Kanal 7 Tatlı Bela Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Kanal 7 daha önce izlenme rekorları kıran Tatlı Bela dizisini yeniden yayınlayacak. Orjinal ismi Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir olan dizi Bir Garip Aşk dizisinin 2. sezonu olarak çekilmiş. Dizide Avinash Sachdev (Ashok) ile Shrenu Parikh(Asta) gibi ünlü isimler oynuyor. Tatlı Bela 4 Haziran Salı gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. Dizi 22.20 de ve her gün yayınlanacak.

Kanal 7 ekranlarında herkesin merakla beklediği Tatlı Bela dizisi yeniden yayınlanacak. Dizide Shlok ve Asta arasında yaşanan aşk hikayesi konu ediniyor. Statüleri birbirinden ayrı olan Shlok ve Asta kaderin cilveleriyle sürekli biraraya gelecektir. Slok, eski eşinden annesi yüzünden ayrılmış ve bu yüzden tüm kadınlardan nefret eden birisidir. Asta ise tam tersine annesinin öğretileriyle yetişmiş candan ve yardımsever birisidir.

İkilinin ilk başlarda yollarının kesişmesi nefretlerini çoğaltırken ilerleyen bölümlerde bu nefret yerini aşka bırakacaktır. Onların en büyük düşmanları başta Ashok’un annesi Anjali gibi gözükse de ilerleyen bölümlerde asıl düşmanın Ashok’un babası olan Niranjan olduğu ortaya çıkacaktır. Ashok bunu çok geç öğrenecektir. Ashok gerçeği öğrendiğinde ise bütün varlığını kaybedecek ve Asta ile sokaklarda yatacaktır. Nefretten aşka doğru olan bu yolculukta Asta her zaman ayakta duracaktır.

Tatlı Bela Oyuncuları

Shlok Niranjan Agnihotri (Avinash Sachdev)asivenc 1

Tatlı Bela dizisinde Shlok karakterini oynayacak olan Avinash Sachdev 22 Ağustos 1986 yılında Hindistan da dünyaya geldi. 33 yaşındaki oyuncu aynı zamanda mankenlikte yapmaktadır. 1,91 m boyu ve 85 kg ağırlığı ile Hindistan’ın en yakışıklı aktörleri arasında gösterilmektedir. Bir çok dizide rol alan oyuncu 2015 yılında dizi setinde tanıştığı Shalmalee Desai ile evlenmiş ardından 2017 yılında boşanmıştır.

Dizide Shlok; Kadınlardan nefret eden birisidir. Bunda en büyük suç annesidir. Annesinin katı ve otoriter olması yüzünden Shlok eşini kaybetmiştir. Shlok, bu yüzden babasına neredeyse tapma noktasında düşkündür. Babasının ne mal olduğunu en son o anlayacaktır. Asta ile kötü bir şekilde tanışacak ve sonrasında bir çok kez bir araya gelecekler. Aralarındaki nefret ilerde büyük bir aşka dönecek.

Aastha Shlok Agnihotri (Shrenu Parikh)

Tatlı Bela dizisinin Asta’sı güzel oyuncu Shrenu Parikh 11 Kasım 1989 yılında Hindistan da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Eczacılık üzerine tamamladı. Üniversitede güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu üniversitenin en güzel kızı seçildi. Modellik de yapan oyuncu takı reklamlarında boy göstermeye başladı. 2010 yılında Gulaal dizisiyle dizi kariyerine adım atmış oldu. Ailesine düşkünlüğü ile bilinen güzel yıldız biriktirdiği paralarla babasına bir araba almıştır. Ailesiyle mutlu bir yaşam sürdüren genç oyuncunun aşk hayatında bir kişi bulunmuyor. 1,60m boyunda ve 47 kg ağırlığındadır.

sherunu

Dizide Asta; Ailesi tarafından çok iyi bir şekilde yetiştirilmiştir. Akıllı, güzel ve aynı zamanda insanları çok seven candan birisidir. Yardımsever ve girişkendir. Slok ile ilk tanışması tamamen tesadüftür, ardından bir kaç kere daha bir araya gelecek ve ondan nefret edecektir. Asta önce Slok’un annesi Anjali, ardından Niranjan tarafından çok sıkıntı yaşayacaktır. Slok onun gerçek niyetini uzun bir süre sonra anlayacaktır. Aralarında büyük bir aşk yaşanacaktır.

