İkimizin Yerine 277. Bölüm Özeti 11 Haziran Jagdiş eve döndü

İkimizin Yerine 277. Bölüm Özeti

Jagdiş, Nandu‘yu tedavi ederken Bairon gelir ve Jagdiş kenara çekilir. Bairon Nandu‘yu görür ve sessizce gider. Dadisa, Jagdiş‘e yiyecek getirir ve onu yemeye ikna eder. Şiv Anandi‘ye telefonda Jagdiş’in Nandu’ya iyi baktığını söyler. Şiv, Jagdiş‘in evde kalmasının iyi olduğunu söyler.

Anandi kabul eder. Nandu, Jagdiş tedavisini yaparken biraz bilinç kazanmaya başlar. Jagdiş hayalinde Anandi‘nin ona en sevdiği çayı yapıp getirdiğini görür. Daha sonra Anandi gerçekten ona çay getirir ve giderken Jagdiş ona seslenir. Mutlu musun diye sorar. Yakında yeni bir aileye gideceksin falan der.

Jagdiş alt kata iner ve Nandu’nun iyi olduğunu söyler. Basant, Jagdiş‘e sarılır. Gehna da ona teşekkür eder. Basant, Jagdiş‘in ateşi olduğunu hisseder. Hepsi endişelenir. Jagdiş, yok öyle bir şey der ve giderken kapıda bayılır. Basant, iyi değil demiştim der. Şiv de gelir ve Jagdiş‘i görünce yanına oturur.kimizin Yerine 277. Bölüm resimleri

Lal, Jagdiş‘i kontrol eder ve domuz gribi olduğunu söyler. Hepsi şok olur. Hastane dolu olduğu için evde kalsın der. Bairon, hayır der. Dadisa, iyileşene kadar kalsın diye onu ikna eder. Bairon, Anandi Jagdiş‘i odada gördüğünde ne hissedecek der. Dadisa çok acı verici olacağını biliyorum ama Jagdiş‘i evden çıkaramayız der.

İkimizin Yerine 277. bölüm özetinde Anandi, gelir ve Bairon‘a Jagdiş‘in evde kalmasına izin vermeliyiz şu an ailesine ihtiyacı var der. Şiv de Anandi ile aynı fikirdedir. Bu arada Jagdiş uyanır ve evde olduğunu görür. Uyuyor gibi yapar. Anandi ve Şiv Nandu‘nun odasındadır. Nandu Jagdiş‘i sorar. Gitmesin der. Nandu Anandi‘ye artık abim geldi, hepimiz birlikteyiz der.

Anandi üzgün. Şiv, uçurtma bahanesiyle dikkatini dağıtmaya çalışır. Nandu, abim bana uçurtma uçurmayı öğretti falan diye Jagdiş‘i över. Anandi, üzülür. Anandi sonra Şiv‘e lütfen Nandu’nun söylediklerine aldırma der. Şiv o sadece bir çocuk der. Jagdiş, Anandi‘nin adını sayıklar ve Anandi gelir. Jagdiş lütfen beni terk etme.

İkimizin Yerine 11 Haziran Özeti Devam Ediyor

Ben senin kocanım. Vb söyleyerek elini tutar. Anandi şok. Şiv üzgün. Dadisa Anandi‘yi göndermeye çalışır ama Jagdiş bırakmaz. Başına masaj yapmasını ister. Hasta olduğu için Şiv Anandi‘ye izin verir. Anandi yaparken Şiv gider. Sonra Lal Jagdiş‘e bakar ve herkese Jagdiş‘in uyuduğunu söyler. Ateş beynini etkilemiş ve son birkaç yıldaki her şeyi unutmuştur.

Herkes şok olur. Lal ayrıca, ona baskı yapılmaması ve Anandi‘nin karısı gibi davranması gerektiğini de ekler. Bairon olmaz der. Dadisa, birkaç günlük diye Bairon‘u ikna etmek ister. Anandi, insanlık adına Jagdiş‘e hizmet etmeme izin ver der. Jagdiş hasta bir vücut ve onu bırakmamalıyız falan diye konuşur. Bairon Dadisa‘ya Jagdiş‘e olan ilgi alakasının şüpheli olduğunu söyler. Şiv üzgündür. Menakşi onu Jagdiş‘le ilgili sorgular. Şiv ona üzgün ​​değilim ama bu da doğru değil umarım Jagdiş iyileşip gider der. Bairon, Jagdiş‘in odasına gelir.kimizin Yerine 277. Bölüm

