Yemin 71. Bölüm Özeti. Yemin 2. Yeni Sezonda Neler Olacak?

Güncelleme 1 Ağustos 2019

Yemin Yeni Sezon çekimleri 2 ağustos cuma günü başladı. Eylül ayına ilk haftasına kadar yoğun bir tempoda devam edecek Yemin dizisi yeni sezon çekimleri sonrasu en az 20 bölüm stok çekilmesi planlanıyor. Yemin dizisinde en çok sevindiren haber ise dizisinin başrol oyuncuları Özge Yağız ve Gökberk Demirci ile yeni sezon için sözleşme imzalatılması oldu. 

Yemin dizisinde yeni sezon muhtemelen tahmin edildiği gibi 9 eylül 2019 pazartesi günü başlayacaktır.

Yemin dizisi uzun bir sezon finali bölümü ile ilk sezonuna noktayı koydu. Şimdi Yemin izleyicileri yaklaşık 3 ay sonra Yemin dizisinin yeni sezonunda neler olacağını merak etmeye başladı. Sizler için Yemin dizisinin 2. sezonu 71. bölümde neler yaşanacağı ile ilgili tahminlerimizi yazdık. Sizde yorumlarınız ile katkı sunabilirsiniz; ancak şunu söyleyebilirim Yemin daha yeni başlıyor. Çok farklı bir ikinci sezon bizi bekliyor.

Yemin yeni sezonda neler olacak?

Yemin dizisinin sezon finalinde Hikmet Cavidan ve Emir‘in Reyhan‘a çektirdikleri zulmü öğrenmiş ve Reyhan’ı bu evliliğe kendisinin mahkum ettiğini söylemişti. Reyhan’ı verdiği yeminden serbest bırakmıştı. Cavidan’ı da boşamaya karar verdi. Leyla ise Talaz’ı ihbar edecekken çatıdan düştü ve Kemal‘in kucağında gözlerini kapattı. Benim tahminime göre yeni sezonda aradan bir kaç ay geçmiş olacak. Bu süreçte Reyhan Emir‘den boşanma davası açmış ve hayatına köyünde devam etmiştir. Ancak henüz boşanmamışlardır.

Yemin 71. Bölüm Özeti

Emir çok acı çekiyordur. Emir nihayet son gün mahkemede masum olduğunu kanıtlayacaktır. Reyhan sonunda bunu öğrenince Emir‘i affedecektir. Bu süreçte Cavidan boşanmıştır ama Hikmet boşandıktan sonra hasta olmuş ve Cavidan eski kocasını yalnız bırakmamak için evde kalmaya devam ediyordur. Kemal Leyla’yı hastaneye yetiştirmiştir. Talaz ise soygundan sonra kaçmıştır. Ama Leyla için çok üzgündür. Leyla 3 ay boyunca komada kalmıştır. Kemal ve Masal onu unutmamış ve hep yanında olmuşlardır.

Bir ihtimal daha, Leyla ameliyattan çıktıktan sonra felç kalabilir. Eğer bu olursa Kemal ona bakacaktır. Talaz ise her defasında Leyla‘yı o halde gördüğünde vicdan azabından kahrolmuştur. Ancak Talaz değişmemiştir. Hala Kemal‘i düşman olarak görüyordur. Cemre ise Reyhan’ın yokluğunda Emir’e yaklaşmaya çalışmış ama Emir buna izin vermemiştir. Emir‘in aklı fikri Reyhan‘dadır.

Yemin 2. sezonda Neler Olacak?

Cemre Emir‘e masumiyetini kanıtlamakta yardım edecektir. Sanki o kadını bulmuş gibi yapıp Emir‘in önüne çıkaracaktır. Kadın mahkemede Emir‘e kendisinin tuzak kurduğunu söyleyecektir. Emir ve Reyhan kavuşacaklar. Ama sorunlar hiç bitmeyecek. Cavidan Hikmet‘ten boşanmanın acısını ondan çıkarmaya devam edecektir. Ama artık Cemre ile ilişkisi eskisi gibi olmayacak.

Yemin 71. Bölüm Özeti. Yemin 2. Yeni Sezonda Neler Olacak? (26 Yorum)

 1. Ban turkmenistandan emir abini kendi abim olarak goryorum reyhanida yennem olarak goryorum olary cok sevyorum

 2. I think the series didn’t go for instant breakup of reyhan and emir and she will not go to the village instantly. Its amazing that from now on, actual season starts and very amazing part of season will be on air. But I read much novels and plays from turkish authors. and if the instant breakup occurs, this will amazingly effect the role of reyhan in first season and audiance will surly will bored. so we can acpect that caviden to be not divorce by the request of reyhan and caviden will go for play next moves against reyhan with cemre. After all I tell you the context that by chance Cemre will merry emir and then reyhan will go for village having a child with her.

 3. Cok guzel bir dizi seyirciyi ekrana bagliyan Reyhan ve Emir.izledigim parchalari tekrar tekrar izliyorum super devamini buyuk bir heyecanla bekliyorum hepinize basharilar dilerim.

 4. dizide saçmalık derecesinde açıkta kalan yerler varki. insana yeter artık dedirtiyor..zeynepin kaçırılmasında kaçıran kiişiler polisler tarafından sorgulanmadı ve azmettiren kişinin cemre olduğunu söylemediler..yeni sezondada aldatma oyununda azmettirenin cemre olduğu ortaya çıkmazsa iyice saçmalıycaklar ve ben artık izlemiycem öyle olursa..

 5. yemin.yeni.sezonda.emir.ve.reyhan.bebek.olsun..ikzi.olcak.üc.tane.kiz.olsun.reyhan.emir.ask.canim.bemin.cok.seviyor

 6. Bazen kendim düşünüyorum da insanlar cemreyle cavidan gibi acımasız olabiliyor mu ?reyhana hayranım umarım tüm hayatıni böyle iyi bir insan olarak yaşar

 7. Gökberk Özge ile çok yakışıyorsunuz
  Inşallah Emir ile Reyhan kawuşurlarrr
  Cemrejim artık EMIR evli yakasından düş artık Emir Reyhanı seviyor ve Reyhanda Emiri

  • dizide çok açık kalan saçmalık olan yerler var.zeynepin kaçırılmasında polisler kaçıran kişileri hiçmi sorgulamadı..azmettiren kişinin cemre olduğunu söylemedilermi..yeni sezondada bu aldatmadaki tuzağı kuranın cemre olduğu ortaya çıkmazsa iyice saçmalık olacak ve artık izlemeyeceğim öyle olursa..

 8. Güzel reymir kavuşsunda yeter….benim fikrim çalışan boşanmamak yahut kendini korumak için gerçekleri söyleye bilir ve reyhan yüzüğü çıkarmayacak

 9. Bence Emir we Reyhan boşanır we 3 ay sonra Emir Reyhanın yanına köye gelir we ona masum olduğunu kanıtlar we evlenme teklif eder we çok güzel bir düyün olur we hep sorunlar olacaktır