Gelinim Mutfakta 13 Nisan Kim Kazandı? Kim Elendi?

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün Fatih Ürek’in sunumu ile ekranlara gelen Gelinim Mutfakta  yarışmasında 5. hafta adaya veda eden ve haftanın birincisi belli oldu. Her bölümünde daha çok izleyici ile buluşan Gelinim Mutfakta programında her hafta olduğu gibi bu hafta da kaynanalardan aldıkları puanlarla bir isim 5 bileziğin sahibi olurken bir isim de Gelinim Mutfakta  yarışmasına veda edecek.

Gelinim Mutfakta 13 nisan Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta adeta puanlar kaşıkla verildi. Bu nedenle de o eski 80’li puanlar hiç görülmedi. Gelinim Mutfakta  yarışmasını 13 nisan cuma günü kazanan isim Elif oldu. Elif sadece 62 puan alabildi ancak yine de haftanın en çok pouanını alarak 5 bileziği kapan isim oldu. Hatice hanım ise çok az bir puanla bilezikleri kaptırdı.

Gelinim Mutfakta yarışmasında Elif hanımın da altınları kazanması ile tüm gelinlerde bilezik kazanmış oldu.

Gelinim Mutfakta 13 Nisan emel elendi

Gelinim Mutfakta 13 Nisan Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 5. hafta adaya veda eden gelini Emel oldu. Emel ne yazık ki altın bilezik takamadan Gelinim Mutfakta  yarışmasından elenmiş oldu. Gelinim Mutfakta  yarışmasında Emel’in elenmesinin en önemli nedeni Emel’in heyecanlı yemek yapması oldu. Emel 13 nisan cuma günün birincisi olmasına rağmen elenen gelin oldu. Emel hanımın kaynanası Güler hanım en büyük rakibi Hüsnüye hanım da elendiklerine çok üzüldü.Gelinim Mutfakta 13 Nisan elif kazandı