Yemin 71. Bölüm Özeti. Yemin 2. Yeni Sezonda Neler Olacak?

Yemin dizisi uzun bir sezon finali bölümü ile ilk sezonuna noktayı koydu. Şimdi Yemin izleyicileri yaklaşık 3 ay sonra Yemin dizisinin yeni sezonunda neler olacağını merak etmeye başladı. Sizler için Yemin dizisinin 2. sezonu 71. bölümde neler yaşanacağı ile ilgili tahminlerimizi yazdık. Sizde yorumlarınız ile katkı sunabilirsiniz; ancak şunu söyleyebilirim Yemin daha yeni başlıyor. Çok farklı bir ikinci sezon bizi bekliyor.

Yemin yeni sezonda neler olacak?

Yemin dizisinin sezon finalinde Hikmet Cavidan ve Emir‘in Reyhan‘a çektirdikleri zulmü öğrenmiş ve Reyhan’ı bu evliliğe kendisinin mahkum ettiğini söylemişti. Reyhan’ı verdiği yeminden serbest bırakmıştı. Cavidan’ı da boşamaya karar verdi. Leyla ise Talaz’ı ihbar edecekken çatıdan düştü ve Kemal‘in kucağında gözlerini kapattı. Benim tahminime göre yeni sezonda aradan bir kaç ay geçmiş olacak. Bu süreçte Reyhan Emir‘den boşanma davası açmış ve hayatına köyünde devam etmiştir. Ancak henüz boşanmamışlardır.

Yemin 71. Bölüm Özeti

Emir çok acı çekiyordur. Emir nihayet son gün mahkemede masum olduğunu kanıtlayacaktır. Reyhan sonunda bunu öğrenince Emir‘i affedecektir. Bu süreçte Cavidan boşanmıştır ama Hikmet boşandıktan sonra hasta olmuş ve Cavidan eski kocasını yalnız bırakmamak için evde kalmaya devam ediyordur. Kemal Leyla’yı hastaneye yetiştirmiştir. Talaz ise soygundan sonra kaçmıştır. Ama Leyla için çok üzgündür. Leyla 3 ay boyunca komada kalmıştır. Kemal ve Masal onu unutmamış ve hep yanında olmuşlardır.

Bir ihtimal daha, Leyla ameliyattan çıktıktan sonra felç kalabilir. Eğer bu olursa Kemal ona bakacaktır. Talaz ise her defasında Leyla‘yı o halde gördüğünde vicdan azabından kahrolmuştur. Ancak Talaz değişmemiştir. Hala Kemal‘i düşman olarak görüyordur. Cemre ise Reyhan’ın yokluğunda Emir’e yaklaşmaya çalışmış ama Emir buna izin vermemiştir. Emir‘in aklı fikri Reyhan‘dadır.

Yemin 2. sezonda Neler Olacak?

Cemre Emir‘e masumiyetini kanıtlamakta yardım edecektir. Sanki o kadını bulmuş gibi yapıp Emir‘in önüne çıkaracaktır. Kadın mahkemede Emir‘e kendisinin tuzak kurduğunu söyleyecektir. Emir ve Reyhan kavuşacaklar. Ama sorunlar hiç bitmeyecek. Cavidan Hikmet‘ten boşanmanın acısını ondan çıkarmaya devam edecektir. Ama artık Cemre ile ilişkisi eskisi gibi olmayacak.

Yemin 71. Bölüm Özeti. Yemin 2. Yeni Sezonda Neler Olacak? (17 Yorum)

 1. dizide saçmalık derecesinde açıkta kalan yerler varki. insana yeter artık dedirtiyor..zeynepin kaçırılmasında kaçıran kiişiler polisler tarafından sorgulanmadı ve azmettiren kişinin cemre olduğunu söylemediler..yeni sezondada aldatma oyununda azmettirenin cemre olduğu ortaya çıkmazsa iyice saçmalıycaklar ve ben artık izlemiycem öyle olursa..

 2. yemin.yeni.sezonda.emir.ve.reyhan.bebek.olsun..ikzi.olcak.üc.tane.kiz.olsun.reyhan.emir.ask.canim.bemin.cok.seviyor

 3. Bazen kendim düşünüyorum da insanlar cemreyle cavidan gibi acımasız olabiliyor mu ?reyhana hayranım umarım tüm hayatıni böyle iyi bir insan olarak yaşar

 4. Gökberk Özge ile çok yakışıyorsunuz
  Inşallah Emir ile Reyhan kawuşurlarrr
  Cemrejim artık EMIR evli yakasından düş artık Emir Reyhanı seviyor ve Reyhanda Emiri

  • dizide çok açık kalan saçmalık olan yerler var.zeynepin kaçırılmasında polisler kaçıran kişileri hiçmi sorgulamadı..azmettiren kişinin cemre olduğunu söylemedilermi..yeni sezondada bu aldatmadaki tuzağı kuranın cemre olduğu ortaya çıkmazsa iyice saçmalık olacak ve artık izlemeyeceğim öyle olursa..

 5. Güzel reymir kavuşsunda yeter….benim fikrim çalışan boşanmamak yahut kendini korumak için gerçekleri söyleye bilir ve reyhan yüzüğü çıkarmayacak

 6. Bence Emir we Reyhan boşanır we 3 ay sonra Emir Reyhanın yanına köye gelir we ona masum olduğunu kanıtlar we evlenme teklif eder we çok güzel bir düyün olur we hep sorunlar olacaktır