Niranjan Agnihotri (Manish Wadhwa)niro

Tatlı Bela dizisinin karizmatik oyuncusu Niranjan karakterini oynayacak olan Manish Wadhwa 23 Nisan 1972 yılında Hindistan da dünyaya geldi. 47 yaşındaki deneyimli oyuncu ilk olarak tiyatro oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor. İlk dizi deneyimi ise 2001 yılında Rahul dizisiyle gerçekleşti Evli olan oyuncunun 2 çocuğu bulunuyor. Birçok dalda ödülü bulunan oyuncu aynı zamanda ses sanatçısıdır. Kariyerinde bir çok dizi ve film bulunmaktadır.

Dizide Niranjan; Niranjan Slok’un babasıdır. Başlangıçta çok iyi ve babacan bir kişiliktir. Slok ile arası çok kötüdür. Eşi Anjali ondan çok korkmaktadır ve onun baskısıyla evdeki gelinlere kök söktürüyordur. Niranjan evdeki otoritesini kaybetmeye başlayınca gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya başlar. Ancak bunu yaparken Slok’u yanına almayı başarır. Bir süre daha otoritesini hissettiren Niranjan Asta’ya boyun eğmek zorunda kalır. İlerleyen bölümlerde sokaklarda kalmaya başlar.

Anjali Niranjan Agnihotri (Geetanjali Tikekar)getjanali

Tatlı Bela dizisinde Anjali karakterini oynayacak olan Geetanjali Tikekar 17 Mart 1981 yılında Hindistan da doğdu. Kya Hadsaa Kya Haqeeqa dizisiyle ilk kariyerini gerçekleştiren oyuncuyu ünlü yapan ise Tatlı Bela dizisi oldu. Dizinin bitmesinin ardından çok sayıda dizi teklifi almıştır. 2008 yılında Hintli aktör Sikandar Kharbanda ile evlenen oyucunun bu evlilikten bir erkek çocukları dünyaya geldi. Oyuncu 1,65m boyunda 58 kg ağırlığındadır. Çok sayıda dizi ve filmde rol almıştır.

Dizide Anjali; Niranjan’ın eşi ve Slok’un annesidir. Anjali Slok’un çok sevdiği Swati’yi yalanlarla evden gönderdiği için Slok annesinden nefret etmektedir. Anjali başta çok katı kuralları olan ve dinine düşkün birisi olarak göze çarpar. Anjali evdeki gelinlere kötü davranır ancak onu yönlendiren Niranjan’dır. Anjali ondan çok korkmaktadır. Onun korkması çocuklarını düşündüğündendir. Anjali de ilerleyen bölümlerde bütün korkularından sıyrılıp Asta’nın yanında yer alacaktır.

Varad Niranjan Agnihotri (Samir Sharma)varad

Tatlı Bela dizisinde Varad karakterini oynayacak olan Samir Sharma Hindistan doğumludur. Üniversiteyi Ekonomi bölümünde tamamlamıştır. İlk dizisi 2005 yılında çekilen Dil Kaya Chanta Hai’dir. 1,80m boyunda 70 kg ağırlığındaki oyuncu aynı zamanda modellik de yapmaktadır. Yetenekli oyuncu evlidir.

Dizide Varad; Niranjan’ın diğer oğludur. Varad kendi halinde silik bir karakterdir. Slok’un gölgesinde kalmaktadır. Ancak ilerleyen bölümlerde gözünü hırs ve para bürüyecek. Niranjan’ı bile evden atacak.