İkimizin Yerine 11 Haziran özetinde uyuyan oğlunun ateşini kontrol eder ve gider. Dadisa bunu görür. Dadisa, ona ne kadar reddetse bile sonuçta Jagdiş‘in oğlu olduğunu söyler. Bairon, affetmem gereken bir başkası olsaydı affederim ama oğlum olduğu için asla affedemem der. Anandi Jagdiş‘e bakar. Dadisa izler. Şiv ise Jagdiş ve Anandi‘yi samimi hayal edip üzülür. Sabah Dadisa, Jagdiş’in odasına gelir ve Anandi’nin Jagdiş’in yanında uyuyakaldığını görür. Jagdiş uyanır ve kasten bir sürahiyi düşürüp Anandi‘yi uyandırır. Anandi çay getirmeye gider. Jagdiş elini tutar ve gitme kal konuş benimle sonra gidersin der.

Anandi elini çeker ve gider. Jagdiş, planının işe yaradığını söyler. Hafıza kaybı numarasına devam edecektir. Jagdiş Nandu‘yu Şiv‘e karşı örgütler ve Şiv‘e abim döndü artık Anandi‘ye evlenme söyle der. Gehna ona çay getirir. Jagdiş ısrarla Anandi gelsin yoksa içmem diyerek olay çıkartır. Gehna, Şiv ile çıktığını söyler. Anandi ve Şiv göl yakınında oturur. Anandi ağlar. Şiv onu pekiştirmeye çalışır ve saçma konuşmalarıyla Anandi’yi güldürür. O sırada Dadisa onu arar ve Jagdiş‘i beslemek için eve dönmesini ister. Anandi üzülse de kabul eder. Şiv onu teselli eder.kimizin Yerine 11 haziran

Anandi eve gelince Jagdiş çay siparişi verir. Şiv de gelir Dadisa ile Anandi‘nin Jagdiş‘e ilaç verdiğini izler. Anandi dışarı çıkmak üzereyken Jagdiş elini tutar. Dadisa ve Şiv garipser. Jagdiş, Şiv‘i sorar. Anandi, Jetsar kaymakamı olduğunu ve onu görmeye geldiğini söyler. Jagdiş umursamaz ve beni banyoya götür der. Şiv Anandi seni idare edemez diye kendisi Jagdiş‘i banyoya götürür. Sonra geri gelir. Anandi ve Şiv düşer.

Jagdiş onları banyodan görür. Şiv salonda Nandu‘yla konuşurken Nandu, ona kaba cevap verir. Artık abim geri döndü ve yengem seninle evlenmeyecek der. Herkes şaşırır. Basant ve Gehna ona bağırır ve yollarlar. Menakşi bunu görür ve kızar. Hepsi gerilir. Dadisa Menakşi‘den özür diler. Şiv, ortamı yumuşatmaya çalışır. Nandu, Jagdiş için azar yedi diye ağlar.

Jagdiş ona sarılır ve Şiv‘i kapının önünde görür. Şiv telefonumu almaya geldim der. Jagdiş Şiv her şeyi duydu mu diye gerilir. Menakşi, Nandu bir çocuk ama burada olanlar iyi değil der. Dadisa Jagdiş‘in hala hafızasını geri kazanmadığını söyler. Boşandığını unuttu der. Menakşi kızar ve Anandi hala burada onun karısı gibi, Şiv‘le evleneceğini söylemediniz der.kimizin Yerine Jagdiş hasta

Şiv‘e bunu neden gizlediğini sorar. Dadisa, kıvırmaya çalışır. Menakşi araya girer iki gün içinde iyileşmezse, Anandi’nin Şiv‘le olan ilişkisini ona anlatırım der. Anandi ağlar. Menakşi Şiv‘i de susturur. Şiv‘e oğlunuz olmadığı için haksızlık ediyorsunuz diye bağırır. Jagdiş, Nandu ile geldi ve biz acil durum nedeniyle hiçbir şey söylemedik ama şimdi hoş göremeyiz der. Menakşi Şiv‘in ailesine bu ilişki hakkında tekrar düşünmelerini veya evliliği ertelemelerini söyleyeceğim diye uyarır. Hepsi şaşırır. Menakşi ve Şiv gider. Jagdiş, hepsini duyar ve Menakşi‘nin uyarısı benim için ek avantaj diye düşünür.

İkimizin Yerine 277. Bölüm Fragmanı