Survivor 2018 20 Haziran Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor 2018 104. Bölüm Fragmanı Sembol Finali

Survivor 2018 20 Haziran Akşamı bireysel dokunulmazlığı erkelerde Anıl Berk Baki kadınlarda ise Nagihan kazandı 

anıl damla’yı 10.000 tl bütçeli alıp veriş ödülüne götürürken Nagihan ise Hakan’ı götürdü

 Survivor 2018 20 Haziran akşamı Kıbrıs Sembolünü Nagihan’ın elinden kolayla alan Adem Kılıççı oldu. Adem hafıza oyununda Nagihan karşısında çok rahat kazandı ve Kıbrıs’ı garantileyen ilk isim oldu. Tebrikler Adem KılıççıSurvivor 2018 Sembolü adem kazandı 1

Survivor 2018’de son 9 gün ve son 3 dokunulmazlık. Survivor 2018 20 Haziran akşamı çok önemli bir dokunulmazlık oyunu ve yine çok önemli bir sembol finali oynanacak. Bilindiği üzere 19 haziran akşamı oynanan Kıbrıs Sembol yarı final oyunlarında kazanan isimler rakipsiz iki yarışmacı Nagihan ve Adem oldu. Adem ve Nagihan 20 haziran çarşamba akşamı Kıbrıs Sembol finalinde yarıştı ve Damla ve Sema karşısında rahat kazanan Nagihan çok zorlandı ve gerçek bir rakip karşısında afalladı. Adem ise rahat kazandı Nagihan karşısında

Nagihan ve Adem arasında oynan hafıza oyununda oyun erkeklerin güçlerini kullanacağı bir oyun olmadığı için Nagihan ve Adem eşit şartlarda yarıştı. Nagihan gösterdiği üstün performans ile Adem severleri korkuttu ama Nagihan’ın performansı kısa sürdü.

Bilindiği üzere Survivor 2017 de Kıbrıs Sembol finalini kazanan isim Sema Aydemir olmuş ve bir kadın kazanmıştı. Sema ve Ogeday finalde yarışmış ve kazanan bir kadın olmuştu. Bu sezonda Nagihan Adem’e karşı yarıtı bu oyunda kazanmak zorunda olan aslında Nagihandı zaten Adem aldığı sms oyları ile Kıbrıs’ı garantileyen isimdi.

Survivor 2018 104. Bölümde sadece Kıbrıs’ı garantileyen isim belli olmayacak bir de bireysel dokunulmazlık oyunları da oynanacak. Survivor 2018 104. Bölümde oynanacak dokunulmazlık oyunlarında kadınlarda Nagihan zaten garanti zira Damla sakat sakat oynasa da Nagihan’a rakip olmaktan çok uzak.

Diğer taraftan erkeklerde ise Hakan ve Murat Ceylan artık dokunulmazlığı kazanmak zorunda olan iki isim. Hakan veya Murat’tan biri dokunulmazlığı kazanamazsa Survivor 2018’e veda edecek isimlerden olabilir; bu yüzden ikisi için  Survivor 2018 104. Bölümde oynanacak dokunulmazlık oyunu çok önemliSurvivor 2018 20 Haziran dokunulmazlık

Survivor 2018 20 Haziran akşamı eğer Adem dokunulmazlığı kazanırsa yine Hakan’ın ismini verecektir; diğer taraftan kadınlarda Nagihan kazanırsa Turabi’nin ismini vermez; çünkü Nagihan ve Damla arasında büyük bir kardeşlik var. Zaten konseyde Gönüllerin oyu ile Turabi zaten aday çıkacak bu durumda Nagihan kendi takımından bir ismi elenme potasına gönderecektir bu da muhtemelen rakip olarak gördüğü bir isim olacaktır.

Sizce Nagihan kimin ismini söyleyecek? Gönüllülerden birini mi yoksa Turabi’yi mi?

Survivor 2018 20 Haziran Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor 2018 20 Haziran akşamı oynanan dokunulmazlık oyunu dikkat ve performans oyunu oynanacak. Puzzle oyunu Hilmi Cem’e hitap eden bir oyun. Ben Survivor 2018 20 Haziran akşamı erkeklerde dokunulmazlığı kazanacak oyun hafıza tarzında oyun olacağı için bence Hilmi Cem olacaktır.

Hilmi Cem bu oyunda iyi olsa da Gönüllüler’den Hakan bu hafıza ve dikkat oyununda çok daha kötü. Hakan hata yapacak Puzzle’de ve Gönüllüler’den kimse Hakan’ın hatasını düzeltmeyecek ve Hakan takımına sitem edecek ve oyunu bırakacaj.

Survivor 2018 104. Bölüm Fragmanı