Survivor 2018 Sembolü Kim Kazandı? Adem mi Nagihan mı? 20 haziran

Survivor 2018 de Sembol finalini kazanan isim Adem oldu. Adem Kılıççı sembol ile Kıbrıs’ı garantiledi.

Zeka ve dikkat oyununda hafızasını en iyi kullanan Adem oldu ve Nagihan’ı parkurda adeta yok saydı ve çok rahat kazandı. Adem kesin olarak Kıbrıs’ı garantiledi.

Survivor 2018 Sembolü adem kazandı

Survivor 2018 de 1 aydır devam eden Kıbrıs sembolü oyunlarında sonunda finale geldik. Bilindiği üzere Survivor 2018 de 19 haziran akşamı yarı final oyunları oynandı ve yarışmacıların bu zamana kadar oyunlarda kazandıkları toplam semboller kişinin hakkı olarak hanesine eklendi. Tabi ki Adem en çok sembol kazanan isimdi Survivor 2018’de ve yarı finale çok avantajlı başladı.

Survivor 2018 de Sembol finallerinde Adem’in en önemli rakibi ise Anıl Berk Baki’ydi ama Anıl Adem’in 4 canı karşısında dayanamadı ve kaybetti. Adem Survivor 2018’de 20 haziran akşamı sembol finali oynanacak. Adem ve Nagihan 19 haziran akşamı oynanan sembol oyunlarında rakiplerine sayı vermeden kazandı ve güçlü bir şekilde finale kaldı. Adem 8 kez oynadı ve hiç kaybetmedi.

Survivor 2018’de 104. bölüme Nagihan Adem’in karşısında dayanamadı ve kazanan Adem oldu. Nagihan her ne kadar güçlü görünse de Adem gerçekten çok iyi oynayan bir oyuncu; Nagihan Sema ve Damla  karşısında kazanıyordu ama Adem çok farklı bir yarışmacı.

Survivor 2018’de göçen sezon finale Sema Aydemir ve Ogeday kalmıştı. Ogeday her ne kadar kazanmayı garantiledi gibi görünse de kazanan tahminlerin aksine Sema olmuştu. Sema ve Ogeday’ın oynadığı oyun erkeklerin gücüne dayanan bir oyun değildi. İki cinsiyetinde eşit şartlarda yarışabileceği bir parkurdu. Adem Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde gitme biletini kazandı.Survivor 2018 sembolü kim kazandı adem mi Nagihan mı

Survivor 2018 Sembol oyunu performansa dayalı olmayacak; oyun dikkat ve zeka oyunu olacak ve yarışmacılar adeta zorlu bir Puzzlu çözmek zorunda kalacak.

Survivor 2018 20 Haziran Fragmanı

Survivor 2018 Sembolü Kim Kazandı? Adem mi Nagihan mı? 20 haziran (6 Yorum)