Tatlı Bela

Tatlı Bela 51. Bölüm Özeti 26 Temmuz Fragmanı Abhay Tutuklanıyor
Tatlı Bela dizisinde Asta, Anjeli nin doğum gününde büyük bir sürpriz daha yapar. Jyothi yi eve kadar getirir ve annesi ile görüşmesini sağlar. Anjeli kızını görünce hıçkırıklara boğulur. Anjeli yi..
Tatlı Bela 50. Bölüm Özeti 25 Temmuz Fragmanı Nirancan Anjeli’nin Doğum Gününü Kutlar
Tatlı Bela dizisinde Abhay, Nirnacan’ın evine gelmiş ve Jyothi yi ne zamandan beri görmediğini ifade etmiştir. Bu durum Nirancan’ı kızdırmış ve kızının iyi yetiştiremeyen Anjeli den acısını çıkarmak istemiştir. Olanlara..
Tatlı Bela 49. Bölüm Özeti 24 Temmuz Fragmanı Abhay Nirancan’ın Evinde
Tatlı Bela dizisinde Abhay, Jyothi yi tapınakta görmüştür. Ancak yanında Anjeli yi de görünce eşinin babasının evine gittiğini düşünür. Asta ise Anjeli nin ne kadar masum olduğunu Nirancan’ın öfkesinden anlar...
Tatlı Bela 48. Bölüm Özeti 23 Temmuz Fragmanı Asta Nirancan’ın Gerçek Yüzünü Öğrenir
Tatlı Bela dizisinde Sojal annesini görmek için hastaneye gitmişti. Asta sorumluluğun kendisinde olduğunu söyleyerek yengesini göndermiştir. Ancak Sojal Anjeli ve Nirancan’ın gitme demesine rağmen gitmiştir. Sojal’in dörtte geri dönmesi gerekiyordur..
Tatlı Bela 47. Bölüm Özeti 22 Temmuz Fragmanı Sonunda Söyledi Seni Seviyorum Asta
Tatlı Bela dizisinde Asta ritüel gereği annesinin evine gidecektir. Bunu fırsata çevirmek isteyen Asta Slok’a seni seviyorum demediğin için evden ayrılıyorum demiştir. Slok ise bunun bir numara olduğunu Asta ile..
Tatlı Bela 46. Bölüm Özeti 21 Temmuz Fragmanı Slok Seni Seviyorum Diyecek Mi
Tatlı Bela dizisinde Swati nin ortaya çıkması Slok’u sevindirmiş ancak bu sevinç fazla sürmemiş ve Swati Slok’u son bir defa daha görerek hayata gözlerini yummuştu. Slok bu durumdan yine Anjeli..
Tatlı Bela 45. Bölüm Özeti 20 Temmuz Fragmanı Swati Ortaya Çıktı Ancak Öldü
Tatlı Bela dizisinde Aditi, Asta nın başına dert olmaya devam ediyor. Asta ve Slok’un birbirlerinden ayrılmayacaklarını açıklamasından sonra Aditi hayal kırıklığına uğramıştır. Ancak Aditi nin niyeti bu bölümde belli olacak...
Kanal 7 Tatlı Bela Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Kanal 7 daha önce izlenme rekorları kıran Tatlı Bela dizisini yeniden yayınlayacak. Orjinal ismi Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir olan dizi Bir Garip Aşk dizisinin 2...