Sojal Varad Agnihotri (Shalmalee Desai)shamalle 1

17 Mart 1989 yılında Hindistan da dünyaya geldi. 1,68m boyunda 54 kg ağırlığındaki oyuncu aynı zamanda çok güzel dans etmekte ve senaryo da yazmaktadır. Shalmalee Desai Tatlı Bela dizisinin yakışıklı oyuncusu Slok (Avinash Sachdev) ile 2015 yılında evlenmiş ancak bu evlilik 2 yıl sürmüştür. Bir çok dizide rol almıştır.

Dizide Sojal; Nşranjan’ın oğlu Varad ile evlidir. Anjali nin baskısı altında yaşamakta ve sürekli aşağılanmaktadır.

Avdhoot Kirloskar (Tushar Dalvi)tusgar 1

Dizide Asta’nın babasını oynamaktadır. Avdhoot işine bağlı ve dindar birisidir. Niranjan’ın şirketlerinin birisinde çalışmaktadır.

Kalindi Avdhoot Kirloskar (Prachi Shah)prace 1

Dizide Asta’nın annesini oynayacaktır. Kalindi dini değerlerine bağlı hanımefendi bir kadındır. Oldukça duygusal birisidir.

Jyoti Agnihotri Lokhande (Sheetal Dhabolkar)sheeet 1

Dizide Niranjan’ın kızını oynayacaktır. Hayatı hep buhranlarla geçecektir. O da Niranjan’ın kurbanlarından birisidir.

Abhay (Deep Jaitley)abhay

Dizide Nirancan’ın kızı Jyothi ile evlenmiştir. Ancak halası ile birlikte Jyothi ye eziyet çektiriyordur. Jyothi bu işkenceye daha fazla dayanamaz ve Sid adından birisiyle yaşamaya başlar. Abhay ise Nirancan’ın damadı olarak bunu kullanacaktır.

Sidhart (Ankit Modgill)ang

Jyothi nin Abhay dan kaçtıktan sonra sığındığı kişidir.

Tatlı Bela Yeni Bölüm Fragmanı

Kanal 7 Tatlı Bela Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (74 Yorum)

 1. Asta ve şlok büyük bir aşkın üstüne doğru gidiyorlar yakında çok mutlu ve romantik olacaklar

 2. Astha asla Swati olamaz. Swathijin atılan tırnağı bile olamaz. çünkü Shwati gururlu biri ve tüm mutluluğunu hayatını gurur yüzünden kaybetti. Amma Asta gurursuzun teki

 3. Astadan nefret ediyorum bir insan bir kadın bu kadarmı kurursuz ve onursuz olur Shlokla yeni evlendiyinde shlok bu eziyi ne kadar da ezdi yüzüne söylemedik söz burakmadi kız yine slokun peşini birakmadi bir türlü yaziklar olsun sana asta ?

  • Senin gibiler anlamaz bu durumu örümcek beyinli ? noldu sonunda kazanan kendisi oldu sana nefret ediyon mu etmiyon mu diye soran da olmadı hiç sen kusursuz kal gururlu we onurlu ol sen beynamaz

  • merhabalar. Yorumlarınızı Türkçe dil kurallarına uygun yazmadığınız için onaylıyamıyoruz. Daha düzgün bir Türkçe ile yazmanız durumunda yorumlarınız onaydan geçecektir.

  • Türkçe yazım kurallarına dikkat etmeden gelişi güzel yazılan yorumları ne yazık ki onaylayamıyoruz

  • Anna ben senin arkadaşlik teklifini kabul etdim zaten aşağıda yorumda yazdım beni arkadaşin olarak gormen beni sevindirdi açıkcası ??

