Survivor 2018 15 Nisan Eleme Adayları? Survivor 2018 15 Nisan Sms Sonuçları

Survivor 2018 15 Nisan akşamı dokunulmazlığı Ünlüler kazandı ve Gönüllüler bir kez daha konseye gitti. Survivor 2018 15 Nisan  akşamı yapılan konseyde 5 Damla 3 Birsen ve 1 Nagehan oyu çıktı. Bu sonuçlara göre Survivor 2018 15 Nisan pazar akşamı Hakan Hatipoğlu, Cumaali AKGÜN ve Damla Can eleme adayları oldu ve sms potasına girdiler. 

Survivor 2018 15 nisan pazar akşamı yapılan sms oylamasında bence en az oyu alacak isim Cumaali olacaktır. Cumaali defalarca potaya girdi ve her seferinde alnının akıyla çıktı ama sms yorgunluğu denen bir kavram var. Artık Survivor 2018 de insanlar rekabet görmek istiyor bu nedenle de Survivor 2018 en kötü performansın sahibi Cumaali 15 nisan akşamı en az sms’i alan isim olacaktır. 

Survivor 2018’e kesin olarak Cumaali Akgün 16 nisan pazartesi akşamı adaya veda edecek. 

Survivor 2018 16 Nisan kim gitti

Survivor 2018 15 Nisan akşamı haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazanmıştır. Ünlüler eleme konseyinde rahat ederken Gönüllüler bir ismi daha eleme potasına daha yazmak zorunda kalacak. Survivor 2018 15 Nisan akşamı Gönüllüler adeta kazanmak için çaba sarf etmedi.Survivor 2018 15 Nisan Ünlüler kazandı

Survivor 2018 16 Nisan Fragmanı

Survivor 2018’de 15 Nisan pazar akşamı haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynanacak. Bilindiği üzere Survivor 2018 14 Nisan cumartesi akşamı önemli bir dokunulmazlık oyunu oynanmış ve Gönüllüler bir kez daha Ünlüler karşısında ezilmişti. Survivor 2018’de artık rekabet başladı derken 14 nisan akşamı iki oyunu da Ünlüler farklı kazandı.

Survivor 2018 14 nisan akşamı bireysel dokunulmaz Hilmi Cem oldu ve 15 nisan da yapılacak sms oylamasına ismi yazılan ilk isim Cumaali oldu. Hilmi Cem ise Hakan Hatipoğlu’nu korkmadan potaya gönderdi. Hilmi Cem Hakan’ı potaya gönderirken kız erkek eşitliğine vurgu yaparak eğer bir bayanın ismini verirsem ve o bayan elenirse adada 5 3 gibi bir adaletsizlik olacak. Bunun olmaması için Hakan diyorum ama beni yanlış anlamasın dedi.

Survivor 2018 15 Nisan Eleme Adayları?

Survivor 2018 15 Nisan akşamı iki yakın arkadaş olan Hakan Hatipoğlu ve Cumaali sms potasına giren ilk iki isim oldu. Bence bu haftaya adaya veda eden isim Cumaali olacaktır; ancak Survivor 2018’de 15 nisan akşamı dokunulmazlığı yine Ünlüler olursa ve bir Gönüllü daha potaya girerse bence Cumaali elenmekten kurtulur. Özellikle Birsen ve Yağmur potaya girerse. Böyle bir pota oluşursa bence elenen Birsen olacaktır.

Survivor 2018 15 Nisan eleme adayları

Survivor 2018 bu hafta yine Gönüllüler takımından bir yarışmacı adaya veda edecek gibi zira iş dokunulmazlığa gelince Ünlüler takımı adeta aslan kesiliyor. Gönüllüler her ne kadar iletişim oyunlarında ve ödül oyunlarınsa ki şansızlıklarını yenmiş olsalar bile dokunulmazlık oyunlarında kazanabilecek gibi görünmüyorlar.

İş dokunulmazlığa gelince Ünlüler takımı Gönüllülerin zayıf yarışmacıları üzerine oynamaya başlıyor. Ünlüler garanti sayılarını aldıkça Gönüllülerin moralleri çok bozuluyor ve kazanabilecekleri oyunları kaybediyorlar. Survivor 2018 14 nisan akşamı Ünlüler 10-3 gibi net bir skorla kazandığı için ben Survivor 2018 15 Nisan akşamı yine kazanacak takım Ünlüler olacak. Ünlüler takımında ki yarışmacılar Survivor anlaşmasını yaparken bölüm başı çok yüksek ücret aldıkları için kimse bir hafta önce elenmek istemiyor; zira 1 hafta da belki bir ev parası kazanacaklar.

Gönüllüler de ise durum çok farklı. Gönüllüler takımı kendi içinde çok fazla tartışma yaşıyor. Adeta takım ikiye bölünmüş durumda. Gönüllüler konseye girdikçe parçalanmaya mahkum zaten. Survivor 2018’de bir takım ne kadar çok konseye giderse o kadar çok kendi içinde parçalara ayrılır. Ünlüler takımının 3 ay geçmesine rağmen parçalanmamasında ki en önemli neden bu. Ünlüler takımında hala en küçük bir gruplaşma bile olmadı; sms’e çıkmadıkları sürece de gruplaşma olmaz.

Survivor 2018 15 Nisan

Survivor 2018’de ben Hakan Hatipoğlu ve Cumaali’nin adadan ayrılmadıkça Gönüllülerin Ünlülerin rakibi olabileceğini düşünmüyorum. Hakan Hatipoğlu takımı ikiye böldüğü için Gönüllüler takımına zarar verirken Cumaali de ne yazık ki düşük performansı ile takımına zarar veriyor.  Diğer taraftan Murat Ceylan her ne kadar kötü performans gösterse de Gönüllüler’de bence Birsen’den ve Yağmur’dan çok daha iyi bir yarışmacı.

Ben Survivor 2018’de 14 nisan akşamı Gönüllüler takımının Dokunulmazlığı kazanmak istediğini düşünmüyorum. Bence Survivor 2018 Gönüllüler takımından bazıları bilerek isteyerek dokunulmazlığı kaybetmek için yalandan yarıştı. Gönüllüler takımı kendi içinde gruplaştığı için yine kendi takımından ama karşı gruptan birinin gitmesini istiyor gibi.  Yada Gönüllüler ikinci dokunulmazlığı alarak kendilerinin gönderemediği isimleri Ünlülerin göndermesi için yarışıyor.

Survivor 2018 14 Nisan eleme adayları

İnşallah Survivor 2018 de bu hafta adaya Cumaali veda eder de herkes rahat bir nefes alır. Bence veda edecek isim de Cumaali olacaktır zira Sms yorgunluğu diye bir şey var. Bu smsleri atanlar daha ne kadar koruyacak ki Cumaali’yi

Survivor 2018 15 Nisan Fragmanı