarca kişi bu dizi ile ağladı, bu dizi ile güldü. Son bölümleri yazarken duygulandığım gerçeğini de gizleyemeyeceğim. Tıpkı Ah..
Kördüğüm 396. Bölüm Özeti 6 Eylül Fragmanı Rani Mucize Eseri Hayata Geri Dönüyor
Kördüğüm dizisinde Nandini kazdığı kuyuya düşüyor. Methi yi öldürmeye çalışan Nandini kendi kızı Rani nin büyülü elmayı yemesi üzerine hastanede hayat mücadelesi veriyor. Doktorların anlam veremediği bu olay Rani nin..
Kördüğüm 395. Bölüm Özeti 5 Eylül Fragmanı Büyülü Elmayı Rani Yedi
Kördüğüm dizisinde Methi Ambika konusunda Sankrant’ı ikna ediyor. Ardından Mukta nın yanına gidiyor. Mukta ise Ambika y asla üvey kardeş olarak görmeyeceğini söylüyor. Methi tıpkı İşça ve Tapasya gibi yeniden..
Kördüğüm 395. Bölüm Özeti 5 Eylül Fragmanı Rani Nandini’nin Yalanlarını Ortaya Çıkardı
Kördüğüm dizisinde sona yaklaşılırken Methi nin sorunları son bulmuyor maalesef. Methi Nandini belasından kurtulmaya çalışıyor ancak Nandini her yola baş vuruyor. Büyücüden aldığı zehirli elma Methi nin sonu olacaktır. Ancak..
Kördüğüm 394. Bölüm Özeti 4 Eylül Fragmanı Methi Akash’ı Öldürmeye Çalışıyor
Kördüğüm dizisinde sona yaklaşılırken işler iyice karışıyor. İşin içine cin, peri de karışınca işler zıvanadan çıkıyor tabi. Bari son bölümlere bu şekilde şeyler katmasalardı diye düşünüyor insan. Neyse özetimize geçelim...
Kördüğüm 393. Bölüm Özeti 3 Eylül Fragmanı Nandini nin Foyası Çıkıyor
Kördüğüm dizisinde Methi büyünün etkisiyle Maiyya yı öldürmeye çalışmıştı. Akash onu psikatriste götürmek istiyor ancak Methi iyi olduğunu söylüyor. Visnu Akash ile görüşüyor. Bu sırada Khana geliyor. Visnu telefonu kapatıyor...
Kördüğüm 392. Bölüm Özeti 2 Eylül Fragmanı Meti Maiyya’yı Öldürmeye Çalışıyor
Kördüğüm dizisinde Methi Khana’nın adamlarından kaçarken Ratna’nın genelevine sığınmıştı. Methi burada Rani nin annesinin Nandini olmadığını öğrenmişti. Methi eve geldiğinde bunu Nandini ile konuşuyor. Nandini kabul etmese de Methi bunu..
Kördüğüm 391. Bölüm Özeti 1 Eylül Fragmanı Nandini Evde Kalmak İçin Maiyya’yı Yakıyor
Kördüğüm dizisinde Maiyya Nandini yi evden kovmaya kararlıdır. Nandini ertesi gün 10.00 da evden gönderilecektir. Nandini bu zamana kadar bir şey yapması gerektiğini düşünüyor. Aklına hain bir plan yapıyor. Rani..
Kördüğüm 390. Bölüm Özeti 31 Ağustos Fragmanı Mukta Kendini Yakmak İstiyor
Kördüğüm dizisinde Nandini iyice başa bela olmaya devam ediyor. Methi Rani nin hatrına dişlerini sıkarken Nandini bunu fırsat biliyor. Mukta Visnu nun nasıl para kazandığını görünce şok olmuştu. Son olarak..
Kördüğüm 389. Bölüm Özeti 30 Ağustos Fragmanı Aile Fotoğrafı Methi’yi Şok Ediyor
Kördüğüm dizisinde Mukta bir kadını taksisine alıyor. Kadın bir anda rahatsızlanıyor. Kadın hamiledir ve Mukta onu hastaneye götürüyor. Mukta kocasının da bu hastanede çalıştığını ve adının Visnu olduğunu söylüyor. Mukta..