Kralın Kızı

Kralın Kızı 53. Bölüm Özeti 28 Mart Fragmanı Mendiller Hazır Olsun Çok Ağlayacaksınız
Kralın Kızı dizisinde Kral Pekkçe’nin bir kralı olacak diyerek Veliaht prensin tahtı almasını ister. Jinmu ise uzun zamandan beri kayıptır. Solnan kralın kızı olduğunu söylemesi halinde prens ile hiç bir..
Kralın Kızı 52. Bölüm Özeti 27 Mart Fragmanı Jinmu Kralla Yüzleşir
Kralın Kızı dizisinde Prens Mryng asıl babasının merhum Kral olduğunu öğrendikten sonra savaşmak için yeniden cepheye gideceğini bildirmiştir. Giderken de yanına bir yoldaş istemiş bu yoldaşın Jinmu olmasında ısrar etmiştir...
Kralın Kızı 51. Bölüm Özeti 26 Mart Fragmanı Prens Kralın Oğlu Olmadığını Öğrendi
Kralın Kızı dizisinde Kral veliaht prensin yakalandığı haberinden sonra zırhını giymiş, kılıcını kuşanmıştır. Tam gitmeye hazırlanacakken prens ortaya çıkar. Herkes gözlerine inanamıyordur. Prens kimse benim burda olduğumu bilmemeli diyerek düşmanlarının..
Kralın Kızı 50. Bölüm Özeti 25 Mart Fragmanı Prensin Hayatı Tehlikede
Kralın Kızı dizisinde savaşın ayak sesleri gelirken Mareşal Hae yeniden kralı huzuruna çıkar. Dolim söyleyeceği sırrı bir kenara bırakmak zorunda kalırken savaşa veliaht prens komutan olarak gitmek ister. Kral bu..
Kralın Kızı 49. Bölüm Özeti 22 Mart Fragmanı Solhi’nin Sahtekar Olduğu Ortaya Çıktı
Kralın Kızı dizisinde Kral Solhi yi huzuruna çağırtır. Ona sen So Baek Hyang değilsin der. Solhi yanıldığını söyleyince gizli grup başkanı içeri girer. Elindeki yüzüğü çıkarır ve bu yüzüğün Sado..
Kralın Kızı 48. Bölüm Özeti 21 Mart Fragmanı Gerçekler Ortaya Çıktı
Kralın Kızı dizisinde bitime 6 bölüm kala heyecan doruktadır. Kral karısının bizzat öz oğlu tarafından öldürüldüğünü öğrenince büyük bir travma yaşar. Hadiminden Jinmu yu çağırmasını ister. Jinmu kralın karşısına giderken..
Kralın Kızı 47. Bölüm Özeti 20 Mart Fragmanı Chae’yi Jinmu’nun Öldürdüğü Ortaya Çıktı
Kralın Kızı dizisinde Solhi, Solnan dan önce davranarak Makgum’u saraya getirtmiştir. Amacı Mareşal Hae’nin annesini öldürdüğünü Makgum’a söyletmektir. Ancak önce Makgum’u yalanlarıyla zehirlemesi gerekiyordur. Kraliçe Solnan ile birlikte Solhi yi..
Kralın Kızı 46. Bölüm Özeti 19 Mart Fragmanı Jinmu Katil Olmakla Suçlanıyor
Kralın Kızı dizisinde sona doğru yaklaşılırken heyecanda artıyordur. Solnan Kuçon’u öldüren Jinmu nun peşine düşmüştür. Kralın kayıtlarında annesinin öldürüldüğü yıl Jinmu nun gittiğini öğrenir. Bu bilgi artık Jinmu nun katil..
Kralın Kızı Kuçon Kimdir (Yoon Tae-Young) Kaç Yaşında Sevgilisi Var MI
Kralın Kızı dizisinde en etkileyici karakterleri sayın desem ilk beşin içinde yer alır Kuçon… En çok da gülüşü ile dikkatleri çekmiştir. Değer verdiği kişilere ölümüne sahip çıkan Kuçon güçlü fiziği..
Kralın Kızı 45. Bölüm Özeti 18 Mart Fragmanı Solhi Bilmeyerek Baba Katili Oldu
Kralın Kızı dizisinde heyecan gittikçe artıyor. Kuşon Jinmu nun askerleri tarafından sıkıştırılmıştı. Kuşon yıllar önce karısını öldüren kişilerin aynı kişiler olduğunu anlar ve onları birer birer haklamaya çalışır. Kuşon yine..