Eslem Akar Kimdir? 4N1K Yelda

Eslem Akar 2018’e damga vuran genç oyunculardan oldu. 2018’de önce Avlu dizisinde Ecem karakterine hayat verdi. Ecem ölür ölmez kendisine yine önemli bir rolle 4N1K dizisinde yer buldu. Eslem Akar 4N1K dizisinde Yelda karakterine hayat verecek.

4N1K Yelda Kimdir?

Yelda Okul müdürü Rüştü’nün kızıdır. Sinan’a aşık olan Yelda Sinan ile güzel bir aşk yaşamayı planlarken babası Rüştü’nün engellemeleri ve retleri ile karşılaşır. Yelda’ya hiç bir aşk kuralı işlemez. Yelda Sinan’ın taktiklerine hiç bir şekilde karşılık vermez. 

4N1K İlk Aşk Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Eslem Akar Kimdir?

1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Eslem Akar 20 yaşındadır. Sen de Gitme dizisi ile ilk defa ekranlara çıkan Eslem Akar iyi derece İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Eslem Akar oyunculuk eğitimini ise Ümit Çırak 3 Mota Oyunculuk Atölyesinde almıştır. Güzel oyuncu aldığı oyunculuk eğitimlerinin hakkını Avlu dizisinde vermiştir. Avlu’da usta oyunculardan ders alır niteliğinde sette çok şey öğrenmiştir. Ecem karakteri Eslem Akar için çok önemlidir. Bakalım Sinan ve Yelda karakterleri 4N1K dizisinde insanların içini ısıtabilecek mi?

Eslem Akar’ın Sevgilisi var mı?

Eslem akar daha 20 yaşında; bu nedenle medyaya açıkladığı bir sevgilisi şuanda yok. Eslem Akar’ın sosyal medya paylaşımlarını ve magazin programlarını da takip ettik ancak gizli bir sevgilisi olduğuna ulaşamadık.

Eslem Akar Kaç Yaşında?

Eslem Akar 20 yaşındadır. Lise gençlik dizisi için oldukça uygun bir yaştadır. 

Eslem Akar Kimdir? 4N1K Yelda (1 Yorum)

  1. Önceki ali dağa yakışıklı lütfen ali gelsin gelmese yaprak barışla sevgili olsunnnnnnnnn😔😔😔😔😔😔