Gelinim Mutfakta 22 Haziran Cuma Kim Kazandı? Kim Elendi? İşte Gün Gün Puanlar

Gelinim Mutfakta sezon finali yapmıyor ve yaz boyunca izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Gelinim Mutfakta da fıkır fıkır oynanan çatır çatır kavga edilen bir haftayı daha arkamızda bıraktık. Gelinim Mutfakta yarışması bu hafta 18 haziran pazartesi başladı ve evlere şenlik bir gelin kaynana geldi. Elif hanım ve kaynanası Hülya hanım gelir gelmez hem Gelinim Mutfakta’nın havasını değiştirdi hemde kavgaların yönünü ve şeklini. Artık gelinler ile kendi kaynanaları kavga etmeye başladı. Gelin Elif hanım hafta boyunca kaynanasına laf çaktı durdu.

Diğer taraftan bilindiği üzere geçen hafta bana göre haksız bir eleme olmuş ve Bilge hanım ve kaynanası geldiği hafta elenerek veda etmiştir. Hal böyle olunca Gelinim Mutfakta kaynanalarının adaleti de sorgulanır hale gelmiştir.

Gelinim Mutfakta’da 22 haziran da yine önemli bir hafta finali olacak. 22 haziran cuma günü haftanın finalinde bir gelin 5 altın alarak evine giderken bir gelin de kaynanası bile Gelinim Mutfakta’dan ayrılacaktır.Gelinim Mutfakta 22 Haziran kim elendi

Gelinim Mutfakta 18 Haziran Puanları

Hatice 12 puan aldı
Başak 9 puan aldı
Özlem 12 puan aldı
Elif 12 Puan aldı

Gelinim Mutfakta 19 Haziran Puanları

Hatice 9 puan aldı
Başak 8 puan aldı
Özlem 16 puan aldı
Elif 11 Puan aldı.

Gelinim Mutfakta 20 Haziran Puanları

Hatice 18 puan aldı
Başak 9 puan aldı
Özlem 11 puan aldı
Elif 11 puan aldı

genele olarak bakıldığında haftanın ilk üç gününde

Hatice’nin Toplam Puanı = 57 puan
Başak’ın Toplam Puanı = 56 puan
Özlem’in Toplam Puanı = 57 puan
Elif’in  Toplam Puanı = 47 puan

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Kim Elenecek?

Gelinim Mutfakta 22 haziran da elenen isim 47 puanla Elif oldu

Gelinim Mutfakta da 22 Haziran günü elenecek isim sonunda Başak olacaktır. Başak zaten yeteri kadar altın kazanmıştı diğer taraftan artık yemek yapmaktan sıkılmış gibi; bence Elif her ne kadar kaynanalara saldırsa da bu hafta elenen elif olacaktır. Gelinim Mutfakta 22 Haziran sonucu

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta 22 haziran cuma günü altınları hak eden iki gelin Hatice ve Özlem oldu. Fatih Beyin önerisi ile gelinler ikişer bilezik paylaşır. Diğer bilezik ise gelecek haftanın birincisine verilecek.

Bence Gelinim Mutfakta da 22 Haziran da kazanan isim sonunda Hatice olacaktır; Hatice hanımda artık Gelinim Mutfakta’dan sıkıldı zira haftalardır Gelinim Mutfakta’da yarışıyor ama daha altın kazanamadı. Tabi bir de Özlem hanım da var 39 puanla Hatice hanım rakibi.