Gelinim Mutfakta 16 mart Ödülü Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta 16 mart Kim elendi?

Gelinim Mutfakta yarışması bildiğiniz üzere ilk bölümü ile 12 mart pazartesi günü izleyicisi karşısına çıkmıştı. Sosyal medyada çokça konuşulan ancak bir türlü reytinglerde bekleneni veremeyen Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın finali 16 mart cuma günü 14:00’da belli oldu.

Gelinim Mutfakta 16 mart Kim Kazandı?

Fatih Ürek’in sunumu ile izleyicisi karşısına çıkan Gelinim Mutfakta yarışmasında ilk haftanın kazanan gelini Arzu Cihan oldu. Taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Arzu yemeklerin görselliğine ve tadına çok fazla önem veren bir yarışmacıydı. Zate Arzu cihan ve kayınvalidesi Saniye Cihan yarışmaya katıldıklarında çok iddialı konuşmuşlar ve Fatih Ürek’i şaşırtmışlardı.Gelinim Mutfakta 16 mart kim kazandı resimleri 1

Kaynanaların hangi gelin hangi yemeği yaptı bilmeden verdikleri puana göre en çok puanı alan yarışmacı 1. hafta sonunda Arzu olurken en az puanı alarak elenen isim ise Ayşegül Güven oldu. Gelinim Mutfakta ilk hafta yarışmacıları Ayşegül Güven ve Gülen Güven sadece 1 hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında kalabildi.

Gelinim Mutfakta 16 mart Kim elendi? – Gelinim Mutfakta 16 mart Kim Gitti

Gülen Güven ve Ayşegül Güven’in yerine ise 19 mart pazartesi günü yeni bir yarışmacı gelin kaynana gelecek ve kızgın rekabet yeniden başlayacak. Gelinim Mutfakta yarışmasına podyum gibi gelen Ayşegül hanım elendi. zaten programın da tartışmasız en güzel ve bakımlı gelini oydu. Demek ki Gelinim Mutfakta yarışmasında sadece güzellik ve tarz yetmiyor bir de lezzetli yemekler yapmak gerekiyor.

Gelinim Mutfakta 16 mart eleme sonucu resimleri

Gelinim Mutfakta 16 mart Ödülü Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta 16 mart Kim elendi? (1 Yorum)

  1. Bence adaletli bir puan için Kaynanalar seyret neden puanlasin lezzeti o zaman anlarız haksızlık o zaman olmaz bence adaletli bir puan olur