  • Anna kardeş olmamizi istiyorsun o zaman olalim ☺ çok sevindim beni kardeşin olarak görmene Turkmenistandansin demekki Azerbaijandan Turkmenistana selamlar

 4. Ben astayı çok seviyorum filimde asta ve anjeli tek güzel oynuyor sizi çok seviyorum görüşürüz

  • Anna canım özür dilemene gerek yok her kes kendi fikrini söylemekde özgür sende kendi fikrini söyledin bu kadar ?

 5. ben cioti ile aastha çok seviyorum shlok ve aastha birbirlerine çok yakışıyorlar ama astha yı ayırmaya çalışıyor shlok un babası

 6. Anna ben yalnizca bir oyuncudan nefret ediyorum oda sanaya en nefret etdiyim dizide bir garip ask baskada hic birinden astayiyasa ne seviyorum ne de nefret ediyorum

 7. Sanki.gerçek.sonuçta.dizi.arkadaşlar.gerçek.olsa.bile.Asra. Slohukuk. Sıvatiden. . Ayırma dikiş. Diziyi.izlemiyormusunuz.hep.acı.çeken.mücadele.eden.Asra. bence.o.Slot. ve.ailesine.değmez.

  • Anna sen beni yanliş anladin galiba ben astadan nefret etmiyorum aksine destekliyorum o evin kurallarini geleneklerini deyişdi her kes kendi hakkını aldı o yüzden hep destekliyorum
   Swati konusuna gelinceyse evet Swati rölü bana daha samimi geldi daha çok sevdim onu doğrusu Swati ve Shlok aşkı hep bende ilgi doğurdu Shlok Swati askini daha çok sevdim bu kadar
   Bana kızmana gerek yok her kesin kendi yöntemi var

 8. Tatli bela 69 bolumunde Sidhartin kız kardesi Riya nasil da Swatiye benzedi giyimi yüz tipleri nerdeyse aynıydı asta kıza karsi hic doğru yapmadi resmen kızın hissleriyle oynadilar

 9. Baba rol0ndeki miranjan taşdevri insanı kalbi taşlaşmış ve kadınlara olan nefreti insanlıktan çıkacak derecede kadın düşmanıdır. Bu nedenle nefretle karşılıyorum ve nefret ediyorum..işkence sahneleri bicdanı sızlatıyor.

 10. Anonim saygina minnetdarim saol.
  Bende senin düşüncene saygiliyim seninkinde dogru tarafi var tabi
  Ama şu varki insanin başina ikinci kez de gerçek aşk gele bilir. Tabi seninde düşüncende anri yani bile dogru insan ilk aşkini unutamaz ama ne zaman unutur sonradan karşilaşdigi kişi çok akilliysa çok tatliysa ve bide kendini sevdirmeyi bilen sevgi dolu biriyse.
  Mesela diyelim bi erkek ilk aşkiyla dil başga biriyle evlendi o zaman o kişi ilk aşkini unutmasi mümkün dil ama hayat diyen şey çok farkli bi duygulari içere biliyor ki hayatin o akişina bide sataşdigi kizda can ederek o kişinin ugrunda çabalarsa bide güzelse tatliysa sevgi dolu biriyse önceden başgasiyla aşk yaşamiş olmasina ragmen erkek ikinci kezde aşik ola bilir bide birlikde aciyi tatliyi paylaşan kisiye duyulan aşk çok güçli olabiliyor.
  Ve bide şu varki şlok astaya aşik oldukfan sonra bi kere olsa bile swatiyi animsamadi onu bikere bile hatirlamadi sonra. Hatda asta kayvolup o adam( onun ismini hayitlayamadim o kurda benzeş adam vardi ya?)onu hafiza kayvi sebepden kandirip kaçirdiginda bile şlok onu hep aradi sevmeseydi okadar aramazdi ve bulduda astayi geri kazanmak üçin mücadele etdi hatda tabi edicek çünkü astanin o sicacik sevgisi şloku yakip yandirar astasiz yaşayamaz çünki astanin sevgisini keşp etdikden sonra başgasi hayatina girse bile swatini unutuşu givi astanida unutmasi mümkin dil dogrusu.
  Hayati birlikde yaşamak demek hep bi yerlerde buluşup sevişmek givi olmuyor canim bunuda hayati yaşan evli biri olarak söyleyorum sana.
  Benim evliligim görücü usullu oldu bende kocamda önceden başgasiyla aşk yaşamiş biri dilis dügünden sonra bir birimuzde bulduk sevgini ama ben şunuda bilyorumki sicacik yuwa ve sevgi dolu eş her şeyi hatda ilk sevgini bile unutdura bilir insana bu erkegede kadina da geçerli bi tiyori dir.
  Ama sanada hak veriyorum sevmeden evlenen kişini eşi kazanmak üçin sevgisini kazanmak üçin elinden gelenini yapmazsa cani teniyle onun ugrunda mücadele etmezse ilk aşk unutulmaz hale gele bilir ama asta bu sorunun altindan kalkmiş bi karakter.
  Bide evet şlok ilk başda astanin deyerini bilmedi hatda babasinin gerçek yuzüni göstermeye çalişdiginda bile ondan yüz döndürdi ama asta bunu kabullenip oturmadi tabi napip edip kendininkin dogrudunu gösterdi.

