Gelin Evi Yeni Sezon Ne Zaan Başlayacak 2018 2019 4. Sezon

Gelin Evi 574. Bölüm  15 Haziran 2018 cuma günü 3. sezon finalini yapmış ve ekranlara kısa süreliğine ara vermiştir. Gelin Evi yapımcısı Joker Yapım bu sezon Gelin Evi programının rakiplerine göre biraz daha geç başlayacağını duyurdu. Gelin Evi yapımcısı Joker Yapımın açıklamasına göre bu sezon Gelin Evi 17 eylül pazartesi günü sezona başlayacak; Gelin Evi programın rakipleri ise genelde 10 eylülde sezona başlayacak ancak Gelin Evi’i zaten belli bir izleyici kitlesi oluşturmayı başarmış köklü bir yapım bu nedenle acele etmeden izleyicinin tam olarak ekran karşısında olduğu okulların açıldığı 17 eylül haftasını bekliyor.

Gelin Evi Yeni Sezon çekimleri ise çekilmeye devam ediyor; ancak 17 eylül bekliyor ve yayınlanmıyor çekilen bölümler stokta tutuluyor .

Gelin Evi Yeni Sezona 575. bölüm ile başlayacak ve daha önce ki bölümlerde olduğu gibi konseptte çok önemli bir değilikliğe gidilmeyecek; bu sezon ise Gelin Evi’nin oldukça fazla rakibi olacak; öncelikle Tbv8’de Bugün Düğünümüz Var yayınlanacak sonrasında Zuhal Topalla Sofra’da Gelin Evine rakip olacak son olarak da konsept olarak benzediği için Bebeğim Yolda isimli program aynı kanalda olduğu için dost rakipler arasında yer alacak

gelin evi yeni sezon

Bebeğim Yolda Yarışmacıları Kimler? Bebeğim Yolda Sunucusu Kim? Detaylar için tıklayınız Bebeğim Yolda

Gelin Evi programı izlenme oranları ile hem yapımcısını hemde kanalı Show Tv’yi çok memnun ediyor. Düşünsenize 2 milyon kişi tarafından izlenen bir yarışmada sunucu masrafı bile yok; gelinlerin evini çekiyorsunuz çekim maliyeti bile sıfıra yakın. Bu nedenle bu karı gören Show TV konsepti Gelin Evi’ne benzeyen Bebeğim Yolda programını da 2018 2019 yeni sezonun da yayına alacak.

Gelin Evi Yeni Sezona 17 eylül 2018 pazartesi günü 14:00 da başlayacak ve yaklaşık 200 bölüm sonuna haziran  2019’da yeniden sezona ara verecek ve 4. sezonu noktalamış olacak. Ben 2018 2019 yeni sezonunda da Gelin Evi programının başarılı reytingler almaya devam edeceğinden eminim zira bizim insanımız gösteriş yapmayı ve yapılan gösterişi izlemeyi sever.

Gelin Evi Yeni Sezon Ne zaman Başlayacak

Gelin Evi Yeni Sezon 575. bölümü ile 17 eylül 2018 pazartesi 14:00’da başlayacak?

Gelin Evi Neden Başlamadı? Gelin Evi Neden Yok?

Gelin Evi Yeni Sezona 17 eylül de başladığı için 10 eylül pazartesi günü ekranlarda olmayacak ve Gelin Evi’nin yeni sezonu yerine 10 eylül haftası tekrar bölümleri yayınlanacak.

Gelin Evi Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı