Muhteşem Kraliçe

Muhteşem Kraliçe 46. ve 47. Bölüm 13-14 Ağustos Özeti Sohwa Öldü
Muhteşem Kraliçe dizisinde büyük heyecan devam ediyor. Mişil’in saray darbesi üzerine Dokman taraftarları birer birer tutuklanmışlardı. Yu Şin de gücünün son noktasına kadar dayanmış ancak kalabalık haranglara daha fazla direnenememişti...
Muhteşem Kraliçe 45. Bölüm 12 Ağustos Özeti Dokman Saraydan Kaçıyor
Muhteşem Kraliçe dizisinde heyecan dorukta. Diziyi izledikçe daha fazla zevk almaya başladım. İmparatoriçe Ki dizisinden aldığım lezzeti bu dizide de almaya başladım. Son olarak Mişil saray darbesi yapmıştı. Bunu da..
Muhteşem Kraliçe 44. Bölüm 9 Ağustos Özeti Mişil Saray Darbesi Yaptı
Muhteşem Kraliçe dizisinde Dokman’ın son hamlesi bakanları şaşırtmıştı. Bakanlar aldıkları kararı oy birliği ile değil oy çokluğuyla almak için yeniden oylama yapacaklardır. Dokman’ın bu hamlesi küçük asilleri korurken büyük asiller..
Muhteşem Kraliçe 42. ve 43. Bölüm 7-8 Ağustos Özeti Dokman’ın Zaferi
Muhteşem Kraliçe dizisinde Çunçu’nun beklenmedik hamlesi sarayda infiale yol açar. Çunçu herkesi kandırarak Boyron ile evlenmiş Solwon ve Secon’u birbirine düşürmeyi başarmıştır. Bütün bunlar yaşanırken Mişil dinlenmeyi tercih ediyordur. Muhteşem..
Muhteşem Kraliçe 40. ve 41. Bölüm 5-6 Ağustos Özeti Yeni Güç Çunçu
Muhteşem Kraliçe dizisinde Dokman köylülere çok güvenmiş ve onlar için Mişil ve yalakalarına karşı sıkıntılar yaşamışken köylüler kendileri için verilen tarım aletlerini çalmışlar ve Dokman’ı hayal kırıklığına uğratmışlardı. Dokman aslında..
Muhteşem Kraliçe 38. ve 39. Bölüm 1-2 Ağustos Özeti Güç Mücadelesi
Muhteşem Kraliçe dizisinde Bidam ustası Munno ile kitap için kavgaya tutuşmuştur. Onlar dövüşedururken bir suikastçi Munno yu zehirli okla vurmuştur. Munno talebesinin kucağında can verirken Bidam dan Yu Şin ve..
Muhteşem Kraliçe 36. ve 37. Bölüm 30-31 Temmuz Özeti Büyük Usta Munno Öldü
Muhteşem Kraliçe dizisinde Yu Şin harang komutanlığı için Çilso ile yapılan düelloyu kazanmış ancak Solwon’un ortaya attığı bir iddia yüzünden komutanlığı zor duruma düşmüştür. Yu Şin bu durumda ne yapacağını..
Muhteşem Kraliçe 35. Bölüm 29 Temmuz Özeti Yu Şin Yeni Komutan Ancak
Muhteşem Kraliçe dizisinde Bidam Boçong’u da yenerek Yu Şin’in karşısına rakip olarak çıkmıştı. Bidam’ın kaçak savaşması ve Yu Şin’e alenen yenilmeye çalışması Çilso yu rahatsız eder ve bu düelloyu durdurur...
Muhteşem Kraliçe 32. ve 33-34. Bölüm 24-25-26 Temmuz Özeti Üç Krallık Birleşecek
Muhteşem Kraliçe dizisinde Munno usta yeniden ortaya çıkmış. r kendisini büyüten annesi Sohwa’ya kavuşmuş ve Bidam da Dokman ile evlendirilmek istediğini öğrenmişti. Munno usta, hawrangların bilinen en büyük ustasıdır ve..
Muhteşem Kraliçe 30. ve 31. Bölüm 22-23 Temmuz Özeti Bidam Mişil’in Terkettiği Oğlu
Muhteşem Kraliçe dizisinde Mişil, yenilginin ardından Dokman ile görüşür. Göklerin gücünün halka açılmasının tehlikelerinden bahseder. Bu şekilde davranırsa halkın üzerindeki otoriteyi kaybedeceğini, ülkeyi yönetmesinin zorlaşacağını söyler. Dokman da tereddüte kapılır...