 11. Evet anonim shlok bashda seni seviyorum demiyordu çünkü shlok ilk başda astayi sevdigini anlamiyordu ama sonra anladiku astasiz yaşayamaz.
  O yüzden sevgisini itiraf etdi ve bu ilani ashki asta sonuna kadar hak etdi kizcagash bu iki sözcügü eshitmek üçin shlokun agzindan elinden gelenini yapdi aferin benim astama.
  Ve bide insan ilk sevgisini unutup ikinci kez ashik olabilir tipki shlok givi böyle bishi gerçek hayatdada mümkün bence
  Esas olan kari bile koca arasindaki saygi ve anlashma dir bence gerçek sevgi

  Ve evet ilk bashda shlok astayla intikam üçin evlendi ama ne oldu ki akil küpü astam kivirli shloku kendine ashik etdi yani bu kiz imkansiz olani bashardi

  • Yorumcu senin düşüncene yorumlarına sayqı duyuyorum senin fikirini anlaya biliyorum evet haklısın asta çok mücadile etdi ister ailesi için ister kocası ister annesi için ama bir şey var eyer shlok astayı tüm kalpiyle sevseydi ona ilk defadan söylerdi astanın bu kadar çabalamasina gerek yokdu bence
   Evet insan ikinci kesde aşık ola bilir ama asıl aşk insan hayatımda tek bir kere olur bence belkide astayi sevdi ama swatiyi sevecek kadar diyil
   Karı ve koca arasında anlayış çok önemli ama shlok astaya güvenmiyordu onu anlamak istemiyordu canı istediyinde bağırır canı istediyinde acılardı kızı
   Asta akıllı tabiki o evin kurallarini deyişdi shloka dogru ve yanlışin farkını anlatdı ama shlok ona deyer vermedi

 12. Bir şey daha Shlok astaya seni seviyorum bile söyleyemiyordu asta çok mücadile ediyorduki Shlok ona seni seviyorum asta söylesin
  Bu aşk diyildi bu kendini kandırmakdı bence

 13. Aslı hanım Shlok Astayı gerçekden sevseydi eyer babasının hatırı için olsa bile kıza eziyyet etmezdi Shlok Swatiyi canından bile çok sevdi aşk insan hayatında tek bir kere olur
  Shlok astayi hep kullandi canı istediyi zaman bağırır acılıyordu asta hep kendini kandırdıki Shlok onu seviyor aslinda olansa Shlok sadece Swatiyi unutmak istiyordu

 14. Shook harikasyn Aastha giving birth kizla muhteshem bir shekilde Basha chykyyor. Aastha Sahara harika Shloku iyi zapdediyor????????

