Gelinim Mutfakta 23 Mart Kim Elendi? Gelinim Mutfakta 23 Mart Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta 23 Mart Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta yarışması  Fatih Ürek’in sunumu ile Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor; Kanal D’nin Demirören grubuna satılmasından sonra geleceği de tartışma konusu olan Gelinim Mutfakta yarışmasında iyisi ile kötüsü ile iki hafta geride kaldı. Bilindiği üzere Gelinim Mutfakta’nın ilk haftasında 5 altın bileziği bileğine takan gelin Arzu Cihan olmuştu. Saniye son anda gelinine yüksek puan vererek bilezikleri koluna taktırmıştı ama Saniye hanım bu hafta gelinin tabağını arama çalışması boşa çıktı; zira bu hafta 5 altın bilezik ödülünü Hatice Karabulut aldı.

Bilindiği üzere Hatice Karabulut’un kaynanası Hüsniye hanım hafta içi ödülü alacaklarına çok inanmıştı ve gelinini de çok motive etmişti. 23 mart cuma akşamı Gelinim Mutfakta yarışmasında en yüksek puanı alan gelin Hatice oldu.  Peki bu hafta Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? İşte cevabı.

Gelinim Mutfakta 23 Mart Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta 23 Mart cuma günü 10. bölüm de en düşük puanı alarak elenen yarışmacı Tuğçe oldu. Gelin Tuğçe ve kaynana Keriman elenen yarışmacılar oldu. Tuğçe ve Keriman hanımlara hayatlarında başarılar dileriz

Gelinim Mutfakta 23 Mart tuğçe elendi

Gelinim Mutfakta 23 Mart Kim Birinci Oldu Videosu

Gelinim Mutfakta 23 Mart Kim Elendi?