Kördüğüm Ambika Kimdir? Radhor’un Kızı (Vividha Kirti)

Kördüğüm dizisinde çok kötü var ama en kötülerden biri de Vividha Kirti’nin hayat verdiği Ambika karakteri. Ambika Sankrant ile evli ve Akash’ın da kardeşi. Bilindiği üzere Akash da Methi ile evlend. Ambika gerçekte kocası Sankarant’ı değil Methi’nin kocası Akash’ı seviyor. Ambika her ne kadar istemese de Akash ile Methi evleniyor. Ambika Methi’ye düşman oluyor. Sevdiği adamı elinden aldığı için Methi’ye yapmadığı kalmıyor.  Methi ve Ambika aynı evde yaşayınca eziyetlerin ve intikamların seviyesi yükseliyor. Ambika tüm suçlarından sıyrılmayı da iyi biliyor ve her seferinde suçu başkasına atıyor.

İnsanın kaderi güzel olsun; Ambika’nın yüzü güzel ama kaderi ve ruhu çok kötü.Ambika Sankrant 2

Vividha Kirti Kimdir?

Vividha Kirti 1.60 cm boyunda ve 50 kg’dır. Uttaran dizisine sonradan dahil olsa da önemli kötü karakterlerden biri olmuştur. 21 Ocak 1989 doğumludur ve 29 yaşındadır. Hindistan’ın büyük şehirlerinden Mumbai doğumludur. Geleneksel bir ailede büyüyen Vividha Kirti oyunculuğu çocukken aklına koymuş ve oyunculuk için ailesine şehir bile değiştirtmiştir. Her ne kadar Uttaran dizisinde kötü rolde yer alsa da tüm dizi eleştirmenleri tarafından oyunculuğu övgü ile bahsedildi.

Uttaran dizisinden sonra Chhanchhan isimli bir dizi de rol alan Vividha Kirti kariyerinin en parlak dönemini yaşadı. Hindistan’ın ünlü model ve oyuncularından olan Vividha Kirti son olaraka Ishq Ka Rang Safed isimli bir dizide başrol olarak yer aldı. Vividha Kirti’nin en çok sevdiği şey dans etmek. Akshay Kumar Vividha Kirti’nin en favori aktörü ve onu kendine örnek alıyor. Kördüğüm Ambika 1

Vividha Kirti’nin Dini

Vividha Kirti Hindu dinini benimsemiştir

Vividha Kirti’nin eşi Sevgilisi?

Vividha Kirti  koreograf Varun isimli bir genç ile 15 mart 2018 de dünya evine girmiştir.

Ambika Sankrant eşi Kördüğüm Ambika sevgilisi Kördüğüm Ambika 2uttaran ambika

Kördüğüm Ambika Kimdir? Radhor’un Kızı (Vividha Kirti) (4 Yorum)

  1. Ambika seni seviyorum kaşları gözleri gerçekden çok güzel AMBIKA I LOVE YOU ??????❤❤❤❤❤❤❤❤❤???????

  2. Çok seviyorum Ambikayi ya çok tatlı ve güzel kötü rol oynamasına rağmen çok sevdim bu kızı