 15. Shook San harika Aastha seni tamamlyyor banker six birlikde olmalysynyz Hayat bir birinji variant guzaldir. Shook banker Aasthayy chook seviyor Aasthada Shloku chook seviyor. Bande onlary seviyorum,????????

 16. Bencede öyle işte bende onu söylüyorum Shlok astayi hiç bir zaman sevmedi ona yaptığı iyilikler sevgiden diyil insanliğindandi svatiden sonra hiç kimseyi sevemedi ve sevemeyecekdide
  asta baska biriyle hayatini birlesdirmeliydi

  • Siz diziyi nerenizden izliyorsunuz? Shlok Aastha’yı sevdi.Hatta Swati’den bile daha çok sevdi.Neymiş “Shlok Swati’den sonra kimseyi sevmeyecekmiş.”
   Bir kere en çok acı çektiren ilk aşık olduğun kişidir ve Shlok zorda olsa bu şoku atlatabildi.
   Aastha sayesinde aşka yeniden inandı.SHLOK AASTHA’YA ACI ÇEKTİRMEDİ SHLOK BABASINI HERKESTEN ÇOK SEVİYORDU BU YÜZDEN BÖYLE DAVRANDI YOKSA SHLOK AASTHA’YI ÇOOOOOOOOOOOOK SEVİYOR…

   • çok haklısın aslıcım bence gerçek aşk yürekten sevmektir ve şhlok bunu başardı ben asttayı çok seviyorum ve nefesim olan şhloku çok ama çok seviyorum

 17. Bence.slokasla. Asra yı. Hiç.sevmedİ. onu. Hep.bir.sitrestopu.gibi.kullandı.sıvatiden. sonra.sığınacak. bir.liman.oda.Asra nın. Aşırı.vesasında. dolayı.oldu.Asra. daha.iyisine.layıkdemeğinin. karşılığını. Hiç almadı. Zavallı.asra

 18. Shlok gerçekden çok yakisikli ve karizmatik ya bakislarina bayiliyorum resmen bu diziyi de sırf onun sayesinde izleyorum
  Seni seviyorum Shlok ❤❤?

 19. Aşk.sensin.tatlıbela.Asra. şlok.sizi.çok.seviyorum.siz.birbiriNiz. için.yaratılmısınız.

 20. Seni seviyorum asta .hem de cooooooook seviyorum aşkım benim .shlok sana aşık. Ben de sana aşığım bebeğim.o güzel gözlerin ahhhh beni benden alıyor.sevdiğim .Birtanem.

 21. Swati seviyorsa mücadrle etseymiş sevgisi için. Ama asta sevilmeyide shlokuda sonuna kader hak etdi çok akilli ve zeki kiz nerde kimle nasil davranacagini iyu biliyor aferin astam benim??

  • Hayir kardeşim Swati zoru görunce kaçmamiş sadece Anjali Shlokun adindan kızin evine para yollamis ondan uzak durmasini soylemis Swatinin kururuna dokunmasinmi bu
   Yani kızın askini parayla kiyaslamislar alcaltmaya kalkmislar Shlokda Swatinin diyilde annesinin arkasinda olduğunu ona inanmadigini gorunce ondan uzaklasmis amma ben emindim ki eger Swati Shlokla evlenseydi o evin geleneklerini kurallarini deyise bilirdi cunki haksizlik karsisinda eyilen bir kız diyilmis astanin yaptiklarini oda yapa bilirdi
   Astaya gelince o iyi kalpli biri evet çok seyi basardi kurallari deyisdi ben astayi kötülemiyorum
   Amma bence Shlok❤Swati aski olsa cok iyi olurdu

  • Asta zeki ola bilir kabul ediyorum hem iyi kalpli bir kız orasi dogru amma Shlok Swatiyi Astadan daha çok seviyordu astayla intikam hirsindan evlendi daha sonra astayi sevdi sevgisini itiraf etdi amma bir gerçek varki Swatiyi sdvdiyi kadar hic kimseyi sevmedi hatta Swatiden sonra mutlulugu ve sevgiyi unutdu Anjaliyse kizin evine para yollayib hissleriyle oynadi shlok Swatiyi arayib ondan özür dilemesi gerekiyordu
   Aditi konusuna gelicem Aditi intikam almakda hakliydi benimde kardeşime öyle bir şeyler yapsaydilar bende intikam alirdim sonucda o shloku mutlu eden her seyi yok etmek için capaladi Shlok Swatiyi mutsuz edib nasil mutlu ola bilirdi anlamıyorum kiz intikam almakda sonuna kadar hakliydi

 22. Yanlış.siVati.stoku. yemiş.zoru.görünce.kaçmış. Asra nın. Mücadelesi.kazandı.aslında.Oslo. Asra yıl. Hiç.sevmedim. hep.pisliği niye. Paketi. Zavallı.Asra.

 23. Keske Asta&Shlok diyilde Swati❤Shlok olsaydi nede olsa Swati Shlokun ilk aşkiydi onu unutmasi zordu Swatiden sonra yaşadiği zorluklar çok kötüydü

 24. coox sevdim bu dizini Azerbaycandan yaziram insanlarin bele filmlere baxmasi cox lazimdir. Sevginin neye qadir oldugunu anlayarlar ve en esasi pislik etmekden uzaq olarlar.

 25. Dünyada izlediğim dizilerin en tatlısı keşke hiç bitmese bi ömür izlemeğe razıyım

 26. UFF YAAA SITENIN ADMINI LÜTFEN BAKARMISINIZ SITENIN nesi var öyle yorumlar 6 7 satden gözüküyor.
  Şimdiden teşekkürler.

 27. Tatli bela adi üstünde
  Geç yayinlayip bizi uykumuzdan alip kalmişdi her zaman yani beladi
  Ama okadarda tatli bi dizi ki o yanan uykulamiza degmiş bi diziydi???
  Hiç saçmalamadan uzatmadan tadiyla bitirilmiş bir dizi. Tüm senaristlar yapimcilar bu diziden ilham ve görelde almalilar dizimiz uzasin diye saçmalap ilk başda sevdigimiz dizilerimizi sonradan çekilmez hiç bakmak istenmeyen bi hale getiryolar???
  Şimdi en sevdigim dizim yayinlaniyor ama yine önceki yapdigi hatani tekrarliyolar yine dizini çok geç yayinlayolar yeminin elifin tekrari yerine bizim sevgili dizimizi astaşloku yani tatli belani biraz erken satlerde yayinlasalar olmazmiydi???.

  Lütfen kanal 7 eger bazen sitelere bakip yayinladiginiz diziler hakginda merak edyorsaniz benim yorumumuda görün TATLI BELAYI BIRAZ ERKEN YAYINLAYIN!!!!!!
  Ama YEMININ YENI SEZONU BAŞLADIGINDA YEMINI 20 00 DAN GEÇ YAYINLAMAYIN EGER MÜMKÜNSE 19 00 DA YAYINLAYIN ÇÜNKÜ BIZ YEMINIDE ÇOK SEVIYORUS VE BIZ GÜNDÜZ ÇALIŞANLAR GÜNDÜZ TEKRARINI IZLEME ŞANSIMIZ YOK AKŞAMDA ÇOK GEÇ YAYINLANARSA UYKUDAN KALIP IZLEYEMIYORUS MALESEF O SEBEPDEN SEVDIGIMIZ DIZILERI BIRAZ ERKEN SATLERDE YAYINLAYIN
  LÜTFEN
  LÜTFEN
  LÜTFEN!!!!!!!